Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Groot, licht, modern appartement (niet-roken). 100 Mb wifi (max. 5 personen)

Fotogalerie voor Groot, licht, modern appartement (niet-roken). 100 Mb wifi (max. 5 personen)

Een zwembad omringd door meerlaags gebouwen met balkons en een heldere lucht.
Een keuken met witte kastjes, een fornuis, oven en een raam met uitzicht.
Een jachthaven met talloze boten afgemeerd, een steiger met een wit hek en een gebouw met balkon.
Een ruime keuken met witte kastjes, een eettafel met stoelen en een rode bank in de woonkamer.
Een straat met palmbomen en een gebouw met balkons.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Groot, licht, modern appartement (niet-roken). 100 Mb wifi (max. 5 personen)

  • Houd er rekening mee dat aankomsten na 01.00 uur niet zijn toegestaan, tenzij vooraf overeengekomen.

    Toegang tot het zwembad en WiFi zijn gratis en zullen beschikbaar zijn tenzij omstandigheden buiten de macht van de eigenaren veroorzaken dat deze niet beschikbaar zijn.

    Licht ruim hoekappartement op de 1e verdieping, recent opnieuw geverfd en nieuw beddengoed onlangs gekocht. Kwaliteit gebouwd met lift in de buurt. Twee slaapkamers (een en-suite) plus tweede badkamer, in een beveiligd omheind complex (Jumilla 3) in het strand van Flamenca, 15 minuten ten zuiden van Torrevieja. Er is een groot zwembad en verschillende gebieden om te zonnebaden. Vijf minuten lopen van vele bars, winkels en restaurants. Plus een selectie van prachtige stranden binnen handbereik. De dichtstbijzijnde is het strand van Cala Captain, op slechts 10 minuten rijden. Er zijn ook verschillende winkelcentra op loopafstand plus nog veel meer bars en nachtclubs enz. Het weer is glorieus van april tot november en mild de andere maanden. Er zijn verschillende eersteklas golfbanen binnen 10-30 minuten rijden (inclusief Villamartin, La Finca, Campamor en Algorfa) plus Torrevieja ligt op slechts 15 minuten rijden met een uitstekend winkelcentrum (Habeneras), veel meer bars, winkels en restaurants, de haven en het strand plus natuurlijk het waterpark. Toegang op aankomstdagen is normaal vanaf 17.00 uur en het appartement wordt verlaten op vertrekdagen om 11.00 uur. Houd er rekening mee dat er bij aankomst een eindschoonmaak en wasservice van 60 euro ter plaatse in Spanje moet worden betaald. Voor gasten die na 22.00 uur in het appartement aankomen, wordt bij aankomst ook een extra meet & greet van 10 euro betaald. Vroege aankomsten vóór de normale aankomsttijd van 17.00 uur kunnen mogelijk zijn door middel van een overeenkomst, maar aankomsten eerder dan 9.00 uur (indien beschikbaar) zijn ook onderhevig aan een toeslag van 10 euro voor meet and greet. Aankomsten zijn niet meer toegestaan na 01.00 uur tenzij er uitzonderlijke omstandigheden zijn (of dit vooraf is overeengekomen). Bij aankomst na middernacht stijgt het meet & greet-tarief tot 20 euro. Houd er rekening mee dat roken niet is toegestaan in het appartement en er geen asbakken zijn voorzien.

Vergelijkbare accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt bij de zee in de wijk Costa de Orihuela in Orihuela. Wie ook graag wat wil winkelen, kan bij Centro comercial Zenia Boulevard terecht, terwijl iedereen bij Playa de la Zenia en Strand van Cabo Roig van de natuur kan genieten. Parque Doña Sinforosa en Minigolf Las Salinas zijn ook zeker het bezoeken waard. Geniet van wat tijd op of aan het water dankzij faciliteiten voor duiken, snorkelen en waterskiën in de buurt, of ga lekker fietsen in de buitenlucht. Bekijk onze reisgids voor Orihuela
Meer appartementen in Orihuela
Kaart
Orihuela, Comunidad Valenciana

In de buurt

  • Luchtbeeld van een kustplaats met een groot strand, een imposant hotel en een mix van woon- en bedrijfsgebouwen.
    Playa de la Zenia
    6 min. rijden - 3.5 km
  • Een strand met parasols, stoelen en een zonsondergang.
    Strand van Cabo Roig
    11 min. rijden - 4.9 km
  • Centro comercial Zenia Boulevard
    4 min. rijden - 2.8 km
  • Playa de Calla Estacas
    4 min. rijden - 2.8 km
  • Campo de Golf Villamartín
    8 min. rijden - 4.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Balsicas-Mar Menor - 21 min. rijden
  • Corvera (RMU-Internationale Luchthaven Región de Murcia) - 43 min. rijden

Restaurants

  • Mumbai Blue
    5 min. lopen
  • Burger King
    16 min. lopen
  • The Kebabber
    17 min. lopen
  • The Abbey Tavern
    5 min. lopen
  • Шашлычная
    19 min. lopen

Veelgestelde vragen

Is Groot, licht, modern appartement (niet-roken). 100 Mb wifi (max. 5 personen) voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Groot, licht, modern appartement (niet-roken). 100 Mb wifi (max. 5 personen)?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Groot, licht, modern appartement (niet-roken). 100 Mb wifi (max. 5 personen) te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Groot, licht, modern appartement (niet-roken). 100 Mb wifi (max. 5 personen)?

