Ocean View Casita w/Cedar Hot Tub + Outdoor Shower
Chic luxury meets adventure; our Canyon Cottage is perched on a bluff with rolling hillsides and spectacular ocean views. The primary bedroom lets you rest on an elevated king bed with French doors overlooking the view. Step out from the bedroom to a sundeck with a cedar hot-tub, outdoor shower and lounge seating with a firepit. One bathroom along with a kitchen, dining space, and cozy living nook to curl up for a movie or quality relaxation. The additional bedroom can double as a remote office.
The space
A modern style and freshly renovated 2 bedroom guest house (approximately 700 square feet) less than a mile from the sandy Malibu beaches. The suite boasts a 180-degree panoramic view of the mountains meeting the pacific ocean. The home features a king-size bed, fast and free unlimited WiFi, and a Samsung Frame LED TV. The entire space is newly renovated by awarded designers at Creative Builders; the result is a crisp clean zen-modern escape that captures Malibu luxury and provides everything you need for a relaxing and romantic beach holiday in the heart of Malibu.
- Fresh towels and linens - Eco-friendly & organic soaps - Beach towels - Self-serve Wine cellar with bottles for purchase - Cedar hot tub - Samsung Frame TV - Wifi (unlimited access) - Office desk custom built into guestroom - BBQ with outdoor seating overlooking the ocean - Fire Pit - Everything needed for longer stays such as private in-unit combo washer/dryer, dishwasher, full equipped kitchen, etc.
Please note there are 3 separate spaces for rent on this property. There are no shared areas and guests may not enter the areas reserved for another house. There is an option to rent all 3 houses together if extra space and privacy is needed.
In order to maintain the property we have our gardeners servicing the property on Mondays and they are typically working the entire day. Our hot tub tech will also come Mondays briefly to service the hot tub. Please note that sometimes we may on rare occasions need to adjust the days of service due to weather/rain or other unexpected events. Guest access There is one reserved parking spot right in front of the guesthouse entrance, and additional parking is available along the street if needed. Other things to note This house is surrounded by some amazing nature, and so you can expect to see some bugs and wildlife at times. In the summer they are especially active--we are always clearing off spider webs and cleaning inside and outside but please understand you probably will run into some bugs & critters during your stay.
Please note there is no luggage storage before check-in or after check-out. If you'd like early check-in, make sure to request it in advance. In most cases we cannot offer it, but we will be happy to let you know in case it is possible (though we may not be able to let you know either way until the morning of check-in in many cases). It is EXTREMELY rare that we can offer late checkout, but if you request it in advance as well we will let you know if it's possible. Requests the morning of for late checkout are not possible due to the need to schedule our cleaners in advance. Guests are responsible to check for personal items before check-out. Lost items can be arranged to be picked up in Santa Monica or Culver City.
◦ Quiet hours 10pm-8am (no loud music or activities to disturb neighbors) ◦ No smoking of any kind on the property, this is a very high fire hazard area--minimum fee of $500 applied to replace linens and rent air scrubber if there is any smoke odor in the house after your stay ◦ Number of guests on the property at any time must match reservation, no extra visitors without prior, written approval ◦ No commercial use, filming, photography, or any non-standard use of property without prior, written authorization (extra fees apply starting at 3x the nightly rate) ◦ When available, early check in or late checkout is $75 (must be pre-approved) ◦ Please note: kids are welcome, but property is not kid-proofed or baby-proofed and there is a steep ravine at the edge of the property that could be very dangerous to children
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strandlakens
Zwembad/spa
Bubbelbad
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
IJsmachine
Keukenpapier
Koelkast
Koffiemolen
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Magnetron
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Smart-tv
Stereo-installatie
Buiten
Balkon
Barbecue
Tuin
Tuinmeubels
Vuurplaats
Werkplekken
Bureau
Bureaustoel
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Maaltijdbezorging
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Volwassenen vanaf 18 jaar dienen alle aansprakelijkheid voor de boeking te accepteren
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn van harte welkom.
Evenementen
Geen evenementen toegestaan
Roken
Roken is niet toegestaan
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Contactloos betalen is mogelijk
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusser, een EHBO-doos en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis is in de bergen in Malibu te vinden. Winkelliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij Santa Monica Pier en Venice Beach Boardwalk, terwijl natuurgenieters bij Santa Monica Beach en Venice Beach van het natuurschoon in de omgeving kunnen genieten. Als je tijdens je bezoek wel zin hebt in een evenement of wedstrijd, kun je bij Calabasas Tennis and Swim Center terecht. Of overweeg anders een avondje uit bij Aviator Nation Dreamland. Bekijk onze reisgids voor Malibu
Zijn huisdieren welkom bij Ocean View Casita w/Cedar Hot Tub + Outdoor Shower?
Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.
Wat kost het om bij Ocean View Casita w/Cedar Hot Tub + Outdoor Shower te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij Ocean View Casita w/Cedar Hot Tub + Outdoor Shower?
Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Ocean View Casita w/Cedar Hot Tub + Outdoor Shower uitchecken?
Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
Waar ligt Ocean View Casita w/Cedar Hot Tub + Outdoor Shower?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in de bergen, op enkele stappen van Santa Monica Mountains National Recreation Area en op 10 km van Carbon Beach en Las Tunas State Beach. Ook Aviator Nation Dreamland en Malibu Pier liggen binnen 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Ocean View Casita w/Cedar Hot Tub + Outdoor Shower
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jael J.
16 apr 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Beautiful Malibu oasis
This place met all expectations and more. Located in the mountains of Malibu, just minutes away from the ocean & 10 min from Whole Foods, you’re not gonna want to leave.
3 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Scott K.
23 mei 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Lovely property, all high end and lovely outdoor amenities and great views.