Geheel appartement

Wyndel Apartments St Kilda Views

Accommodatieklasse: 3.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Sportschool

Kameropties

Luxe appartement, 2 slaapkamers, 2 badkamers, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 70 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Luxe appartement, 1 slaapkamer, balkon, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 58 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 Twijfelaar
  • Gratis wifi

Executive appartement, 1 slaapkamer, balkon, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 48 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Executive appartement, 2 slaapkamers, 2 badkamers, uitzicht op park

  • Uitzicht op het park
  • 60 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Wyndel Apartments St Kilda Views is gelegen in de wijk Melbourne Central Business District in Melbourne. De accommodatie heeft een gunstige ligging in de uitgaansbuurt en naast een golfbaan. Een paar belangrijke bezienswaardigheden om te bezoeken zijn Melbourne Cricket Ground en Melbourne Central en reizigers die graag willen winkelen kunnen een bezoek brengen aan Collins Street en Queen Victoria Market. Zin om van een evenement of wedstrijd te genieten? Kijk dan eens wat er bij Rod Laver Arena of Marvel Stadium op het programma staat. Windsurfen, zeilen en rondvaarten zijn geweldige manieren om van het water te genieten. Je kunt ook kiezen voor een avontuurlijke activiteit in de buurt, zoals skydiven. Bekijk onze reisgids voor Melbourne
Meer appartementen in Melbourne
Kaart
470 St Kilda Rd, Melbourne, VIC, 3004

In de buurt

  • Een kleurrijke tram met de tekst 'Kilda Beach', een reuzenrad en een bord met het getal '96'.
    St Kilda Road
    1 min. lopen - 0.1 km
  • Een park met een meer, een wandelpad en een stadsachtergrond.
    Albert Park Lake
    14 min. lopen - 1.2 km
  • Een aangelegde tuin met een centraal standbeeld, omgeven door palmbomen en diverse kleurrijke bloemen.
    Royal Botanic Gardens
    15 min. lopen - 1.3 km
  • Een groot, oud stenen gebouw met een puntig dak en zuilen, omringd door moderne gebouwen en groen.
    Shrine of Remembrance
    15 min. lopen - 1.3 km
  • Een ijzeren poort met ingewikkelde decoraties, omzoomd door varens in potten.
    Chapel Street
    3 min. rijden - 2.3 km

Lokaal vervoer

  • Southern Cross Station - 4 min. rijden
  • South Yarra Station - 17 min. lopen
  • Luchthaven van Melbourne (MEL) - 23 min. rijden

Restaurants

  • Cafe La Colline
    7 min. lopen
  • Sir Albert Cafe
    3 min. rijden
  • The Osborne
    17 min. lopen
  • Don Don
    18 min. lopen
  • Middle Park Hotel
    4 min. rijden

Over deze accommodatie

Wyndel Apartments St Kilda Views

  • Appartement in de buurt van Crown Casino
  • Wyndel Apartments St Kilda Views biedt faciliteiten zoals een aangrenzende golfbaan en een 24-uurs fitnesscentrum aan. Blijf verbonden met gratis wifi op de kamer.
  • Andere voordelen zijn o.a.:
    • Parkeerplaatsen (toeslag), een snelle uitcheckservice en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
    • Een automaat, een rookvrije accommodatie en een lift
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Wyndel Apartments St Kilda Views zijn voorzien van gemakken zoals luxe beddengoed en gemeubileerde balkons en bieden daarnaast voordelen zoals airconditioning en aparte zitruimtes.
  • Extra voorzieningen zijn onder andere:
    • Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • Flatscreentelevisies van 50 inch met premium tv-zenders en dvd-spelers
    • (kleding)kasten, aparte zitruimtes en aparte eetruimtes

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
  • Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
  • Beveiligde onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (AUD 16 per dag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Gezinsvriendelijk

  • Gratis babybed
  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Keuken

  • Afwasmachine
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast/vriezer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Magnetron
  • Oven

Slaapkamers

  • Luxe beddengoed

Badkamer

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Apart zitgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Dvd-speler
  • Flatscreen-tv van 50 inch met premium digitale zenders
  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Buiten

  • Gemeubileerd balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droger

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegestaan)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Automaat
  • Geen huishoudservice
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In een uitgaansbuurt
  • In een zakendistrict
  • Naast een golfbaan

Dingen om te doen

  • 24-uurs sportschool
  • Aangrenzende 18-hole golfbaan
  • Gratis fietsenverhuur in de buurt
  • Parachutespringen in de buurt
  • Rondvaarten in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zeilen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 1 gebouw
  • 14 etages
  • 6 units
  • Geluiddichte muren

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 14.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: AUD 75 als je incheckt tussen 21.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice beschikbaar

Speciale incheckinstructies

De accommodatie brengt 2 procent in rekening voor betalingen met creditcard.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. De eigenaar staat op je te wachten.
Neem minstens 72 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De eigenaar staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Eén kind, met een maximale leeftijd van 12 jaar oud, kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het op de kamer van de ouder of voogd slaapt
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor onoverdekt parkeren: AUD 16.00 per dag (onbeperkt in- en uitrijden)
  • Toeslag voor late check-in: AUD 75 als je incheckt tussen 21.00 uur en middernacht
  • De accommodatie berekent een toeslag van 2 procent op betalingen met een creditcard

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en een parkeerplaats ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Wyndel Apartments St Kilda Views?

Nee, alleen assistentiedieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Wat kost het om bij Wyndel Apartments St Kilda Views te parkeren?

Parkeren is mogelijk tegen een toeslag van AUD 16.00 per dag. Er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar.

Hoe laat kan ik inchecken bij Wyndel Apartments St Kilda Views?

Je kunt inchecken vanaf: 14.00 uur; je kunt inchecken tot: 21.00 uur. Tegen een toeslag van AUD 75 kun je tussen 21.00 uur en middernacht laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Wyndel Apartments St Kilda Views uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Wyndel Apartments St Kilda Views?

Dit sportieve appartement in Melbourne Central Business District bevindt zich op enkele stappen van St Kilda Road en op 5 km van Melbourne Cricket Ground en Melbourne Convention and Exhibition Centre. Ook Rod Laver Arena en Crown Casino liggen binnen 5 km afstand. South Yarra Station ligt op 17 minuten lopen en naar Prahran Station is het 23 minuten lopen.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.