Huis in Narbonne waar huisdieren welkom zijn, met.
Dit huis verwelkomt u aan het Canal de la Robine aan de poorten van Narbonne. Het maakt deel uit van een wijngaard van 4 ha in het hart van het natuurpark Narbonnaise en Méditerranée. Ontspan op het terras, waar eeuwenoude platanen een aangename schaduw werpen. U geniet van een prachtig uitzicht op de kathedraal van Narbonne, het Massif de la Clape en de Pyreneeën. Een ontspanningsruimte staat tot uw beschikking en op de gemeenschappelijke binnenplaats kunt u de barbecue aansteken. Gasten van de twee vakantieverblijven delen een ruimte met een bubbelbad en een sauna. Bezoek de abdij van Frontfroide en profiteer van de stranden van Gruissan.
- Gratis parkeren op locatie
- Verwarmingskosten exclusief
- Elektriciteit incl in wk 19-39
- Enkel te huur i.v.m. vakantie
Optioneel:
- Bedlinnen: 20.00 EUR/p.p. per verblijf
- Eindschoonmaak: 50.00 EUR/Per verblijf
- Airconditioning
- Eigenaar woont op het perceel
- Handdoeken niet aanwezig
- Een extra kind gratis (max. 4 jaar oud)
- Kinderbed: 1
- Huisdieren: 1
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Sauna
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Magnetron
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
1 badkamer
Douche
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Tv
Buiten
Barbecue
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42
Vermietung nur für Ferienzwecke.
Huisdieren
Huisdieren toegestaan
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Opmerking van de eigenaar: This property accepts a maximum of 1 pet(s)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn van harte welkom.
Evenementen
Geen evenementen toegestaan
Roken
Roken is niet toegestaan
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Elektriciteitstoeslag: EUR 7 per nacht
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Over deze buurt
Je vindt dit vakantiehuis in Narbonne. Een aantal lokale bezienswaardigheden om te bezoeken zijn Paleis van de Aartsbisschoppen van Narbonne en Kathedraal van Narbonne. Heb je bovendien zin om het natuurschoon in de omgeving te bewonderen? Neem dan een kijkje bij Parc Naturel Régional de la Narbonnaise en Méditerranée en Gruissan Salt Flats. Lutin Park Carrousel en Aquajet Parc Canaima zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Narbonne
Parc Naturel Régional de la Narbonnaise en Méditerranée
1 min. lopen - 0.0 km
Aquajet Parc Canaima
5 min. rijden - 3.5 km
Narbo Via Museum
6 min. rijden - 3.8 km
Narbonne Arena
6 min. rijden - 3.8 km
Kathedraal van Narbonne
10 min. rijden - 5.5 km
Lokaal vervoer
Station Narbonne - 12 min. rijden
Luchthaven Béziers-Cap d'Agde (BZR), Frankrijk - 44 min. rijden
Restaurants
Le Comptoir Des Halles
6 min. rijden
Buffalo Grill
9 min. rijden
Burger King
9 min. rijden
Macar
8 min. rijden
Hotel Le Mosaïque
7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Huis in Narbonne waar huisdieren welkom zijn, met.?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan.
Wat kost het om bij Huis in Narbonne waar huisdieren welkom zijn, met. te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij Huis in Narbonne waar huisdieren welkom zijn, met.?
Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Huis in Narbonne waar huisdieren welkom zijn, met. uitchecken?
Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Waar ligt Huis in Narbonne waar huisdieren welkom zijn, met.?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Narbonne bevindt zich op enkele stappen van Parc Naturel Régional de la Narbonnaise en Méditerranée en op 5 km van Golf Santa Rosa - Pitch and Putt en Narbonne Markt. Ook Canal de la Robine en Paleis van de Aartsbisschoppen van Narbonne liggen binnen 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Huis in Narbonne waar huisdieren welkom zijn, met.
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 5 beoordelingen
10 - Uitstekend
5
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 5 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Maria K.
24 okt 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Prima!
Empfehlenswert!!!
14 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kim W.
31 jul 2021
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Tolles Haus, super Blick, sehr nette Vermieter!
Einfach ein gelungener Urlaub. Im Haus ist alles was man braucht. Zwei große Schlafzimmer in der oberen Etage und ein tolles Wohn/- Esszimmer mit wunderbaren Blick. Man wohnt in ruhiger Lage und ist doch in wenigen Minuten überall. Zum tollen Strand sind es 25 Minuten. Die beiden Vermieter sind super nett und geben wertvolle Tipps. Wir kommen wieder!
7 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Yann H.
22 sep 2019
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Tranquillité
Maison a 2 km de narbonne au milieu de champs et de cheveux , tranquillité assurer et gérant très sympathique
7 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Petra H.
15 jun 2019
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Ein schöner Aufenthalt
Das Haus ist sehr modern und praktisch eingerichtet. Vom Müllbeutel bis zum Olivenöl ist alles an seinem Platz. Man lebt am Land, aber trotzdem stadtnah
7 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Birgit P.
1 nov 2018
Schön, angenehm und ruhig gelegen.
Einfach und geschmackvoll eingerichtet. Ruhig aber man ist in wenigen Minuten in der Stadt. Sehr freundliche und hilfsbereite Besitzer. Wir haben uns wohl gefühlt und würden wieder kommen.