Je kunt vanaf 17.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Groot, licht, modern appartement (niet-roken). 100 Mb wifi (max. 5 personen) uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Groot, licht, modern appartement (niet-roken). 100 Mb wifi (max. 5 personen)?

Dit appartement ligt in Costa de Orihuela, binnen 3 km afstand van Centro comercial Zenia Boulevard, Playa de Calla Estacas en Playa de La Zenia - Cala Cerrada. Ook Playa de la Zenia en Campo de Golf Villamartín liggen binnen 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Groot, licht, modern appartement (niet-roken). 100 Mb wifi (max. 5 personen)

9,2

Fantastisch

8,8

Netheid

9,2

Locatie

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 49 van 78 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 22 van 78 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 78 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 78 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 78 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Vacaciones en familia

Estancia perfecta para ir con niños
5 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Very nice

Excellent stay, peaceful place, good views from the terrace, overall I fully recommend it.
11 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

holiday sunshine

excellent apartment and beautiful weather .had a lovelytime
10 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Home from Home

Fantastic place to stay. Very clean and comfortable. We had no problems with anything. Great place for a family holiday.
7 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Negatief: Netheid
Asunto oli tilava ja hyvin varusteltu. Pysäköinti löytyi aidatulta alueelta. Uima-allas oli ok.
28 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

holiday

enjoyed our stay no problems very nice apartment
9 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great apartment

Great location. Apartment had everything we needed. Very clean and Marie was very lovely to deal with for keys
7 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Résidence sécurisée et calme . Belle piscine .Grand appartement bien équipé Wifi fonctionne très bien Bonne échange avec le propriétaire Je recommande
14 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

I recommend

Overall good experience.
7 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great stay

The apartment was beautiful and clean the pool is on your door step I would recommend this apartment very highly
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Enjoyable Holiday

Great location close to bars and restaurants, apartment well sized and well equipped. Pool on hand as well and quiet in June. Overall had a great break
7 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Kelly

We had a great time apartment was very nice and clean WiFi was good and the key holder was very accommodating when ar flight was delayed thanks 😊
7 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Tres bon hébergement

Très satisfait,nous avons passé un agréable sejour. L’endroit est très bien. Super accueil de Marie. Rien a redire. Merci
10 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie

Lovely apartment

Excellent quality 👌 and very comfortable, enjoyed our stay but you do need a car to get around. The supermarkets are about 1 mile away but the walk is ok quite flat,good shopping centre at la zenda, a taxi to la zenda was 5 euros, but again you can walk it in half an hour, also the bus stop.buses are cheap and some good restaurants 15 minutes away.
28 nachten verbleven in januari 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great

House was clean and had everything we needed. Communication with the owner and keyholder worked well.
6 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Muy cómodo

Apartamento muy cómodo, muy bien equipado. La urbanización muy cuidada y segura. La atencion de Marie he de destacar! Siempre pendiente y resolutiva. Hemos pasado unas hermosas vacaciones! Muchas gracias Marie!!
6 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Chillaxed

Had a lovely 5 night stay at apartment, everything required was available. Short walk to my favourite bars. Handy 24hr store has opened since last time out here! Would defo recommend to friends and family. Would book again.
5 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

jumilla 111

property is fine and well located. the only downside is the roadnoise
9 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Calle Victoria

We loved our stay and Marie was very attentive and couldn’t do enough for us. David was also great with organising everything and keeping us updated. It was our first self catering experience so it was all new to us but we would definitely return again. Thank you 😊
8 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

great stay (May 2024)

the apartment was overall good. There could be some upgrade in term of kitchen equipment. owner and key/cleaning people is nice and friendly, so big plus for that :-) location was great and gated area nice as well.
14 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

spacious apartment

Really spacious apartment. The beds are really comfortable, air conditioning works great. The apartment is fully equipped with everything you could need. The only thing I could fault was the broken plant pot on the balcony and broken sun loungers. Would stay again.
35 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, locatie en accuraatheid advertentie
Negatief: Communicatie

Frei direkt

Aufenthalt und Gastgeber vor Ort war super. FeWo direkt eine Katastrophe. Keine Kontaktmöglichkeit nach Buchung mehr.
5 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en locatie

The apartment was clean and well maintained.

The checking in/out process went smoothly. There are a few items missing in the kitchen which have been communicated to the owner. The AC/heating unit in the living room was not working but a temporary heater was provided. We would stay here again
7 nachten verbleven in februari 2023
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Magnifique appartement, propre et spacieux

L'appartement est magnifique, très grand et très propre. Nous avons passé 15 jours merveilleux dans cet appartement situé dans un très joli complexe. Il est très fonctionnel. La piscine du complexe est très belle également. Il est situé à quelques minutes à pied seulement de nombreux bars et restaurants. Nous le recommandons vivement. (Séjour du 14/08/2017 au 27/08/2017)
13 nachten verbleven in augustus 2017
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Liked the pool area, too cold to swim in Feb, but weather good. Secure parking. Apartment nice and large and everthing in good working.order and key holder very nice and accommodating. Only dislike was balcony east facing, so no winter sun. But would be good when it gets hotter. All in all 10
14 nachten verbleven in februari 2024