Private pool home with game room near FSU, capitol, and FAMU!
Make yourself at home in this fabulous 4-bedroom Tallahassee retreat. Enjoy the game room with something fun for all age ranges! Foosball table that can convert to pool, ice hockey, and ping pong with a pac-man machine! House has 5 queen beds, 1 full bed, and 1 twin bed, this lovely house offers plenty of space for guests to relax. Enjoy the convenience of 3 bathrooms equipped with a hair dryer, bathtub, and jetted bathtub.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Zwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Kookplaat
Magnetron
Oven
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3 badkamers
Bad of douche
Bubbelbad
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Open haard
Entertainment
Tv
Buiten
Barbecue
Patio
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Rolstoeltoegankelijke paden
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Vergelijkbare accommodaties
Country Inn & Suites by Radisson, Tallahassee-University Area, FL
Tallahassee
Country Inn & Suites by Radisson, Tallahassee-University Area, FL
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn van harte welkom.
Evenementen
Geen evenementen toegestaan
Roken
Roken is niet toegestaan
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusser
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
Je vindt dit vakantiehuis in Tallahassee. The Fun Station en Railroad Square Art Park zijn lokale bezienswaardigheden en wie zin heeft om te winkelen, kan bij The Centre of Tallahassee en Northwood Mall terecht. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Bobby Bowden Field at Doak Campbell Stadium of JoAnne Graf Field op het programma heeft staan. Bekijk onze reisgids voor Tallahassee
Tallahassee, FL (TLH-Tallahassee Intl.) - 18 min. rijden
Restaurants
7 Brew Coffee
4 min. rijden
Cracker Barrel
4 min. rijden
Waffle House
5 min. rijden
Burger King
5 min. rijden
Bojangles' Famous Chicken 'n Biscuits
4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Is Private pool home with game room near FSU, capitol, and FAMU! voorzien van een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Private pool home with game room near FSU, capitol, and FAMU!?
Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.
Wat kost het om bij Private pool home with game room near FSU, capitol, and FAMU! te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij Private pool home with game room near FSU, capitol, and FAMU!?
Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Private pool home with game room near FSU, capitol, and FAMU! uitchecken?
Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
Waar ligt Private pool home with game room near FSU, capitol, and FAMU!?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Tallahassee ligt op 2,1 km van San Luis Mission Dog Park en op 4,5 km van Florida State University. Ook The Fun Station en The Centre of Tallahassee liggen binnen 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Private pool home with game room near FSU, capitol, and FAMU!
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,6
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 4 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 4 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 4 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Stacy L.
6 okt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Very friendly host. Everything was as stated. Would stay again.
2 nachten verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Maria P.
3 aug 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Natalie was a great hostess. She was very responsive. The property is just as we expected: clean, comfortable, great location.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Lynn W.
13 apr 2026
Positief: Locatie
Negatief: Accuraatheid advertentie
Pool was green and unusable. That would have been nice to know before arrival. Uses a physical key which only works for one of the front door locks (fhat has a keypad entry) This caused us to get locked out of the home. Toilet wasn’t flushing but that did get fixed during our stay. No checkout instructions provided. Dishwasher was unusable as well. Plenty of beds and bedrooms
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Caleigh W.
26 jan 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Overall, we had a pleasant stay. Upon arrival, there were a few minor maintenance and amenity issues (e.g., no hand towels and the dishwasher being broken and unusable, not as listed). Our host, Natalie, addressed our concerns quickly and communicated well, providing hand towels and a dishwashing rack within 24 hours.The pool area could use a bit more attention, as it was dirty and had leaves in it (which is understandable given there is no pool cover). The host was very responsive and had the pool service come to clear some of the leaves. We also noticed some broken glass in the grass, which is something future guests may want to be aware of.With that being said, we still had a wonderful stay and slept very well — the beds were very comfortable, and there was plenty of room for our group of six to be comfortable. We appreciated how supportive and responsive the host was and her willingness to address concerns promptly.