Gehele woning·Particuliere eigenaar

Boho Chic Home

Fotogalerie voor Boho Chic Home

Een moderne keuken met witte kasten, een houten eettafel en een plant in een pot.
Een gelijkvloers huis met een veranda, een zwarte deur en een witte garagepoort.
Een slaapkamer met een bed, een raam met zonwering, wanddecoratie van macramé, een hangende macramé plant en een potplant.
Een woonkamer met een bank, salontafel, televisie en een boekenkast.
Een moderne keuken met grijze kastjes, een witte kookplaat, een magnetron en een koelkast.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Boho Chic Home

  • Enjoy a stylish experience at the centrally located home. Just minutes away from downtown Newport Ritchie short drive to beaches, shops, restaurants, pubs and parks. kayak in the Cody River enjoy Greek culture in Tarpon Springs.

    This home is 30 minutesdrive to Clearwater Beach, 30 minute ride to Tampa international airport, 15 minute drive to beaches

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Magnetron
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Barbecue
  • Omheinde tuin
  • Patio

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan een rivier
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken toegestaan: in daarvoor toegewezen ruimtes

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusser en een veiligheidsslot
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan een rivier in de wijk Holiday Garden Estates in New Port Richey. Bij Hudson Beach en James E. Grey Preserve geniet je van het natuurschoon van de omgeving, terwijl Richey Suncoast Theater en Jimmy Ferraro's Studio Theatre hier twee van de culturele hoogtepunten zijn. Als je tijdens je bezoek wel zin hebt in een evenement of wedstrijd, kun je bij Tarpon Springs Performing Arts Center terecht. Of overweeg anders een avondje uit bij Old McMicky's Farm. Bekijk onze reisgids voor New Port Richey
Meer vakantiehuizen in New Port Richey
Kaart
New port richey, FL

In de buurt

  • Richey Suncoast Theater
    6 min. rijden - 2.4 km
  • West Pasco Chamber of Commerce
    6 min. rijden - 3.8 km
  • West Pasco Historical Society Museum and Library
    6 min. rijden - 2.8 km
  • Lane Glo Bowling
    7 min. rijden - 4.1 km
  • SunCruz Port Richey Casino
    9 min. rijden - 6.9 km

Lokaal vervoer

  • Tampa, Florida (TPA-Internationale luchthaven Tampa) - 41 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    4 min. rijden
  • Starbucks
    3 min. rijden
  • Madison Restaurant
    12 min. lopen
  • Grandma Sally's
    19 min. lopen
  • Grand Deli & Subs
    14 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Boho Chic Home?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Boho Chic Home te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Boho Chic Home?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Boho Chic Home uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Boho Chic Home?

Dit vakantiehuis ligt in Holiday Garden Estates, binnen 5 km afstand van Richey Suncoast Theater, Jimmy Ferraro's Studio Theatre en West Pasco Historical Society Museum and Library. Ook Lane Glo Bowling en West Pasco Chamber of Commerce liggen binnen 5 km afstand.

Beoordelingen over Boho Chic Home

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 36 van 40 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 40 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 40 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 40 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 40 beoordelingen

10

Netheid

9,4

Locatie

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jeff W.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
House was perfect for stay. Could use some baking sheet pans and a toaster.
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Daniel

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
We were more than pleased with the house! It provided a clean, comfortable, cheery place for us to gather as a family, and was only minutes from my parents' place. The hospitality team was responsive to our questions and needs. We hope to come back again.
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Terry L B.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Our host was very attentive and good communication. House was immaculately clean.
8 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Terry N.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Cleanliness, convienence to hodpital
10 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Frank D.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Check in was easy. The listing and photos were accurate. Home had everything we needed from toiletries to a stocked kitchen. Home was very clean, spacious, and comfortable. The backyard and garage with washer and dryer were and added bonus. We had a few issues that the host took care of immediately.
15 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

JILL B.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Everything was as described, very nice place to stay, roomy, beds were comfortable, kitchen could be more stocked with pans, like a 9x 13 pan would be super helpful and soap, shampoo & conditioner for the bathrooms would be appreciated. Instructions for the shower faucet since its not the normal kind (very old and has a 3rd valve) and for the tv would be super helpful too. Plenty of outside seating as well with fenced in area in the back. We would stay there again
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Benjamin & Charlsey C.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
We stayed here with our 3 kids and had a great time! The house had everything that we needed plus a few extras which were really nice. There was a nice stroller, a few beach towels, toys, and umbrella, plus laundry baskets and clothing irons. The house was very cute. We were out and about a lot, but the backyard would’ve been a nice place to spend time. There is a lot of diversity in the area and we found some really great places to eat nearby. Gema was a very kind host and was good about communicating with us. I would recommend this rental!
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jackson B.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Boho Chic cute and convenient

