Geheel appartement

Wanpen Place

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,0 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Parkeren inbegrepen

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Standard Triple Room

  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoonsbed

Standard Twin Room

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Standard Triple Room

  • Max. aantal: 3
  • 1 eenpersoonsbed en 1 kingsize bed

Standard Double Room

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Je vindt Wanpen Place in Udon Thani. Als een middagje winkelen niet uit je vakantieplannen mag ontbreken, kun je je hart ophalen bij UD Town en Central Udon. Bekijk onze reisgids voor Udon Thani
Meer appartementen in Udon Thani
Kaart
251/7 Udondutsadi Rd, Mak Khaeng, Udon Thani, Udon Thani Province, 41000

In de buurt

  • Een rij gele, eendvormige bootjes op een kalm meer, omgeven door palmbomen en een helderblauwe lucht.
    Prachak-meer
    15 min. lopen - 1.3 km
  • Een rij gele, eendvormige bootjes op een kalm meer, omgeven door palmbomen en een helderblauwe lucht.
    Nong Prajak Park
    15 min. lopen - 1.3 km
  • Een groot, opvallend vormgegeven beeld langs een rustig water, met palmbomen en een helderblauwe lucht op de achtergrond.
    Nantasiri-park
    15 min. lopen - 1.3 km
  • Twee grote gele eendbeeldjes in een rustige rivier.
    Openbaar park Nongprajak
    19 min. lopen - 1.6 km
  • Udorn Sunshine Nursery
    17 min. lopen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Udonthani - 11 min. rijden
  • Udon Thani (UTH-Udon Thani Int.) - 19 min. rijden

Restaurants

  • Guten Morgen
    5 min. lopen
  • The Butter Club
    4 min. lopen
  • ฮ.ฮั่ง
    7 min. lopen
  • How’s Udonthani
    8 min. lopen
  • Twosons Café
    4 min. lopen

Over deze accommodatie

Wanpen Place

  • Appartement in de buurt van UD Town
  • Met Central Udon in de buurt hoef je je bij Wanpen Place geen seconde te vervelen.
  • Tijdens je verblijf profiteer je bovendien van het volgende:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Meertalig personeel

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 12:00 uur; inchecken is mogelijk tot: middernacht

Uitchecken

Uitchecken voor 12:00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Wat kost het om bij Wanpen Place te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Wanpen Place?

Je kunt inchecken vanaf: 12:00 uur; je kunt inchecken tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Wanpen Place uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12:00 uur uit te checken.

Waar ligt Wanpen Place?

Dit appartement in Udon Thani ligt binnen 2 km afstand van Udorn Sunshine Nursery, Ho Chi Minh Educatief & Toeristisch Historisch Gebied en Nantasiri-park. Ook Nong Prajak Park en Nong Sim Gezondheidscentrum liggen binnen 2 km afstand.

Beoordelingen

7,0

Goed