Gehele woning

Baylor Gilbert

2.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Baylor Gilbert

Een woonhuis met garage, palmbomen en oprit.
Een achtertuin met een zwembad, een basketbalring en een terras met tuinmeubilair.
Een moderne keuken met granieten aanrechtbladen, houten keukenkastjes en een centraal eiland.
Een moderne keuken met donkere houtkasten, granieten aanrechtbladen en een centraal eiland.
Een terras buiten met een eettafel gedekt voor vier personen, omringd door rieten stoelen. Een barbecue is links zichtbaar, en er is een zwembad op de achtergrond.

Gehele woning

4 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8201 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Baylor Gilbert

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Baylor Gilbert is van alle gemakken voorzien. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.
  • Tijdens je verblijf profiteer je bovendien van het volgende:
  • Een rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Baylor Gilbert zijn uitgerust met gemakken zoals airconditioning.
  • Overige gemakken in alle kamers zijn o.a.:
    • 2 badkamers met baden of douches
    • Televisies met kabelzenders
    • Keukens en verwarming

Accommodatie-voorzieningen

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 privébadkamers
  • Bad of douche

Entertainment

  • Tv met kabelzenders

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 16.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 20.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De inchecklocatie verschilt van de locatie van de accommodatie. Ga om in te checken naar [We will send you the instructions].
Neem contact op met de accommodatie voor informatie over het inchecken.
Neem minstens 72 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Roken

Roken is niet toegestaan

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Schadeborg: USD 200.00 per verblijf

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

Je vindt deze cottage in Gilbert. Winkelliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij Chandler Fashion Center en Arizona Mills Mall, terwijl natuurgenieters bij Tempe Town Lake en Tempe Beach Park van het natuurschoon in de omgeving kunnen genieten. AZ Ice en Chandler Center for the Arts zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Gilbert
Meer cottages in Phoenix
Kaart
483 East Baylor Lane, Gilbert, AZ, 85296

In de buurt

  • Woestijnlandschap met een opvallende cactus, bergen op de achtergrond en een zonsonderganglucht.
    Chandler Fashion Center
    16 min. rijden - 19.6 km
  • Een groot gebouw met een centrale boog, palmbomen en een heldere lucht.
    Staatsuniversiteit van Arizona
    27 min. rijden - 25.2 km
  • Gilbert Civic Center
    14 min. lopen - 1.2 km
  • Regal Gilbert
    19 min. lopen - 1.6 km
  • Bowlero Gilbert
    3 min. rijden - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Chandler, AZ (CHD-Chandler Municipal) - 16 min. rijden

Restaurants

  • Circle K
    3 min. rijden
  • Whataburger
    19 min. lopen
  • Buffalo Wild Wings
    3 min. rijden
  • Zipps Sports Grill
    3 min. rijden
  • Chipotle Mexican Grill
    19 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Baylor Gilbert?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoe laat kan ik inchecken bij Baylor Gilbert?

Je kunt inchecken vanaf: 16.00 uur; je kunt inchecken tot: 20.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Baylor Gilbert uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Baylor Gilbert?

Deze cottage in Gilbert ligt binnen 2 km afstand van Gilbert Civic Center en Regal Gilbert. Ook Gilbert Historical Museum en Gilbert Farmers Market liggen binnen 5 km afstand.

Beoordelingen over Baylor Gilbert