Excellent holiday home beautifully decorated.
5 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

E T.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Safe area

Cozy, spacious, safe area
4 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Frank P.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Homey

Had everything we needed to feel right at home and more!
4 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Angela R.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Lovely place

Loved, loved this place,very cozy! Had everything i needed for my girls and i, just needs plastic dinnerware for younger kids but other than that great place,will be staying again in the near future!
3 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Jeannette S.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Weekend Getaway

For a quick weekend to the gulf, this was a great place. Was clean and very spacious. Enjoyed visiting Tarpon Springs and Honeymoon Island. Much better than a hotel!
2 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Abel B.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Relaxing

Home away from home.
18 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Olivia S.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Amazing stay!

Gema was a fantastic host!! The property was in a great area and was very clean and cozy, and had everything you could possibly need and more! We had a great time!
2 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Stacie

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
We enjoyed our stay at the house. Host was great with communication and getting back to me quickly.
2 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kathryn M.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great Stay

Comfortable and clean with comfy beds and large towels. 🙂 Large outdoor space with lots of seating. Great host and good communication.
4 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Caitlin H.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Excellent Stay!!!

Really great stay!! Excellent location and really comfortable! Communication was top notch and helpful! We would definitely recommend staying at Gema’s property and we are looking forward to booking with her in the future! Cait
3 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Gabriella M.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

10/10 Amazing Stay

We made this booking last minute as we didn’t intend for our trip to be extended. When we arrived at Gema’s home, it was VERY clean, wonderfully decorated, comfy beds, TVs in the bedrooms, and the backyard was like a little slice of heaven. Very beautiful home, the first day we were there we did have a problem with the AC not dropping below 82 but Gema had someone come out that night and the next morning as well! She was very responsive and informative. We will definitely be staying here again!
4 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Lyle P.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

2-day getaway

This place was located in a older neighborhood in New Port Richey. Not the greatest but older and safe. The house itself stood out in the neighborhood as being well kept and updated. Inside the house was cute and updated with nice decor. The open spaces were very usable. The bedrooms were well done and comfortable. This place listed as 2 full bath and although that’s true, the 2nd bath was actually located in the garage area. That bath was nicely decorated but had zero a/c and the only fan had a built in heater ( so learned quickly to avoid it). Recommend updating fan and getting a/c in there. This place met our needs as it was close enough to Tarpon Springs etc.
2 nachten verbleven in oktober 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Deborah H.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Fantastic Host and Property!

This was my first time booking a VRBO property for a couples trip. Gema was fantastic to work with during the entire process. Being first-time guests we had a ton of questions. Gema went above and beyond to provide quick communication and great customer service. You can tell that she put a lot of love into her home. It was so cute and looked just like the pictures. It was the nicest home on the block and had multiple sitting spaces inside and outside. The backyard and sunroom were very cozy. The kitchen was stocked with utensils. We truly enjoyed our time in her home. The only thing I would like to note is that the second bathroom is in the garage. There isn't AC in the garage, so we did not use this shower. I think it would have been fine during the cooler months, but it wasn't practical during the summer. Overall, this was a very nice home and I would recommend it to anyone!
3 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Connie P.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
We had one question while we were there. Gema got right back to us with an answer. House was clean and had mostly what we needed. Could have had few more things in kitchen but it was fine. Would stay again!
8 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Cirilo M.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Clean and Quiet area 👌

We mostly spent our days out but the time that was spent at the house was very pleasant. The rental was well stocked with basic kitchen ware and clean and comfortable. I would recommend this rental to responsible adults.
6 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Mark S.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great place for a Getaway

We loved the layout of the place. Very spacious, clean and decorated. My wife and I and my brother in law stayed here. We were helping out their sister with her home in Palm Harbor. So it was an easy drive to get there and get around. It was nice to all stay in one place and enjoy the rime together. Also liked that there was no steps to get into the doors. When we come down again, would definitely stay here
5 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Daniel L R.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Very nice house, excellent lication. Amaizing AC

100 % recomended
3 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Lindsay O.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Beautiful and simple!

Great neighborhood and beautiful property. Decorated simple and classically timeless. Listing was accurate and well maintained. Would book again!
5 nachten verbleven in juni 2022