Cozy and luxurious Diamond Glamping Dome with panoramic views. Pet Friendly
The Diamond Dome is a four-season , 23 foot geodesic glamping dome with a stargazer moonroof and a large panoramic window with a water view across the road. The dome has a chic modern designed open concept interior. There is an outdoor covered barbecue area, deck with Adirondack chairs and a propane fire table (Extra Charge).
This location is the perfect escape out of town, but still close to many attractions and amenities around Annapolis Royal. We would love to have you as our guests to experience this unique accommodation.
Accommodatie-voorzieningen
Wintersport
Langlaufloipe in de buurt
Internet
Beschikbaar in de cottage: gratie wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kruiden
Magnetron
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Muziekbibliotheek
Smart-tv
Spellen
Buiten
Barbecue
Patio
Tuin
Tuinmeubels
Vuurplaats
Wasvoorzieningen
Wasserette in de omgeving
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
2 huisdieren in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de baai
Dicht bij de jachthaven
Dicht bij de oceaan
Dicht bij een spa
Dicht bij een ziekenhuis
In de bergen
In een dorp
Op het platteland
Dingen om te doen
Golfbaan in de buurt
Kajakken in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Mountainbiken in de buurt
Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Walvissen spotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegestaan
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
2 in totaal
Opmerking van de eigenaar: Pets must be crated if left alone inside.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn van harte welkom.
Evenementen
Geen evenementen toegestaan
Roken
Roken is niet toegestaan
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie STR2526B8795
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
deze cottage bevindt zich zowel in een landelijke omgeving als bij de zee in Port Wade. Heb je zin in een actieve uitstap? Neem dan een kijkje bij Delaps Cove Wilderness Trail en Haven van Digby. Wie liever in alle rust van het natuurschoon in de omgeving geniet, is bij Thornes Cove en Indian Beach aan het juiste adres. ARTsPLACE en Kings Theatre zijn ook zeker het bezoeken waard. Kajakken en motorbootvaren zijn geweldige manieren om van het water te genieten. Je kunt ook kiezen voor een avontuurlijke activiteit in de buurt, zoals wandel- en fietsroutes afleggen of mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Port Wade
Zijn huisdieren welkom bij Cozy and luxurious Diamond Glamping Dome with panoramic views. Pet Friendly?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximaal 2 in totaal).
Wat kost het om bij Cozy and luxurious Diamond Glamping Dome with panoramic views. Pet Friendly te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij Cozy and luxurious Diamond Glamping Dome with panoramic views. Pet Friendly?
Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Cozy and luxurious Diamond Glamping Dome with panoramic views. Pet Friendly uitchecken?
Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
Waar ligt Cozy and luxurious Diamond Glamping Dome with panoramic views. Pet Friendly?
Deze cottage ligt bij de zee, op 1,8 km van Thornes Cove en binnen 10 km afstand van Indian Beach en Port-Royal National Historic Site of Canada. Ook Bogart Lake en Melanson Settlement National Historic Site liggen binnen 10 km afstand.
Beoordelingen over Cozy and luxurious Diamond Glamping Dome with panoramic views. Pet Friendly