Geheel appartement·Particuliere eigenaar

private Modern studio apartment with ocean views, balcony and Boat parking

Fotogalerie voor private Modern studio apartment with ocean views, balcony and Boat parking

Een moderne keuken met een zwart betegelde spatwand, een roestvrijstalen afzuigkap en een inbouwoven. Er staat een witte eettafel met twee stoelen en een decoratieve schaal erop. Een schuifpui leidt naar een balkon met uitzicht op een tennisbaan en groen.
Een kamer met een donkere bank, een schilderij van een kustlandschap, een zwarte garderobe en een kleine tafel met een plant.
Een moderne keuken met een magnetron, oven en een eethoek met een tafel en stoelen.
Een moderne slaapkamer met een bed, een bank, een eettafel en een raam met uitzicht.
Een moderne kamer met een houten bureau, een stoel met een bladpatroon, een potplant, een waterkoker en een raam met uitzicht op gebouwen.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 4

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

private Modern studio apartment with ocean views, balcony and Boat parking

  • Private Modern studio apartment, With modern kitchenette and bath room, Open living with balcony ,With ocean views, Close to the port of Portland ,boat parking ,with security cameras, close to boat ramp, whale watching .surf beaches ,walking trails , 5 minute drive To the foreshore which has a skate park, kids playground with flying fox, safe swimming beach, lots of jettys and walking paths., We also have a local Koala that visits on occasions! We have a range of extras to make your stay more enjoyable Large Chest Freezer for your catch, wide range of DVD,S and Board Games, Ice MakerMachine Esky, Picnic Basket and blanket For day outings,, Also BBQ and Gas supplied, outdoor furniture supplied for balcony entertainment .. At Bluefin Loft we pride ourselves to give our guests a wonderful and enjoyable stay!

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt
  • Strandstoelen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Blender
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • IJsmachine
  • Keukenpapier
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Magnetron
  • Oven
  • Pan voor kreeft/krab
  • Vriezer

Eetopties

  • Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag
  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Dvd-speler
  • Spellen
  • Tv

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasserette in de omgeving

Werkplekken

  • Bureaustoel

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice op verzoek
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de jachthaven
  • Dicht bij een spa
  • Dicht bij een ziekenhuis

Dingen om te doen

  • Bergbeklimmen in de buurt
  • Golfbaan in de buurt
  • Jagen in de buurt
  • Jetskiën in de buurt
  • Kajakken in de buurt
  • Motorbootverhuur in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Natuurwandelingen in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Scubaduiken in de buurt
  • Snorkelen in de buurt
  • Surfen/bodyboarden in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Vogelspotten in de buurt
  • Walvissen spotten in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Waterskiën in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zeilen in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Alarmsysteem
  • Brandblusser

Algemeen

  • Schoonmaakservice (op verzoek)

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 14.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooiene n het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisregels

PLEASE NOTE ANYMORE THAN 4 GUESTS AND YOU WILL BE REFUSED ENTRY!!

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusser, een beveiligingssysteem en een EHBO-doos
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie LP135496

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in Portland. Wil je hier graag van de culturele hoogtepunten genieten? Dan zijn Portland Cable Tram Depot Museum en Powerhouse Motor & Car Museum echt een bezoek waard. Een aantal andere attracties in de omgeving vind je bij Portland Arts Centre en Discovery Bay Marine National Park. Jetskiën en kajakken zijn geweldige manieren om van het water te genieten. Je kunt ook kiezen voor een avontuurlijke activiteit in de buurt, zoals fietsen of jagen. Bekijk onze reisgids voor Portland
Meer appartementen in Portland
Kaart
Portland, VIC

In de buurt

  • Portland Golf Club
    2 min. rijden - 1.9 km
  • Great South West Walk
    3 min. rijden - 2.7 km
  • Portland Cable Tram Depot Museum
    3 min. rijden - 3.0 km
  • Portland Arts Centre
    3 min. rijden - 3.0 km
  • Point Danger Gannet Colony
    8 min. rijden - 5.7 km

Restaurants

  • Twelvefold
    4 min. rijden
  • KFC
    6 min. rijden
  • Portland Fish N Chips
    3 min. rijden
  • Edwards Waterfront Restaurant & Café
    4 min. rijden
  • Harbour Lights Fish And Chips
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij private Modern studio apartment with ocean views, balcony and Boat parking?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij private Modern studio apartment with ocean views, balcony and Boat parking te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij private Modern studio apartment with ocean views, balcony and Boat parking?

Je kunt vanaf 14.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij private Modern studio apartment with ocean views, balcony and Boat parking uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt private Modern studio apartment with ocean views, balcony and Boat parking?

Dit appartement ligt vlak bij het strand, binnen 2 km afstand van Portland Golf Club en Great South West Walk. Ook Portland Cable Tram Depot Museum en Portland Arts Centre liggen binnen 3 km afstand.

Beoordelingen over private Modern studio apartment with ocean views, balcony and Boat parking