Gehele woning

Target Villa Stroey Lake 3

2.5-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Target Villa Stroey Lake 3

Een terras buiten met rieten dak, tafels en stoelen, met uitzicht op een zwembad en groen.
Een buitenzwembad
Een sportschool met cardioapparatuur, krachtstations en een televisie aan de muur.
Een bord voor Storey Lake met een tropische muurschildering, omgeven door een bloembed en palmboompjes.
Een waterpark met verschillende waterattracties en een helderblauwe lucht.

Gehele woning

9 slaapkamers5 badkamersMax. aantal: 18

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Wasmachine
  • Droger
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Target Villa Stroey Lake 3

  • Vakantiehuis in de buurt van Oude stad
  • Profiteer bij Target Villa Stroey Lake 3 van faciliteiten zoals een terras, een fitnesscentrum en een volledig uitgeruste spa. Blijf verbonden met gratis wifi op de kamer.
  • Tijdens je verblijf profiteer je bovendien van het volgende:
    • Een buitenzwembad met een waterspeeltuin
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een aanlegplaats en tuinmeubels
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Target Villa Stroey Lake 3 zijn voorzien van leuke extraatjes zoals gemeubileerde veranda's en airconditioning en beschikken bovendien over faciliteiten zoals gratis wifi.
  • Aanvullende voorzieningen zijn o.a.:
  • Flatscreentelevisies met kabelzenders

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad
  • Volledig uitgeruste spa

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Slaapkamers

  • 9 slaapkamers

Badkamer

  • 5 badkamers

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv met kabelzenders

Buiten

  • Aanlegplaats
  • Gemeubileerde veranda
  • Terras
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droger

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Dingen om te doen

  • Sportschool
  • Waterspeeltuin

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 16.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail met informatie over het inchecken.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

Je vindt dit vakantiehuis in Kissimmee. Als je tijdens je verblijf lekker wilt winkelen, zijn Disney Springs™ en Oude stad wel een bezoekje waard, terwijl reizigers die het liefst de populairste bezienswaardigheden uit de omgeving willen bewonderen hun hart bij Disney's Typhoon Lagoon Waterpark en Walt Disney World® Resort kunnen ophalen. Disney's Hollywood Studios® en Orange County Convention Center mag je zeker niet overslaan. Bekijk onze reisgids voor Kissimmee
Meer vakantiehuizen in Orlando
Kaart
4536 Target Blvd, Kissimmee, FL, 34746

In de buurt

  • Lake Cecile
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Congo River Golf
    6 min. lopen - 0.6 km
  • Capone's Dinner Show
    11 min. lopen - 0.9 km
  • Shingle Creek Regional Park
    13 min. lopen - 1.2 km
  • Kissimmee Go-Karts
    17 min. lopen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Poinciana - 9 min. rijden
  • Kissimmee Station - 12 min. rijden
  • Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) - 7 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    17 min. lopen
  • Taco Bell
    15 min. lopen
  • Wendy's
    8 min. lopen
  • Olive Garden
    18 min. lopen
  • Panda Express
    1 min. lopen

Veelgestelde vragen

Is Target Villa Stroey Lake 3 voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Target Villa Stroey Lake 3?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Target Villa Stroey Lake 3 te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Target Villa Stroey Lake 3?

Je kunt inchecken vanaf: 16.00 uur; je kunt inchecken tot: 22.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Target Villa Stroey Lake 3 uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Target Villa Stroey Lake 3?

Dit wellness vakantiehuis in Kissimmee ligt op 0,3 km van Lake Cecile en op 4,4 km van Oude stad. Ook Capone's Dinner Show en Shingle Creek Regional Park liggen binnen 15 minuten lopen.

Beoordelingen over Target Villa Stroey Lake 3