T Hotel Kuala Perlis

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,6 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
  • Schoonmaakservice
  • 24/7 receptie
De huidige prijs is € 26
inclusief belastingen en toeslagen
25 aug - 26 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Standaard tweepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Standard King Room With Window

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standard Twin Room Without Window

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standard Twin Room With Window

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Superior driepersoonskamer, meerdere bedden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard Twin kamer, 2 eenpersoonsbedden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Je vindt T Hotel Kuala Perlis in Kuala Perlis. Taman Anggur Perlis is een leuke lokale bezienswaardigheid die je kunt bewonderen. Ben je een echt natuurmens? Dan mag je een bezoek aan Bukit Papan en Perlis Druiven Tuin zeker niet overslaan. Bekijk onze reisgids voor Kuala Perlis
Kaart
No.45, Persiaran Putra Timur 1, Kuala Perlis, Perlis, 02000

In de buurt

  • Al Hussain-moskee
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Bukit Nasi Sa Bungkus
    2 min. rijden - 1.6 km
  • Klinik & Surgeri Sedhu Ram
    23 min. rijden - 25.2 km
  • Universiti Malaysia Perlis School of Manufacturing
    31 min. rijden - 33.6 km
  • Universiti Utara Malaysia
    51 min. rijden - 56.4 km

Lokaal vervoer

  • Alor Setar (AOR-Sultan Abdul Halim) - 63 min. rijden

Restaurants

  • Zus Coffee - Kangar Jaya
    5 min. rijden
  • The Coffee Bean & Tea Leaf
    6 min. rijden
  • Starbucks Kangar Jaya
    6 min. rijden
  • Mee Mee Authentic Thai Empire
    6 min. rijden
  • FamilyMart Kangar Jaya
    6 min. rijden

Over deze accommodatie

T Hotel Kuala Perlis

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • T Hotel Kuala Perlis biedt faciliteiten zoals stomerij-/wasservices en een restaurant aan. Blijf verbonden met gratis wifi op de kamer.
  • Daarnaast profiteer je van het volgende:
  • Een 24-uurs receptie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 53 kamers bieden voordelen zoals airconditioning en beschikken daarnaast over faciliteiten zoals gratis wifi en gratis mineraalwater.
  • Extra voorzieningen zijn o.a.:
    • Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • Flatscreentelevisies met satellietzenders
    • Koffiezetapparaten/waterkokers, dagelijkse schoonmaakservice en bureaus

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Een restaurant

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Stomerij-/wasserijservice

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Meer

  • Aparte rookruimtes

Kamervoorzieningen

Badkamer

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv met kabel-/satellietzenders

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 14.00 uur; inchecken is mogelijk tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Borgsom: MYR 50.00 per verblijf

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie
In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij T Hotel Kuala Perlis?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoeveel kost een verblijf bij T Hotel Kuala Perlis?

Vandaag, 24 aug. 2026, kost een verblijf bij T Hotel Kuala Perlis van één nacht voor twee volwassenen op 25 aug. 2026 min. € 26, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij T Hotel Kuala Perlis te parkeren?

Bij deze accommodatie kun je niet parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij T Hotel Kuala Perlis?

Je kunt inchecken vanaf: 14.00 uur; je kunt inchecken tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij T Hotel Kuala Perlis uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Waar ligt T Hotel Kuala Perlis?

Dit hotel in Kuala Perlis ligt op 0,4 km van Al Hussain-moskee en op 4,4 km van Kota Kayang-museum. Ook Bukit Papan en Perlis Druiven Tuin liggen binnen 15 km afstand.