Quba by Montraj Pattaya, previously The Quba Hotel Pattaya ligt in de wijk Centraal Pattaya in Pattaya. Een aantal culturele hoogtepunten zijn bijvoorbeeld Alcazar Cabaret en Ripley's Believe It or Not. Wie daarnaast graag de winkelstraten afstruint, kan zich bij Terminal 21 Pattaya en Walking Street uitleven. Een bezoek aan Ramayana Water Park mag je echt niet missen. Bekijk onze reisgids voor Pattaya
Quba by Montraj Pattaya, previously The Quba Hotel Pattaya
Hotel met een chique stijl in de buurt van Pattaya Strand
Quba by Montraj Pattaya, previously The Quba Hotel Pattaya bevindt zich in de buurt van Alcazar Cabaret en Terminal 21 Pattaya en biedt extraatjes zoals een terras, een koffiebar/café en stomerij-/wasservices. Het plaatselijke restaurant La Habana Restaurant&Bar serveert ontbijt, lunch en diner. Gasten kunnen gebruikmaken van voorzieningen zoals een outdoor entertainmentgebied en een bar en verbinding maken met gratis wifi op de kamer met een snelheid van 25+ Mbps.
Overige voordelen zijn o.a.:
Een buitenzwembad
Gratis plaatsen voor zelf parkeren
Een ontbijtbuffet (tegen een toeslag), een lift en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Koffie/thee in de lobby, conciërgeservices en hulp bij uitstapjes/tickets
Uit gastenbeoordelingen blijkt dat gasten zeer lovend zijn over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle 113 kamers bieden extraatjes zoals airconditioning en badjassen en beschikken bovendien over faciliteiten zoals gratis wifi en gratis mineraalwater.
Aanvullende gemakken in alle kamers zijn onder andere:
2 badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis shuttleservice van/naar het strand
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.00 uur tot 12.00 uur: THB 199 voor volwassenen en THB 150 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
La Habana Restaurant&Bar
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Sportschool
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Stomerij-/wasserijservice
Wisselen van handdoeken op verzoek
Buiten
Entertainmentzone buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijke douche op de kamer
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
3 gebouwen
6 etages
Aparte rookruimtes
Art-decoarchitectuur
Gebouwd in 2022
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 privébadkamers
Badjassen
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv van 32 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning
Bureau
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken is mogelijk vanaf: 14.00 uur; inchecken is mogelijk tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen
Huisdieren
Huisdieren zijn toegestaan tegen een toeslag van THB 500 per huisdier, per nacht, naast een borgsom van THB 1000 per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen honden en katten zijn welkom
2 in totaal (maximaal 10 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet alleen worden gelaten
Beperkingen van toepassing. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Voer- en drinkbakken zijn aanwezig
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. THB 199 voor volwassenen en ca. THB 150 voor kinderen
Borgsom voor huisdier: THB 1000 per nacht
Toeslag voor huisdieren: THB 500 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Is Quba by Montraj Pattaya, previously The Quba Hotel Pattaya voorzien van een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Quba by Montraj Pattaya, previously The Quba Hotel Pattaya?
Vandaag, 30 aug. 2026, kost een verblijf bij Quba by Montraj Pattaya, previously The Quba Hotel Pattaya van één nacht voor twee volwassenen op 14 sep. 2026 min. € 24, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Quba by Montraj Pattaya, previously The Quba Hotel Pattaya?
Ja, bij Quba by Montraj Pattaya, previously The Quba Hotel Pattaya zijn katten en honden (maximaal 2 in totaal) toegestaan, met een maximaal gewicht van 10 kg per huisdier. Er wordt een borgsom in rekening gebracht van THB 1000 per nacht en er geldt een toeslag van THB 500 per huisdier, per nacht. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer details.
Wat kost het om bij Quba by Montraj Pattaya, previously The Quba Hotel Pattaya te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik inchecken bij Quba by Montraj Pattaya, previously The Quba Hotel Pattaya?
Je kunt inchecken vanaf: 14.00 uur; je kunt inchecken tot: middernacht. Op beperkte tijden kun je laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Quba by Montraj Pattaya, previously The Quba Hotel Pattaya uitchecken?
Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.
Waar ligt Quba by Montraj Pattaya, previously The Quba Hotel Pattaya?
Dit hotel ligt in Centraal Pattaya, binnen 15 minuten lopen van Alcazar Cabaret en Pattaya Strand. Ook Terminal 21 Pattaya en Ripley's Believe It or Not liggen binnen 2 km afstand.
Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?
Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.