Ciampino Hotel

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,0 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Parkeren inbegrepen
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Ontbijt beschikbaar

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Economy vierpersoonskamer, op benedenverdieping

  • 25 m²
  • Max. aantal: 5
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden

Superior tweepersoonskamer

  • 18 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden

Economy tweepersoonskamer, op benedenverdieping

  • 18 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden

Driepersoonskamer

  • 23 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed OF 3 eenpersoonsbedden

Standaard tweepersoonskamer

  • 18 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden

Tweepersoonskamer, voor 1 persoon

  • 18 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Ciampino Hotel is vlak bij een treinstation in Ciampino te vinden. Colosseum en Spaanse Trappen zijn noemenswaardige bezienswaardigheden en bij Villa Borghese en Circus Maximus kun je van het natuurschoon in de omgeving genieten. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Stadio Olimpico of Ippodromo Capannelle op het programma heeft staan. Bekijk onze reisgids voor Ciampino
Kaart
Via Achille Grandi, 2, Ciampino, Lazio, 00043

In de buurt

  • Een groep mensen rijdt op paarden over een verhard pad in een landelijk gebied met stenen muren en ruïnes op de achtergrond.
    Archeologisch park Appia Antica
    3 min. rijden - 1.9 km
  • Het Colosseum in Rome met toeristen eromheen.
    Colosseum
    24 min. rijden - 18.7 km
  • Een statig historisch gebouw met versierde beelden en een centrale trap.
    Villa Borghese
    26 min. rijden - 20.2 km
  • Orion
    13 min. lopen - 1.1 km
  • Orion Live Club
    13 min. lopen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Anagnina - 8 min. rijden
  • Station Ciampino - 13 min. lopen
  • Luchthaven Ciampino (CIA) - 12 min. rijden

Restaurants

  • Sushi Jo Anagnina
    7 min. rijden
  • Pizzeria Cinque Sensi
    7 min. rijden
  • McDonald's
    7 min. rijden
  • Bar Capannelle
    10 min. rijden
  • Rustico
    8 min. rijden

Over deze accommodatie

Ciampino Hotel

  • Hotel vlak bij een treinstation
  • Bij Ciampino Hotel zijn er de volgende voorzieningen: een shuttleservice van/naar de luchthaven, een terras en een tuin. Naast voorzieningen zoals wasvoorzieningen en een bar kunnen gasten gebruikmaken van gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.
  • Daarnaast profiteer je van het volgende:
    • Een binnenzwembad en een buitenzwembad met parasols bij het zwembad
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een ontbijtbuffet (tegen een toeslag), vervoer naar de luchthaven (toeslag) en een bagageopslagruimte
    • Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, een rookvrije accommodatie en een 24-uurs receptie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 64 kamers zijn voorzien van leuke extraatjes zoals airconditioning en beschikken daarnaast over faciliteiten zoals kluisjes en geluiddichte muren.
  • Andere gemakken in alle kamers zijn onder andere:
    • Badkamers met regendouches en haardrogers
    • Dagelijkse schoonmaakservice, bureaus en telefoons

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Shuttleservice naar de luchthaven (toeslag) op vaste tijden en op verzoek tussen 05.00 uur en 08.30 uur
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Een bar/lounge
  • Een restaurant

Dingen om te doen

  • Binnenzwembad
  • Buitenzwembad
  • Sportschool
  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Gezinsvriendelijk

  • Binnenzwembad
  • Buitenzwembad
  • Geluiddichte kamers
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Zakelijke diensten

  • Businesscentrum
  • Conferentieruimte

Buiten

  • Parasols bij het zwembad
  • Terras
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie

Meer

  • 1 gebouw
  • 3 etages
  • Gebouwd in 1975
  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Regendouche

Entertainment

  • Tv van 20 inch

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureau
  • Geluiddichte kamers
  • Kluis
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 14.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 05.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Kinderen van 3 jaar oud en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze op de kamer van de ouder of voogd slapen
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht voor maximaal 10 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 10 jaar.

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 5 per persoon

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
Contactloos betalen is mogelijk
Geluiddichte kamers kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.

Accommodatieklasse

Deze accommodatie heeft zijn officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Veelgestelde vragen

Is Ciampino Hotel voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad en een buitenzwembad.

Wat kost het om bij Ciampino Hotel te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Ciampino Hotel?

Je kunt inchecken vanaf: 14.00 uur; je kunt inchecken tot: 05.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ciampino Hotel uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Biedt Ciampino Hotel een shuttleservice naar de luchthaven aan?

Ja, tussen 05.00 uur en 08.30 uur is er op verzoek een shuttleservice van het hotel naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 5 per persoon.

Waar ligt Ciampino Hotel?

Dit hotel in Ciampino ligt op 3,9 km van Ippodromo Capannelle en binnen 15 km afstand van Colosseum en Forum Romanum. Ook Santuario della Madonna del Divino Amore (tempel) en Via Appia Nuova liggen binnen 15 km afstand. Station Ciampino ligt op 13 minuten lopen.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.