Particuliere eigenaar

OYO 75494 President Apartment

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

3,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Standaard tweepersoonskamer

  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Familie studio suite

  • 36 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

OYO 75494 President Apartment ligt in de wijk Centraal Pattaya in Pattaya. Winkelliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij Walking Street en Pattaya Beach Road, terwijl natuurgenieters bij Pattaya Strand en Dongtan-strand van het natuurschoon in de omgeving kunnen genieten. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Pattaya Kart Speedway of Nongprue Gemeentelijk Stadion op het programma heeft staan. Bekijk onze reisgids voor Pattaya
Kaart
Soi Buakhao, Pattaya, Pattaya, Chang Wat Chon Buri, 20150

In de buurt

  • Een rij kleurrijke gebouwen met balkons en een helderblauwe lucht.
    Soi Buakhao
    1 min. lopen - 0.1 km
  • Een kustlijn met een strand, boten en hoge gebouwen.
    Pattaya Beach Road
    9 min. lopen - 0.8 km
  • Een kuststadsbeeld met een strand, tal van boten en een wolkenkrabbenhorizon.
    Central Pattaya
    9 min. lopen - 0.8 km
  • Een strand met palmbomen, ligstoelen, parasols en een gele opblaasbare luchtbed.
    Pattaya Strand
    10 min. lopen - 0.9 km
  • Soi LK Metro
    3 min. lopen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Pattaya - 12 min. rijden
  • Utapao (UTP-Utapao Intl.) - 50 min. rijden

Restaurants

  • The Nest Sports Bar & Restaurant
    3 min. lopen
  • Subway
    2 min. lopen
  • Craft Cottage
    3 min. lopen
  • ชอยบัวขาว พัทยา
    2 min. lopen
  • Las Vegas Bar Gardens
    3 min. lopen

Over deze accommodatie

OYO 75494 President Apartment

  • Hotel in de buurt van Pattaya Beach Road
  • Voorzieningen zoals een kruidenier/supermarkt, winkels ter plaatse en een open haard in de lobby en een ligging in de buurt van Central Pattaya en Walking Street maken van OYO 75494 President Apartment de ideale accommodatie. Blijf verbonden met gratis wifi op de kamer.
  • Tijdens je verblijf profiteer je bovendien van het volgende:
  • Meertalig personeel, een geldautomaat/bankservice en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van OYO 75494 President Apartment bieden gemakken zoals laptopwerkplekken en airconditioning en beschikken bovendien over faciliteiten zoals gratis wifi en bureaustoelen.
  • Aanvullende gemakken in alle kamers zijn o.a.:
    • Badkamers met douches
    • Flatscreentelevisies van 32 inch met kabelzenders
    • (kleding)kasten, bureaus en bureaustoelen

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 25+ Mbps
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Dingen om te doen

  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes
  • Winkelen

Gezinsvriendelijk

  • Kruidenier/supermarkt

Voorzieningen

  • Geldautomaat
  • Kruidenier/supermarkt
  • Receptie met beperkte openingstijden

Gastendiensten

  • Meertalig personeel

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap

Meer

  • Aparte rookruimtes
  • Gebouwd in 2017
  • Open haard in de lobby

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 32 inch met kabelzenders

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Bureaustoel
  • Laptopvriendelijke werkplek

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 14.00 uur; inchecken is mogelijk tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks tussen 07.00 uur en 21.00 uur geopend.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Eén kind, met een maximale leeftijd van 6 jaar oud, kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het op de kamer van de ouder of voogd slaapt
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contanten.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder en beveiligingssysteem

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie
In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij OYO 75494 President Apartment?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij OYO 75494 President Apartment te parkeren?

Bij OYO 75494 President Apartment kun je niet parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij OYO 75494 President Apartment?

Je kunt inchecken vanaf: 14.00 uur; je kunt inchecken tot: middernacht. Het is niet mogelijk om na sluitingstijd in te checken.

Tot hoe laat kan ik bij OYO 75494 President Apartment uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Waar ligt OYO 75494 President Apartment?

Dit hotel ligt in Centraal Pattaya, binnen 10 minuten lopen van Soi Buakhao en Pattaya Beach Road. Ook Pattaya Strand en Central Pattaya liggen binnen 15 minuten lopen.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.