Gehele flat·Particuliere eigenaar

3BR, 3BA, Gulf Front, End Unit, Wikkel rond balkon, 4e flr

Fotogalerie voor 3BR, 3BA, Gulf Front, End Unit, Wikkel rond balkon, 4e flr

Een overdekt terras met een ronde tafel en vier Adirondack-stoelen, met uitzicht op een strand met een hek en een zeezicht.
Een keuken met een eettafel, stoelen, een koelkast, een oven en een magnetron.
Een keuken met houten kastjes, granieten werkbladen, roestvrijstalen apparatuur en decoratieve wanddecoratie.
Een zwembad met ligbedden en uitzicht op de oceaan.
Een strand met een houten hek en duinen.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele flat

3 slaapkamers3 badkamers121 m²

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

3BR, 3BA, Gulf Front, End Unit, Wikkel rond balkon, 4e flr

  • Condo, 3 slaapkamers + Convertible bed (den), 3 baden, (8 personen)

    Drie slaapkamers, drie badkamers, vierde verdieping, einde eenheid met wrap rond balkon direct aan de Golf. Geweldig voor gezinnen met kinderen, dit appartement is prachtig ingericht en gedecoreerd in een strandmotief. Het balkon is toegankelijk vanuit de woonkamer, eetkamer en slaapkamer en kijkt direct uit op het strand. Romar Place 406 heeft een spectaculair panoramisch uitzicht, vooral vanaf de 4e verdieping baars. Alle foto's die u ziet, zijn genomen in en vanaf de unit en vanaf het balkon.

    UPDATE 1 oktober 2018
    Alle plafonds zijn gestript en nieuwe sinaasappelschil met verf, granieten aanrecht in de keuken en alle 3 badkamers, nieuwe backsplash in de keuken, nieuwe verf in de middelste slaapkamer en badkamer met bad en rug, nieuwe verlichtingsarmaturen in de midden- en achterbadkamers, nieuwe verlichtingsarmatuur in eetgedeelte, foto's volgen !!

    Geweldig complex voor gezinnen met kinderen, onze vereniging besteedt meer dan $ 64.000 voor on-site beveiliging.

    Grote kamer heeft nieuwe 55in flatscreen-tv, dvd-speler, slaapbank. Eettafel met plaats voor vier met 3 extra in de ontbijtbar. Volledig uitgeruste keuken, inclusief roestvrijstalen apparaten.

    De master suite heeft een kingsize bed, 26 inch wandmontage flatscreen met ingebouwde dvd-speler, eigen badkamer en twee zes bij acht voet glazen schuifdeuren die leiden naar het golf voordek, WINDOW behandelingen zijn gemaakt van bamboe, ze zijn niet kamer verduistering, check foto. De tweede suite heeft een eigen terras, ligbad, twee aparte bedden, een flatscreen-tv / dvd. De derde slaapkamer heeft een queensize bed, een flatscreen muur opgehangen TV / DVD en een complete badkamer. Full-size wasmachine en droger met strijkijzer en strijkplank.

    Het balkon en het uitzicht zullen die zorgen wegwassen !! Misschien wilt u daar uw hele tijd doorbrengen. Maar echt, als de datums kloppen, moet je het NU BOEKEN !! Je weet dat er nu een dozijn andere mensen naar kijken.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan het strand
  • Strandstoelen

Zwembad/spa

  • Binnenzwembad
  • Bubbelbad
  • Buitenzwembad
  • Gemeenschappelijk zwembad
  • Sauna
  • Verwarmd zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Auto aanbevolen
  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • IJsmachine
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Magnetron
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Bad of douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel
  • Woonkamer

Entertainment

  • Boeken
  • Dvd-speler
  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders
  • Spellen
  • Stereo-installatie

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de jachthaven
  • Dicht bij de oceaan
  • Dicht bij een dierentuin
  • Dicht bij een outletcentrum
  • Dicht bij een ziekenhuis

Dingen om te doen

  • Golf
  • Sportschool
  • Verwarmd zwembad
  • Watersportuitrusting
  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Golfbaan in de buurt
  • Jetskiën in de buurt
  • Kajakken in de buurt
  • Motorbootverhuur in de buurt
  • Natuurwandelingen in de buurt
  • Parasailing in de buurt
  • Pretpark in de buurt
  • Snorkelen in de buurt
  • Surfen/bodyboarden in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zeilen in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Algemeen

  • Unitgrootte: 121 vierkante meter

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Opmerking van de eigenaar: The complex encourages families

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusser en een veiligheidsslot
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Het wordt aanbevolen om per auto van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich zowel in de buurt van pretparken als aan het strand in Orange Beach. Wie ook graag wat wil winkelen, kan bij The Wharf terecht, terwijl iedereen bij Gulf State Park en Orange Beach Beaches van de natuur kan genieten. Met de kinderen op reis? Denk na over een bezoek aan Tropic Falls at OWA of bezoek samen een evenement of wedstrijd bij Orange Beach Tennis Center. Jetskiën en kajakken zijn geweldige manieren om van het water te genieten. Je kunt ook kiezen voor een avontuurlijke activiteit in de buurt, zoals wandelen of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Orange Beach
Meer flats in Orange Beach
Kaart
Orange Beach, AL

