Gehele woning·Particuliere eigenaar

Getaway to a quiet neighborhood house (MIL suite) with garden & creek view

Fotogalerie voor Getaway to a quiet neighborhood house (MIL suite) with garden & creek view

Een woonkamer met een open haard, een televisie, een houten tafel en een zwarte stoel.
Een woonkamer met een open haard, een televisie, een bank en een klein tafeltje.
Een eenpersoonsbed met een wit hoofdeinde en twee kussens, een opgevouwen deken en een opgevouwen handdoek op het bed.
Een badkamer met een glazen douchecabine, een toilet en een vloer van marmeren tegels.
Uitzicht vanuit een raam op een tuin met een houten terras, omringd door bomen en een klein gebouw.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 3

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Getaway to a quiet neighborhood house (MIL suite) with garden & creek view

  • Would you like to sleep with the lullaby of the babbling creek while enjoying a short - 13 mile - drive to the downtown Seattle? Then this is the place you would like to stay! This is a cozy, welcoming MIL suite with a separate entry and renovated bathroom, new floor, new windows, and newly installed separate heaters. Easy access to I-5 (5 min) and Lake Washington & Burke Gilman Trail within a walking distance. There's a bus stop right in front of the house, too.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Keukenpapier
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Magnetron
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel
  • Open haard
  • Woonkamer

Entertainment

  • Boeken
  • Smart-tv
  • Spellen

Buiten

  • Barbecue
  • Patio
  • Tuinmeubels
  • Vuurplaats

Werkplekken

  • Bureau
  • Bureaustoel

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Fietsmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Veiligheidsslot

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasser opzetten
Gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisregels

Quiet hours after 10:30 PM
No smoking, vaping, drug or cannabis usages are allowed
Please turn off all the lights and heater and/or portable air conditioner when you leave the suite. It helps us keep the rate low.

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

Je vindt dit vakantiehuis in Lake Forest Park. Space Needle en Pike Place Market zijn een paar bijzondere bezienswaardigheden om te bezoeken. Wil je liever iets actiefs doen? Dan kun je bij Seattle Cruise Ship Terminal 91 en Bell Street Cruise Terminal bij Pier 66 terecht. Dierentuin Woodland Park en Seattle Aquarium mag je zeker niet overslaan. Maak van de gelegenheid gebruik om de buitenactiviteiten in de omgeving te ontdekken, zoals fietsen. Bekijk onze reisgids voor Lake Forest Park
Meer vakantiehuizen in Seattle
Kaart
Lake Forest Park, WA

In de buurt

  • Een koffiekop met latte-art en een schaaltje slagroom met sprinkles.
    Town Center at Lake Forest Park
    4 min. rijden - 2.0 km
  • Een waterkant met een steiger, boten en een beboste heuvel op de achtergrond.
    Lake Washington
    5 min. rijden - 2.6 km
  • Een historisch gebouw met bakstenen gevel en grote ramen.
    Universiteit van Washington
    24 min. rijden - 18.5 km
  • Een jachthaven met aangemeerde boten, een stadsachtergrond met hoge gebouwen, en een brug op de achtergrond.
    Seattle Waterfront
    28 min. rijden - 26.3 km
  • Een neonbord voor het Public Market Center, met een klok erboven.
    Pike Place Market
    28 min. rijden - 26.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Mountlake Terrace - 4 min. rijden
  • Edmonds Station - 15 min. rijden
  • Internationale luchthaven Seattle Paine Field (PAE) - 26 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    3 min. rijden
  • North City Bistro and Wineshop
    5 min. rijden
  • The Local 104
    5 min. lopen
  • Starbucks
    3 min. rijden
  • SKÖG Haus Coffee & Tea
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Getaway to a quiet neighborhood house (MIL suite) with garden & creek view?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Getaway to a quiet neighborhood house (MIL suite) with garden & creek view te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Getaway to a quiet neighborhood house (MIL suite) with garden & creek view?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Getaway to a quiet neighborhood house (MIL suite) with garden & creek view uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Getaway to a quiet neighborhood house (MIL suite) with garden & creek view?

Dit vakantiehuis in Lake Forest Park ligt op 3 km van Lake Washington en binnen 10 km afstand van Lynnwood Convention Center en Alderwood Mall. Ook Shoreline Community College en Saint Edward State Park liggen binnen 10 km afstand.

Beoordelingen over Getaway to a quiet neighborhood house (MIL suite) with garden & creek view