Gehele woning

Luxury BOSS Villa in Sosua Hispaniola

Fotogalerie voor Luxury BOSS Villa in Sosua Hispaniola

Een zwembadgedeelte met ligbedden, een jacuzzi en een grote parasol.
Een moderne keuken met houten kasten, een centraal eiland en een eethoek met een tafel en stoelen.
Een modern huis met twee verdiepingen, een plat dak, grote ramen en een verzorgde voortuin met struiken en een oprit.
Een moderne woonkamer met een blauwe bank, een kleurrijk abstract schilderij, een flatscreen televisie en een minimalistische salontafel.
Een moderne slaapkamer met een groot bed, twee nachtkastjes, een houten deur en uitzicht op het landschap.

Gehele woning

500 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Luxury BOSS Villa in Sosua Hispaniola

  • Rental basis: Entire house or apartment
    Number of bedrooms: 4; Number of other rooms with beds: 0
    Number of bathrooms: 4
    If you cause damage to the property during your stay, you may be required to pay according to YourRentals’s property damage policy.
    Welcome to Luxury BOSS Villa, a private 4-bedroom retreat in Hispaniola, one of Sosúa’s premier gated communities. Each bedroom has an en-suite full bathroom, plus three additional half baths. Enjoy a private pool with a waterfall feature and poolside TV, inviting indoor and outdoor spaces, and daily maid service. The community offers 24/7 security, electricity, and water for a comfortable, worry-free Caribbean stay.

    The villa offers a spacious layout created for socializing while still giving every guest a private place to unwind.

    Highlights include:

    • Four private bedrooms
    • Four full en-suite bathrooms—one in every bedroom
    • Three additional half bathrooms
    • Private swimming pool
    • Decorative waterfall feature by the pool
    • Outdoor pool-area TV
    • Comfortable indoor living spaces
    • Relaxing outdoor entertainment areas
    • Daily maid service
    • 24/7 electricity and water
    • 24-hour gated-community security
    • Family-friendly accommodations

    Whether you are enjoying a quiet morning by the pool, spending the afternoon under the Caribbean sun, or gathering for an evening together, the villa offers everything needed for a relaxing tropical getaway.

    Guests have private access to the villa’s bedrooms, living areas, swimming pool, and outdoor entertainment spaces throughout their stay.

    The owner’s private garage remains locked and is not available to guests. The laundry area is also restricted; however, laundry service is available for an additional charge of 30 USD per load.

    Hispaniola is a controlled-access gated community. All guests and visitors must follow the community’s security procedures, and visitors may be required to present valid identification at the entrance.

    We respect our guests’ privacy while remaining available whenever assistance is needed. Our team can be contacted throughout your stay to answer questions, provide local recommendations, or help resolve any concerns. Daily maid service is included, but the villa remains your private space. Additional services and transportation arrangements may be available upon request.

    The villa is located inside Hispaniola in Sosúa, Dominican Republic. This secure residential community provides a peaceful setting while keeping guests conveniently positioned to enjoy Sosúa’s beaches, restaurants, nightlife, shopping, and other attractions along the Dominican Republic’s north coast.

    A rental car or private transportation is recommended for convenient travel around Sosúa and the surrounding areas. Taxis and local transportation services are also available. Guests may arrange transportation to nearby beaches, restaurants, supermarkets, nightlife, and other attractions. Please contact us if you need assistance coordinating airport transfers or local transportation.

    The following services and experiences may be arranged upon request for an additional charge:

    • Airport transportation
    • Private chef services
    • In-villa massage
    • Barber services at the property
    • In-villa manicure and pedicure
    • ATV excursions
    • Party boat experiences
    • Private boat and catamaran trips
    • Island and beach tours
    • Local tours and cultural experiences
    • Restaurant and nightlife transportation
    • Early check-in, subject to availability
    • Late check-out, subject to availability

    Standard check-in: 3:00 PM
    Standard check-out: 11:00 AM

    Please contact us in advance for availability, pricing, and reservations.

    The villa is located inside Hispaniola in Sosúa, Dominican Republic. This secure residential community provides a peaceful setting while keeping guests conveniently positioned to enjoy Sosúa’s beaches, restaurants, nightlife, shopping, and other attractions along the Dominican Republic’s north coast.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: internettoegang

Keuken

  • Broodrooster
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookplaat
  • Magnetron
  • Oven

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 500 vierkante meter

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

Je vindt deze villa in Sosúa. Als je zin hebt in een leuke activiteit, kun je een kijkje nemen bij Playa Dorada Golf Course. Geniet je liever op een rustige manier van de natuur? Ga dan naar Sosúa Strand of Playa Encuentro. Laguna SOV en Fun City zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Sosúa
Meer villa's in Sosúa
Kaart
Sosúa, Puerto Plata Province

In de buurt

  • Een strand met helder water, boten en stenen pilaren.
    Sosúa Strand
    20 min. lopen - 1.7 km
  • Joods Museum Sosúa
    14 min. lopen - 1.2 km
  • Coral Reef Casino
    16 min. lopen - 1.4 km
  • Kunstmuseum Mundo King
    17 min. lopen - 1.5 km
  • Laguna SOV
    8 min. rijden - 2.7 km

Lokaal vervoer

  • Puerto Plata (POP-Internationale luchthaven Gregorio Luperon) - 18 min. rijden

Restaurants

  • Margot Restaurante
    11 min. lopen
  • Spankys
    12 min. lopen
  • Scotch 'N' Sirloin
    10 min. lopen
  • Fresh Fresh Cafe
    6 min. lopen
  • Sosua Bay Casino
    13 min. lopen

Veelgestelde vragen

Is Luxury BOSS Villa in Sosua Hispaniola voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Luxury BOSS Villa in Sosua Hispaniola?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoe laat kan ik inchecken bij Luxury BOSS Villa in Sosua Hispaniola?

Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Luxury BOSS Villa in Sosua Hispaniola uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Luxury BOSS Villa in Sosua Hispaniola?

Deze villa in Sosúa ligt binnen 2 km afstand van Joods Museum Sosúa en Sosúa Strand. Ook Coral Reef Casino en La Playita liggen binnen 15 minuten lopen.