In de buurt

  • Een kuststadsbeeld met een lang zandstrand, een pier die zich uitstrekt over de oceaan, en hoge wolkenkrabbers.
    Orange Beach Beaches
    1 min. lopen - 0.0 km
  • Een strand met hoge graslanden en mensen in de verte.
    Perdido Beach Boulevard
    1 min. lopen - 0.1 km
  • Een gebouw met een blauw dak en een fontein ervoor.
    Orange Beach Welcome Center
    10 min. lopen - 0.8 km
  • Een richtbord met meerdere bordjes die naar verschillende bestemmingen wijzen, zoals Strandpaviljoen, Orange Beach, Bos Paviljoen, en meer.
    Gulf State Park
    11 min. lopen - 1.0 km
  • Een gebouw met een bord waarop 'Arcade' en 'Welkom op Adventure Island' staat.
    Adventure Island (attractiepark)
    14 min. lopen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Gulf Shores, Alabama (GUF-Jack Edwards) - 13 min. rijden

Restaurants

  • Villaggio Grille
    11 min. rijden
  • CoastAL Orange Beach
    3 min. rijden
  • The Southern Grind Coffee House
    11 min. rijden
  • Old Salt Tavern
    3 min. rijden
  • Sunliner Diner
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Is 3BR, 3BA, Gulf Front, End Unit, Wikkel rond balkon, 4e flr voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad en een buitenzwembad. De zwembaden omvatten een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij 3BR, 3BA, Gulf Front, End Unit, Wikkel rond balkon, 4e flr?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij 3BR, 3BA, Gulf Front, End Unit, Wikkel rond balkon, 4e flr te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij 3BR, 3BA, Gulf Front, End Unit, Wikkel rond balkon, 4e flr?

Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij 3BR, 3BA, Gulf Front, End Unit, Wikkel rond balkon, 4e flr uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt 3BR, 3BA, Gulf Front, End Unit, Wikkel rond balkon, 4e flr?

Dit appartement in Orange Beach ligt aan het strand, binnen 5 minuten lopen van Perdido Beach Boulevard, Orange Beach Beaches en Gulf State Park. Ook Romar Beach en Orange Beach Welcome Center liggen binnen 2 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over 3BR, 3BA, Gulf Front, End Unit, Wikkel rond balkon, 4e flr

9,6

Uitzonderlijk

9,4

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 68 van 89 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 18 van 89 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 89 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 89 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 89 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
We had a fantastic trip. The condo was exactly as described. We had everything we needed to cook and enjoy the beach. The balcony was perfect and we saw dolphins most mornings!
8 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Vacation

Really enjoyed our stay
7 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Family beach vacation

Great trip, location was amazing, made many great memories.
7 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Wonderful

Great place
7 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Beautiful beach front view and great condo! Had a wonderful stay and loved the facilities and nice beach.
7 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

May beach vacation

Easy access, beautiful views and fun place.
7 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Nice accommodations. Kitchen had everything we needed. Nice to have beach chairs and umbrellas. Living room chair needs to be cleaned or replaced. Overall we enjoyed our stay.
7 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Family beach vacation to celebrate birthdays.

This property was perfect for our stay. We had a great time.
7 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Late summer break

Awesome Location!
7 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Happy vaca!

Very enjoyable. Room was spacious and clean. Great location
7 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Beautiful view! Nice unit with great space! Perfect location and easy to access the beach! Definitely would recommend this rental.
7 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

property was well maintained & clean

was completely satisfied, had a wonderful time.
7 nachten verbleven in juni 2018
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, locatie en accuraatheid advertentie

Beachfrint condo

Happy with property overall. Quiet area for relaxing by pool and pool area clean. Would stay there again.
7 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Spring

Nice, clean, with a great view
28 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great view!

Wonderful view, large balcony! We had plenty of room and very comfy! Easy access to the beach especially with our kids!
7 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Condo was clean and spacious. Had confortable furniture and the view was amazing. Location in the biulding gave it a private feel. Would recommend staying here and really hope to come back.
7 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Orange Beach Vacation

We loved the condo. It was perfect for us. We had a great vacation at Orange Beach. Hope to stay at this same condo if we ever get to come back to Orange Beach.
7 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Family and Friends vacay

We had a good stay with a total of six of us, 3 couples. Bedrooms and bathrooms were awesome since we all had our own. Everyone loved the balcony! We enjoyed the stay!
7 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
We love the location and access to the beach is so easy. Enjoy sitting on the balcony and watching for dolphins. We saw so many this year! Clean and well equipped.
7 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great Family Spot

Had a great time. Everything was as listed! Owner was very responsive to questions prior to our stay.
7 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Family stayed for a week and it was wonderful. Plenty of room and easy access to everything. The couch and chair could use a good cleaning and shower liners need replaced, but that was not a major problem. We will definitely stay again.
View from balcony
Full moon from balcony
Beautiful water
7 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Beautiful Condo

We really loved this condo. The layout was great, decorated nicely and you just can't beat the corner unit and balcony. It was perfect for our family. The owners were very quick to reply when I had questions. All in all the perfect place to stay for a beach trip.
7 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great beach week

Great condo. Loved the outdoor patio. Nice location. Property manager was a stickler about wearing the brackets.
7 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
We loved how clean and well step up everything was. The staff, particularly Loretta, went out of their way to be helpful when we were there and as we prepared to leave. The balcony was our favorite spot and we spent a lot of time eating together and lounging/reading/visiting there. Our hostess, JaNae, was very responsive when we had a question. We would love to come back again!
7 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Orange Beach

Perfect in every way. Thank you.
7 nachten verbleven in januari 2023