Super 8 by Wyndham Sault Ste Marie On

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch
De huidige prijs is € 104
inclusief belastingen en toeslagen
25 okt - 26 okt

Populaire voorzieningen

  • Ontbijt inbegrepen
  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Zakelijke services

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
11 van 11 kamers weergeven

Kamer, 2 queensize bedden, toegankelijk voor rolstoelgebruikers, niet-roken

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(5 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis kabelinternet

Standaard kamer, 2 queensize bedden, niet-roken (Pet-Friendly)

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(24 beoordelingen)
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis kabelinternet

Kamer, 2 queensize bedden, toegankelijk voor rolstoelgebruikers, niet-roken (Pet-friendly)

9,8 van 10
Uitzonderlijk
(7 beoordelingen)
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis kabelinternet

Deluxe kamer, 1 queensize bed met slaapbank, niet-roken

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis kabelinternet

Suite, 1 queensize bed, niet-roken

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed
  • Gratis kabelinternet

1 Queen Bed, Suite, Sofa Bed, Non-Smoking

  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis kabelinternet

Kamer, 2 queensize bedden, niet-roken

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(45 beoordelingen)
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis kabelinternet

Kamer, 1 queensize bed, niet-roken

9,2 van 10
Fantastisch
(20 beoordelingen)
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis kabelinternet

2 Queen Beds, Mobility Accessible Room, Pet-Friendly, Non-Smoking

  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis kabelinternet

Standard Room, 2 Queen Beds, Pet Friendly, Non Smoking

  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis kabelinternet

Deluxe Queen Room with Sofa Bed-Non-Smoking

  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis kabelinternet
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Super 8 by Wyndham Sault Ste Marie On is in het stadscentrum in Sault Ste. Marie te vinden. Een aantal lokale bezienswaardigheden om te bezoeken zijn Agawa Canyon Tour Train en Cross on the Hill. Heb je bovendien zin om het natuurschoon in de omgeving te bewonderen? Neem dan een kijkje bij Mark's Bay Conservation Area en Shore Ridges Conservation Area. Soo Curlers Association en Fort Creek Conservation Area zijn ook zeker het bezoeken waard. Raas in volle vaart naar beneden dankzij geweldige langlaufmogelijkheden en ski-ervaringen of doe mee aan andere buitenactiviteiten, zoals sneeuwschoenwandelen en sneeuwscooteren. Bekijk onze reisgids voor Sault Ste. Marie
Meer motels in Sault Ste. Marie
Kaart
184 Great Northern Rd, Hwy 17 North, Sault Ste. Marie, ON, P6B-4Z3

In de buurt

  • Northcrest Bowling Lanes
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Soo Pee Wee Arena
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Sault College
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Cambrian Mall
    12 min. lopen - 1.0 km
  • Cross on the Hill
    5 min. rijden - 1.9 km

Lokaal vervoer

  • Sault Ste. Marie, Ontario (YAM)-Luchthaven Sault Ste. Marie) - 22 min. rijden

Restaurants

  • Tim Hortons
    3 min. rijden
  • Firehouse Subs
    7 min. lopen
  • Tim Hortons
    12 min. lopen
  • Stacked Pancake & Breakfast House Sault Ste. Marie
    8 min. lopen
  • The Breakfast Pig
    2 min. rijden

Over deze accommodatie

Super 8 by Wyndham Sault Ste Marie On

  • Motel in de buurt van Agawa Canyon Tour Train
  • Als je bij Super 8 by Wyndham Sault Ste Marie On verblijft, profiteer je van voorzieningen zoals een gratis continentaal ontbijt, een tuin en een bibliotheek. Gasten kunnen gebruikmaken van voorzieningen zoals wasvoorzieningen en een open haard in de lobby en verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Bovendien profiteer je van voordelen zoals:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een snelle uitcheckservice, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een automaat
    • Koffie/thee in de lobby, een 24-uurs receptie en gratis kranten
    • Uit de gastbeoordelingen blijkt dat gasten niets dan lof hebben voor het ontbijt, de prijs-kwaliteitsverhouding en het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 68 kamers zijn voorzien van gemakken als airconditioning. Daarnaast bieden ze voorzieningen zoals gratis wifi. Uit de gastbeoordelingen blijkt dat gasten lovend zijn over de schone, comfortabele kamers van de accommodatie.
  • Andere gemakken in alle kamers zijn o.a.:
    • Bad-/douchecombinaties, gratis toiletartikelen en haardrogers
    • Lcd-televisies van 42 inch met kabelzenders
    • Recycling, koelkasten en magnetrons

