Gehele woning·Particuliere eigenaar

Onlangs gerenoveerde Carrollton Uptown Cottage (licentie # 17STR-11400)

Fotogalerie voor Onlangs gerenoveerde Carrollton Uptown Cottage (licentie # 17STR-11400)

Een moderne woonkamer met een bank, een salontafel, een plafondventilator en een open haard.
Een tweelaags huis met een veranda, nummer 1527, met een eenvoudige gevel, twee ramen op de bovenverdieping en twee deuren op de begane grond.
Een keuken met blauwe kastjes, roestvrijstalen apparatuur en een raam dat voor natuurlijk licht zorgt.
Een slaapkamer met een bed, een nachtkastje, een schilderij aan de muur en een deur naar een andere kamer.
Een gang met een zwart-wit tapijt, een houten balk, een witte deur en twee ingelijste foto's aan de muur.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 265 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Onlangs gerenoveerde Carrollton Uptown Cottage (licentie # 17STR-11400)

  • Deze eigenschap is wettelijk gelicentieerd voor korte termijn verhuur met de stad New Orleans (licentie # 17STR-11400).

    Breng tijd door in New Orleans in een traditionele woonwijk zoals de lokale bevolking dat doet. Dit gezellige huisje met 1 bed / 1 badkamer is meer dan 100 jaar oud en bevat veel aspecten van de klassieke architectuur waarvoor New Orleans bekend is geworden - prachtige hardhouten vloeren, 12-voet plafonds, originele armaturen en badkuip met klauwvoet. De klassieke architectuur wordt afgewisseld met moderne voorzieningen om een niveau van comfort te bieden dat hedendaagse reizigers mogen verwachten, waaronder een gloednieuw Sterns & Foster luxe queensize bed en een American Leather (barless / springless) queen-plus uittrekbare bank om u te helpen slaap lekker na het raken van de stad. De volledige keuken is uitgerust met gasfornuis / oven, koelkast / vriezer, wasmachine / droger, vaatwasser, slager blok werkbladen, magnetron en koffiezetapparaat. Extra items om je thuis te voelen zijn onder meer een 40-inch smart-tv, internet, bluetooth-luidspreker en ductless AC / verwarming met onafhankelijke temperatuurregeling in slaapkamer en woonkamer. Dit is een ideaal huis voor een scala aan gasten, waaronder een gezin met maximaal 2 kinderen, een stel op een romantisch uitje of de individuele zakelijke reiziger.

    Gelegen in het hart van Carrollton Uptown en op slechts 3 blokken van Oak Street, is dit de perfecte verhuur voor diegenen die op zoek zijn naar de echte New Orleans-ervaring, gebufferd van de lawaaierige en dronken toeristenvallen. Sommige van de juweeltjes die op loopafstand liggen, zijn eersteklas restaurants (Boucherie en Jacques-Imo's), muziekclubs (Maple Leaf), coffeeshops (Rue de La Course en Zotz) en verschillende andere winkels op Oak Street. Slechts 1 straat verderop ligt de Carrollton Streetcar Line die u voor slechts $ 1 met de rest van de stad verbindt. 25 rit - ga door Carrollton's prachtige eiken baldakijn naar prachtige St. Charles Avenue, langs Tulane / Loyola / Audubon Park, naar het Warehouse District / CBD en uiteindelijk naar Canal Street en de Franse wijk.

    Als je iets nodig hebt, variërend van aanbevelingen of onverwachte behoeften, sta ik naast de deur om zoveel mogelijk tegemoet te komen.

    parkeren:

    -Er is geen aangewezen off-street parking beschikbaar, maar er is voldoende, gratis stoeprand parkeren stappen vanaf de ingang.

    Slaapkamer: Queen matras
    Living Room: Queen-Plus slaapbank

    Nabijgelegen attracties:

    -Streetcar Stop: 1 blok
    -Audubon Zoo: 2. 1 mijl
    -Audubon Golfbaan: 2. 2 mijl
    -Mercedes-Benz Superdome / Smoothie King Center: 3. 7 mijl
    -Morial Convention Center: 3. 9 mijl
    -Bourbon Street / Franse wijk: 4. 7 mijl
    -World War 2 Museum: 4. 8 mijl
    -City Park 5. 8 Miles (City Putt, fietsverhuur, Art Museum, Amusement Park, Morning Call, Botanical Garden, Golf)


    beleid:

    - Niet roken
    - Geen huisdieren
    - Moet ten minste 24 jaar oud zijn om te boeken
    - GEEN feesten of grote bijeenkomsten
    - Strikte maximale bezetting van 4 gasten

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Magnetron
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bad
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Boeken
  • Smart-tv
  • Stereo-installatie

Buiten

  • Patio
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau
  • Bureaustoel

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Unitgrootte: 65 vierkante meter

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasser inruimen en opzetten
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusser
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 24-OSTR-20367, 23-NSTR-17373

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in de wijk Uptown and Carrollton District in New Orleans. Als je graag iets actiefs gaat doen, breng dan een bezoek aan Port of New Orleans en Julia Street Cruise Terminal. Ben je liever in de winkelstraten te vinden? Dan kun je je hart bij Canal Street en Royal Street ophalen. Zin om van een evenement of wedstrijd te genieten? Kijk dan eens wat er bij Caesars Superdome of Smoothie King Center op het programma staat. Bekijk onze reisgids voor New Orleans
Meer vakantiehuizen in New Orleans
Kaart
New Orleans, LA

