STAY OHANA

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Wasvoorzieningen
De huidige prijs is € 123
inclusief belastingen en toeslagen
4 nov - 5 nov

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
7 van 7 kamers weergeven

Tweepersoonskamer, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 13 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Twin kamer

  • 13 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

FamilieTwin kamer

  • 16 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 eenpersoonsbed en 1 queensize bed

Male Capsule

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Female Capsule

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Premium Male Capsule

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Premium Female Capsule

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

STAY OHANA ligt in de buurt van Jongno-gu en is gelegen bij een treinstation/metro. Gyeongbokgung-paleis en Hanok-dorp Bukchon zijn noemenswaardige bezienswaardigheden en bij Historisch en Cultureel Park Dongdaemun en Cheonggyecheon kun je van het natuurschoon in de omgeving genieten. Neem een kijkje bij een evenement of maak een wedstrijd mee bij Gocheok Sky Dome en denk er ook aan wat tijd voor Lotte World te maken, een topattractie die je niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Seoel
Meer pensions in Seoel
Kaart
F3-5, 32 Ujeongguk-ro 2-gil, Jongno-gu, Seoul, 03189

In de buurt

  • Een stadsplein met een waterattractie, omringd door moderne gebouwen en versierd met kleurrijke lantaarns.
    Cheonggyecheon
    1 min. lopen - 0.1 km
  • Een drukke straat met winkels en borden in een vreemde taal.
    Insa-dong
    1 min. lopen - 0.2 km
  • Een modern gebouw met glazen gevels, omringd door bloemperken met witte, paarse en gele bloemen.
    Stadhuis van Seoel
    9 min. lopen - 0.8 km
  • Een levendige stadstraat 's nachts, met verlichte etalages en veel mensen.
    Myeongdong-straat
    9 min. lopen - 0.8 km
  • Een traditionele Koreaanse poort met ingewikkelde decoraties en meerdere niveaus, gelegen voor een achtergrond van weelderige groene bergen.
    Gyeongbokgung-paleis
    13 min. lopen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Jonggak - 1 min. lopen
  • Station Seoul - 10 min. rijden
  • Seoel (GMP-Gimpo Intl.) - 53 min. rijden

Restaurants

  • 종로황소곱창
    1 min. lopen
  • BROS
    1 min. lopen
  • 술패도니
    1 min. lopen
  • 더테이블 (The Table)
    1 min. lopen
  • 갓포우오
    1 min. lopen

Over deze accommodatie

STAY OHANA

  • Pension in de buurt van Myeongdong-straat
  • Faciliteiten zoals wasvoorzieningen en een ligging in de buurt van Gyeongbokgung-paleis en Namdaemun-markt maken van STAY OHANA de ideale bestemming. Blijf verbonden met gratis wifi op de kamer.
  • Daarnaast profiteer je van het volgende:
    • Een snelle incheckservice, een rookvrije accommodatie en een waterkoeler
    • Een automaat, meertalig personeel en een bagageopslagruimte
    • Een lift
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van STAY OHANA zijn uitgerust met faciliteiten zoals gratis wifi, geluiddichte muren en gratis mineraalwater.
  • Extra gemakken in alle kamers zijn o.a.:
    • Gratis theezakjes/oploskoffie en waterkokers
    • Douches, haardrogers en shampoo
    • Smart-televisies van 32 inch met Netflix, streamingdiensten en digitale zenders

Vergelijkbare accommodaties

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij STAY OHANA?

Nee, alleen assistentiedieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij STAY OHANA?

Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij STAY OHANA van één nacht voor twee volwassenen op 4 nov. 2026 min. € 123, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij STAY OHANA te parkeren?

Bij STAY OHANA kun je niet parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij STAY OHANA?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij STAY OHANA uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt STAY OHANA?

Dit pension ligt in Jongno-gu, binnen 5 minuten lopen van Cheonggyecheon en Insa-dong. Ook Myeongdong-straat en Stadhuis van Seoel liggen binnen 15 minuten lopen. Station Jonggak ligt op maar 2 minuten lopen en naar Station Euljiro 1-ga is het 8 minuten lopen.

Beoordelingen

Beoordelingen over STAY OHANA

9,4

Uitzonderlijk

9,4

Netheid

9,0

Voorzieningen

9,4

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 17 van 25 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 25 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 25 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 25 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 25 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
スタッフの対応も良く、とても過ごしやすかったです。
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
チェックアウト後も預けることできて助かりました!
1 nacht verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good to stay near train station
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The thing I appreciated the most was definitely the kindness of the staff and the modern and warming places!! It was a beautiful experience and I will be delightful to choose again stay ohana in the future
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was well thought of. The rooms, bathroom, shower are clean. You cannot beat the location.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
kindest and most caring staff i’ve met. if you need a price friendly room, definitely book with them.
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff are nice. The place is clean and comfortable.
4 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Was well managed and maintained, clean and safe
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Proximity to everything a tourist would like to see was fabulous. The street can be very loud through the night, but the hotel does provide earplugs. Other than that, there is nothing but good things to say about this hotel.
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
駅近でとっても便利だけど、繁華街の中なので、週末は街の賑やかさが部屋の中まで届くので、興奮冷めやらぬまま、夜を過ごしたい方向きです!
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buen lugar pero camas un poco incómodas
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel/ hostel in a great location. We stayed in a family room. It’s a tight space if you have a lot of luggage. They have sh
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
とっても清潔で、スタッフの方も丁寧に使い方を教えてくださりました。 ありがとうございました。
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The place was neat, compact, and tidy! Perfect for solo travelers and co-dependent couples who need a clean and safe place to stay. The hostel is located in floors 3-5. Make sure to look up when you are looking for the building! The airport limousine pretty much drops you off within a few minutes walk.
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
1人旅で緊張して伺いましたが、明るい笑顔のスタッフが迎えてくれました。英語での対応でしたが、日本語で記載された施設の案内&ルールをくれました。また、館内を一緒に巡り案内してくれました。 私の拙い英語にも優しく答えてくれました。 また、フカフカのタオルは使い放題ですし、歯ブラシの用意もありました。新しく髪に優しいドライヤーとヘアアイロンまでありました。 シャワーブースも広くキレイで布団もシーツも清潔感がありました。 ベッド下にキャリーケースを置けますし、ベッド上で立ち上がる事が出来るのもストレスなく良かっです。 簡易的ではありますが、朝食の用意もありました。 同日に宿泊される方々の足音や寝息は運次第でしょうがないですが、、、 とにかくこれまで日本や海外と色んな安いところに泊まってきましたが、、、ここは本当に良かったです。 また伺いたいです。ありがとうございました。
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
房間清潔,洗手間和浴室也十分滿意
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Personeel en service
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
3 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
1 nacht verbleven in maart 2026