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet

Parkeren en vervoer

  • Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Gratis parkeerplekken voor campers/bussen/vrachtwagens ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen en parkeerplaatsen voor personenbussen beschikbaar

Eten en drinken

  • Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 06.00 uur tot 09.30 uur
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes

Dingen om te doen

  • Bibliotheek
  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Gezinsvriendelijk

  • Koelkast op de kamer
  • Magnetron op de kamer
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Automaat
  • Gratis kranten in de lobby
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Zakelijke diensten

  • Businesscentrum
  • Computerstation

Buiten

  • Picknickplaats
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
  • Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie

Meer

  • 1 gebouw
  • 2 etages
  • Aparte rookruimtes
  • Feestruimte
  • Gebouwd in 2003
  • Ledverlichting op bepaalde plaatsen
  • Open haard in de lobby
  • Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Bad/douchecombinatie
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Lcd-tv van 42 inch met kabelzenders

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Magnetron

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Gratis lokale gesprekken
  • Recycling
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice beschikbaar

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Huisdieren zijn toegestaan tegen CAD 22.60 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door contact op te nemen met de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Kinderen van 16 jaar oud en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze op de kamer van de ouder of voogd slapen
Er zijn extra bedden beschikbaar tegen CAD 10.0 per nacht.

Betalingsmethoden

  • American Express
  • Diners Club
  • Discover
  • Mastercard
  • Visa

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: CAD 22.60 per huisdier, per dag
  • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
  • Toeslag voor extra bed: CAD 10.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Super 8 by Wyndham Sault Ste Marie On?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan. Er geldt een toeslag van CAD 22.60 per huisdier, per dag. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Hoeveel kost een verblijf bij Super 8 by Wyndham Sault Ste Marie On?

Vandaag, 26 sep. 2026, kost een verblijf bij Super 8 by Wyndham Sault Ste Marie On van één nacht voor twee volwassenen op 25 okt. 2026 min. € 104, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Super 8 by Wyndham Sault Ste Marie On te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Super 8 by Wyndham Sault Ste Marie On?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Super 8 by Wyndham Sault Ste Marie On uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Super 8 by Wyndham Sault Ste Marie On?

Dit motel ligt in het centrum van Sault Ste. Marie, binnen 5 minuten lopen van Northcrest Bowling Lanes, Soo Pee Wee Arena en Sault College. Ook Cambrian Mall en Soo Curlers Association liggen binnen 2 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.

Beoordelingen

Beoordelingen over Super 8 by Wyndham Sault Ste Marie On

9,0

Fantastisch

9,2

Netheid

8,8

Voorzieningen

9,4

Personeel en service

9,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 696 van 1093 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 281 van 1093 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 72 van 1093 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 19 van 1093 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 25 van 1093 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location for our travels..
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel, great stay.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast was good, staff was very helpful
6 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
good location, a lot of restrants nearby
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms were a great size and very clean.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great break fast , staff was friendly and clean rooms. Great place to stay
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
staff very friendly very clean motel stayed twice on our trip to ontario 5 stars all around
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, friendly front desk and breakfast staff, good breakfast included, and convenient parking.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I have stayed at this Super 8 location multiple times over many years while traversing Canada... it is well-situated (close to restaurants and shopping), always clean and quiet, with good parking options.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nicely renovated, nice lobby,
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean had a great stay
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean spacious room, friendly staff. Breakfast enable us to get to an early morning booked tour without having to make additional stops.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay, the rooms are nice, staff is freindly
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was spacious and I loved the simple decor which made it feel calm and restful. Everything was excellent.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel has been nicely renovated. The rooms were very clean, the beds were comfortable, the breakfast was good and the staff were so friendly and kind. We were just passing through, but it was an excellent stop and I would stay here again.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nicest, cleanest room, excellent breakfast.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was very clean, nice bathroom, very comfortable bed. Breakfast was ok. We really appreciated the pet friendly room.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was clean and spacious and parking available. Very nice hotel
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was great
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was affordable, clean and comfortable.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff we're very friendly.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room and common areas were clean. Breakfast was great and staff were very friendly.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Had a great stay!
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great experience!
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location, friendly staff and nice breakfast.
1 nacht verbleven in mei 2026