Gehele flat·Particuliere eigenaar

Disney at your door steps, Wyndham Bonnet Creek. 2 bedroom, sleeps 8

Fotogalerie voor Disney at your door steps, Wyndham Bonnet Creek. 2 bedroom, sleeps 8

Een nachtzicht van een zwembad met een bijzondere vorm, omringd door palmbomen en verlicht met sfeerverlichting.
Een minigolfbaan met groen kunstgras, omringd door aangelegde gebieden met kleine bomen en struiken, met meerlaags gebouwen op de achtergrond.
Een hotelkamer met een bed, een nachtkastje met een lamp, een badkamer met een spiegel en een schilderij aan de muur.
Een hotelkamer met een badkuip, een bed, een bureau en een badkamer met een handdoekhouder.
Een speelplaats met een schaakpatroon gebied en een klimstructuur.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Disney at your door steps, Wyndham Bonnet Creek. 2 bedroom, sleeps 8

  • 2 bedroom, 2 bath condo with Disney at your door steps.

    This is a beautiful Wyndham timeshare resort inside the 30,000 acres that makes up Disney World. The resort is located on the same street as Disney's Caribbean Beach Resort and Downtown Disney. The resort has beautiful landscaping, 5 pools, 2 water slides, 2 lazy rivers, ping pong, shuffleboard, beach volleyball, 18 hole mini golf, gas grills, swings, a game room, and exercise room. All of this is free to guests. Parking is also included in the rental amount.

    This is a 2 bedroom 2 bath condo. There is also a full kitchen and living/dining area. The condo has a washer and dryer and hair dryers in each bathroom. There is a full complement of dishes, pots, pans flatware, cookware, baking utensils, knives, dish towels, dish soap, dishwasher soap, and plastic garbage bags. The kitchen has full size appliances: stove/oven, refrigerator, dishwasher, coffee pot, blender, toaster, microwave, and hot pads.

    The resort has a shuttle that runs to all the Disney Parks $

    Child Needs: The resort has free pak n plays and high chairs available to guests. Just ask them when you check in, and they will have housekeeping bring them to your room.

Vergelijkbare accommodaties

Over deze buurt

Je vindt dit appartement in Orlando. Als je graag iets actiefs gaat doen, breng dan een bezoek aan Mystic Dunes Golf Club en Golfclub Arnold Palmer's Bay Hill. Ben je liever in de winkelstraten te vinden? Dan kun je je hart bij Disney Springs™ en Orlando Vineland Premium Outlets ophalen. Met je kinderen op vakantie? Dan mag je Walt Disney World® Resort en Disney's Typhoon Lagoon Waterpark zeker niet overslaan. Bekijk onze reisgids voor Orlando
Meer flats in Orlando
Kaart
Lake Buena Vista, FL

In de buurt

  • Een groot kasteel met meerdere spitsen en torentjes, omringd door een menigte mensen.
    Walt Disney World® Resort
    11 min. lopen - 0.9 km
  • Een luchtballon met een blauw-wit ontwerp, een bakstenen toren en palmbomen.
    Disney Springs™
    5 min. rijden - 3.0 km
  • Een berg met een kabelbaan, een meer en bomen.
    Disney's Animal Kingdom® Theme Park
    9 min. rijden - 8.0 km
  • Waldorf Astoria Golf Club
    9 min. lopen - 0.8 km
  • Norway Pavilion
    3 min. rijden - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Orlando - 24 min. rijden
  • Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) - 27 min. rijden

Restaurants

  • Centertown Market
    6 min. rijden
  • La Cantina de San Angel
    5 min. rijden
  • Biergarten Restaurant
    5 min. rijden
  • Kringla Bakeri Og Kafe
    5 min. rijden
  • Via Napoli Ristorante e Pizzeria
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Is Disney at your door steps, Wyndham Bonnet Creek. 2 bedroom, sleeps 8 voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een zwembad. De zwembaden omvatten een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Disney at your door steps, Wyndham Bonnet Creek. 2 bedroom, sleeps 8?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoe laat kan ik inchecken bij Disney at your door steps, Wyndham Bonnet Creek. 2 bedroom, sleeps 8?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Disney at your door steps, Wyndham Bonnet Creek. 2 bedroom, sleeps 8 uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Disney at your door steps, Wyndham Bonnet Creek. 2 bedroom, sleeps 8?

Dit appartement gezinsvriendelijke appartement in Orlando ligt binnen 5 km afstand van Waldorf Astoria Golf Club, Walt Disney World® Resort en Disney Springs™. Ook Disney's Typhoon Lagoon Waterpark en Disney's Fantasia Gardens Midgetgolfbaan liggen binnen 5 km afstand.