Room-private Room Own Entrance Self Chec

2.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Room-private Room Own Entrance Self Chec

1 slaapkamer
Kamer, 1 slaapkamer | 1 slaapkamer
Kamer, 1 slaapkamer | Badkamer
Kamer, 1 slaapkamer | Privékeuken
Kamer, 1 slaapkamer | 1 slaapkamer

Populaire voorzieningen

  • Parkeren inbegrepen
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Room-private Room Own Entrance Self Chec

  • Pension in North Delta
  • Room-private Room Own Entrance Self Chec biedt onder meer voorzieningen zoals een tuin aan. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.
  • Daarnaast biedt dit pension de volgende voordelen:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een rookvrije accommodatie

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over de lockbox. Je hebt via een privé-ingang toegang tot de accommodatie.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om afspraken te maken over het inchecken.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Sleutelkluis, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Roken

Roken is niet toegestaan

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder en rookmelder
Registratienummer van de accommodatie H429675527
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie

Over deze buurt

Room-private Room Own Entrance Self Chec ligt in de wijk North Delta in Delta. Als je graag iets actiefs gaat doen, breng dan een bezoek aan Haven van Vancouver en Canada Place-cruiseshipterminal. Ben je liever in de winkelstraten te vinden? Dan kun je je hart bij Robson Street en Metropolis at Metrotown ophalen. Neem een kijkje bij een evenement of maak een wedstrijd mee bij Rogers Arena en denk er ook aan wat tijd voor Playland (attractiepark) te maken, een topattractie die je niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Delta
Meer pensions in Vancouver
Kaart
Delta, BC

In de buurt

  • Een modern gebouw met een glazen gevel, een groot blauw sculptuur en een waterkant met bergen op de achtergrond.
    Vancouver Waterfront
    34 min. rijden - 36.3 km
  • Een stadsgezicht met een opvallend stadion, wolkenkrabbers en een waterpartij.
    BC Place-stadion
    34 min. rijden - 36.0 km
  • Een waterkantpromenade met moderne gebouwen, een glazen constructie en een bordje waarop Canada Place staat.
    Canada Place
    34 min. rijden - 36.6 km
  • Delview Off Leash Dog Park
    7 min. rijden - 2.6 km
  • North Delta Centre for the Arts
    7 min. rijden - 2.3 km

Lokaal vervoer

  • Surrey Central Station - 20 min. rijden
  • Centraal Station Vancouver Pacific - 39 min. rijden
  • Pitt Meadows, BC (YPK) - 41 min. rijden

Restaurants

  • Tandoori Flame
    4 min. rijden
  • Tim Hortons
    3 min. rijden
  • Saravanaa Bhavan
    4 min. rijden
  • Jagga Sweets
    4 min. rijden
  • Happy Singh Eats
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Room-private Room Own Entrance Self Chec?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Room-private Room Own Entrance Self Chec te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving kun je ook gratis parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij Room-private Room Own Entrance Self Chec?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: 19.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Room-private Room Own Entrance Self Chec uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Room-private Room Own Entrance Self Chec?

Dit pension ligt in North Delta, binnen 15 km afstand van Holland Park, Queens Park en Guilford Town Centre. Ook Starlight Casino en Bell Performing Arts Centre liggen binnen 15 km afstand.

Beoordelingen over Room-private Room Own Entrance Self Chec