Gehele woning·Particuliere eigenaar

GEZELLIG VERBLIJF OP DE BOERDERIJ CHUCKELLI

Fotogalerie voor GEZELLIG VERBLIJF OP DE BOERDERIJ CHUCKELLI

Een gelijkvloers huis met een beige gevel, een witte voordeur met een raam in hartvorm, en een klein raam erboven.
Interieur
Een klassieke Radio Flyer wagentje met een rode bank en een bloemenkussen, geplaatst op een houten terras in een park.
Een netjes ingerichte slaapkamer met een groot bed, een wandklok, een klein tafeltje en een stoel.
Een grindpad leidt naar een huis met een pannendak, omgeven door weelderige begroeiing en een stenen muur.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 276 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
De huidige prijs is € 142
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

GEZELLIG VERBLIJF OP DE BOERDERIJ CHUCKELLI

  • Een schattig en gezellig huisje gescheiden van het hoofdgebouw nodigt u uit om te komen en weg te komen. Het huisje en het hoofdgebouw zijn op 2 hectare goed onderhouden land. We hebben meer dan 60 fruitbomen en een paar kippen. Omheind terrein met een poort en poortcode houdt de plaats mooi en privé. Veel ruimte voor parkeren. Het huisje ligt op een kort pad van de parkeerplaats. We zijn op een centrale locatie, dicht bij winkels, de Placerville Fairgrounds, wijnmakerijen, Apple Hill en skiën. Veel dingen te doen in het centrum van Placerville, geweldige plaatsen om te eten en te worden vermaakt.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de cottage: gratie wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Kitchenette

  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kruiden
  • Magnetron

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel
  • Open haard

Entertainment

  • Boeken
  • Spellen

Buiten

  • Omheinde tuin
  • Patio
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Werkplekken

  • Bureau
  • Bureaustoel

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • 2 huisdieren in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
  • Gelijkvloerse accommodatie
  • Gladde vloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Tapijten in gemeenschappelijke ruimtes
  • Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Vloer met kiezels in gemeenschappelijke ruimtes
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice op verzoek
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In de bergen

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Algemeen

  • Ledverlichting op bepaalde plaatsen
  • Milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
  • Recycling
  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Tuin
  • Unitgrootte: 76 vierkante meter

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 13.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Volwassenen vanaf 18 jaar dienen alle aansprakelijkheid voor de boeking te accepteren
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen en restjes eten en drinken weggooien
De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Huisdieren toegestaan
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen honden zijn welkom
2 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Opmerking van de eigenaar: Portable crib & twin mattress avail.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusser, een EHBO-doos en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

deze cottage is in de bergen in Placerville te vinden. Een aantal lokale bezienswaardigheden om te bezoeken zijn Historic Main Street Placerville en Bell Tower. Heb je bovendien zin om het natuurschoon in de omgeving te bewonderen? Neem dan een kijkje bij Hangtown's Gold Bug Park and Mine en Lumsden Park. Als je tijdens je bezoek wel zin hebt in een evenement of wedstrijd, kun je bij Placerville Speedway terecht. Of overweeg anders een avondje uit bij El Dorado County Fair & Event Center. Bekijk onze reisgids voor Placerville
Meer cottages in Placerville
Kaart
Placerville, CA

In de buurt

  • Een begraafplaats met grafstenen en een bord waarop staat 'METERY OF T SOULS'.
    El Dorado County Historical Museum
    2 min. rijden - 2.9 km
  • Een gebouw met het bordje
    Historic Main Street Placerville
    5 min. rijden - 6.1 km
  • El Dorado County-kermisterrein
    2 min. rijden - 2.9 km
  • Placerville Speedway
    3 min. rijden - 3.3 km
  • Stadhuis van Placerville
    5 min. rijden - 6.1 km

Lokaal vervoer

  • Sacramento, California (SMF-Internationale luchthaven Sacramento) - 59 min. rijden

Restaurants

  • In-N-Out Burger
    4 min. rijden
  • The Apex
    7 min. rijden
  • McDonald's
    3 min. rijden
  • Jersey Mike's Subs
    3 min. rijden
  • Sequoia
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij GEZELLIG VERBLIJF OP DE BOERDERIJ CHUCKELLI?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximaal 2 in totaal).

Hoeveel kost een verblijf bij GEZELLIG VERBLIJF OP DE BOERDERIJ CHUCKELLI?

Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij GEZELLIG VERBLIJF OP DE BOERDERIJ CHUCKELLI van één nacht voor twee volwassenen op 31 aug. 2026 min. € 142, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij GEZELLIG VERBLIJF OP DE BOERDERIJ CHUCKELLI te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij GEZELLIG VERBLIJF OP DE BOERDERIJ CHUCKELLI?

Je kunt vanaf 13.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij GEZELLIG VERBLIJF OP DE BOERDERIJ CHUCKELLI uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt GEZELLIG VERBLIJF OP DE BOERDERIJ CHUCKELLI?

Deze cottage ligt in de bergen, binnen 5 km afstand van El Dorado County-kermisterrein, El Dorado County Fair & Event Center en El Dorado County Historical Museum. Ook Placerville Speedway en Placer County Fairgrounds liggen binnen 5 km afstand.

Beoordelingen over GEZELLIG VERBLIJF OP DE BOERDERIJ CHUCKELLI