In de buurt

  • Een historisch gebouw met een opvallende klokkentoren en een moderne uitbouw.
    Universiteit Tulane
    13 min. lopen - 1.1 km
  • Een stenen bord met de inscriptie 'AUDUBON ZOO', omgeven door rode bloemen en begroeiing.
    Audubon Park
    3 min. rijden - 1.9 km
  • Een bord met de tekst 'BROADWAY CAMPUS', met een modern gebouw en een historisch gebouw met een koepel op de achtergrond.
    Universiteit van New Orleans-Loyola
    3 min. rijden - 1.9 km
  • Levee Park
    11 min. lopen - 1.0 km
  • Yulman Stadium
    2 min. rijden - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Halte South Carrollton bij Birch - 2 min. lopen
  • New Orleans Union Passenger Terminal - 14 min. rijden
  • New Orleans, LA (MSY-Louis Armstrong New Orleans Intl.) - 25 min. rijden

Restaurants

  • LUCA Eats
    13 min. lopen
  • Snake and Jake's Christmas Club Lounge
    12 min. lopen
  • Riccobono’s Panola Street Café
    13 min. lopen
  • Hangout Ramen
    4 min. lopen
  • Breads on Oak
    11 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Onlangs gerenoveerde Carrollton Uptown Cottage (licentie # 17STR-11400)?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Onlangs gerenoveerde Carrollton Uptown Cottage (licentie # 17STR-11400) te parkeren?

Bij deze accommodatie kun je niet parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij Onlangs gerenoveerde Carrollton Uptown Cottage (licentie # 17STR-11400)?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Onlangs gerenoveerde Carrollton Uptown Cottage (licentie # 17STR-11400) uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Onlangs gerenoveerde Carrollton Uptown Cottage (licentie # 17STR-11400)?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Uptown and Carrollton District, binnen 2 km afstand van Universiteit Tulane en Mississippi. Ook Universiteit van New Orleans-Loyola en Yulman Stadium liggen binnen 2 km afstand. Halte South Carrollton bij Birch en South Carrollton bij Jeannette Halte liggen op 5 minuten lopen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Onlangs gerenoveerde Carrollton Uptown Cottage (licentie # 17STR-11400)

10

Uitzonderlijk

9,8

Netheid

9,8

Locatie

10

Personeel en service

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 138 van 148 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 10 van 148 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 148 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 148 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 148 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
The AC kept the rooms cooled the down: a plus in the New Orleans heat, the shower was satisfying, and the check in and out was smooth.
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Residence was clean, quiet, and a perfect location for our stay! Many restaurants and close to the streetcar. Love this neighborhood!
8 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Darling place in FABULOUS location. LOVE LOVE LOVE. Host an A as very nice as well. Couldn't be happier!
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Second time at the house. Always a good deal and lots to walk to if/when you’re not out festing! Thanks Alex.
6 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great little house on quiet street.
6 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Friendliest, knowledgeable host. Addressed one minor issue almost immediately. Very helpful notes on local attractions.
6 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Dublin Street

Great location and super friendly, helpful host. Enjoyed it and will be back!
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This spot is fantastic and easy to get to all the best Carrollton has to offer. Alex was a gracious host and very communicative. I can’t recommend this place enough.
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great stay!

Great place in cool neighborhood of Nola. Would stay again.
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Uptown stay

We loved our stay in Alex’s apartment in Uptown, highly recommend it.
5 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Great house and location!

I’ve stayed in a lot of VRBO’s in Nola and this was my favorite. Clean, conveniently located and Alex was very accommodating. Would definitely stay again!
3 nachten verbleven in mei 2018
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great host and great location. Very clean and comfortable. Alex was great and very helpful and attentive, fast to respond and willing to help. We would stay here again, the neighborhood was great with everything you need within walking distance.
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Perfect for us

Great place that had everyghing we needed. Will definitely be back!
3 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

2nd stay was just as wonderful as the first!

This was my second stay at Alex’s. He is a wonderful host and the property is clean and lovely.
3 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Perfect

We had an amazing time staying here. The house was exactly as pictured. Bed was very comfortable. Great location. Walking distance to restaurants, bars and trolly. We would definitely stay here again
4 nachten verbleven in december 2022
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Nice and clean place . Would stay again.

I liked Alex’s place
3 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Quiet. Walkable. Streetcar. Great Neighborhood.

Alex is an excellent responsive host. I would definitely rent again.
7 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Comfort and convenience on Dublin St

Conveniently located near the street car line and many excellent restaurants and music in the Oak St. area as well as a pharmacy and grocery store. The host is helpful and accommodating.
23 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great Spot just 3 Blocks from Oak St

This place was ideal for us. We’ve always loved this neighborhood and proximity to Oak St. and our favorite places! Thanks Alex for being a wonderful host.
6 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

New Orleans convenience

This is the perfect location for me. Close to great restaurants and neighborhood shops as well as 2 blocks from the street car. The apartment is comfortable and the host very accommodating.
36 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Enjoyed our stay

We enjoyed our stay at this location, perfect for enjoying everything in New Orleans via streetcar, but not near thr FQ.
3 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Very comfortable

Loved the location and accommodations. Very comfortable bed. One block from the street car- perfect location. Alex was prompt with his responses and offered a list of restaurants within walking distance.
5 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

We keep coming back!

Miss being there already.The location is perfect,the neighborhood is great.We love sitting on the porch and just watching! It ,like New Orleans ,is easy living well equipped and very clean . Alex is fun and very helpful and knowledgeable.We have stayed there four times and will be back!
9 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great place.

Very clean, Alex is a great communicator, property walking distance distance to Oak St where there’s restaurants, live music, coffee houses.
5 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great Find

We have now stayed at this location twice. We would have stayed there a number of other times, but it was alway booked. It is a good value for the cost and I would highly recommend it.
4 nachten verbleven in maart 2025