Geheel appartement

Parenthèse Aixoise

Fotogalerie voor Parenthèse Aixoise

Klassieke studio | Gratis wifi
Klassieke studio | Badkamer
Klassieke studio | Woonruimte
Klassieke studio | Privékeuken
Klassieke studio | Gratis wifi

Geheel appartement

Max. aantal: 220 m²

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Parenthèse Aixoise

  • Appartement in de buurt van Cours Mirabeau
  • Parenthèse Aixoise is van alle gemakken voorzien. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Daarnaast profiteer je van het volgende:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van Parenthèse Aixoise zijn uitgerust met faciliteiten zoals gratis wifi.
  • Extra voorzieningen zijn onder andere:
  • Wasmachines, restaurantgidsen en reisgidsen

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis beveiligd, overdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Lokale kaarten
  • Reisgidsen
  • Restaurantgidsen

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 16.00 uur; inchecken is mogelijk tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt binnen 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het smartslot. Je hebt via een privé-ingang toegang tot de accommodatie.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Privé-ingang, smartslot

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Roken

Roken is niet toegestaan

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Borgsom: EUR 250 per accommodatie, per verblijf
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 5.76 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 18 jaar.

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 130010028052Z
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.

Over deze buurt

dit appartement is in het stadscentrum in Aix-en-Provence te vinden. Voor wat culturele hoogtepunten maak je een uitstap naar La bastide du Jas de Bouffan en Grand Théâtre de Provence en een aantal bezienswaardigheden die je in de omgeving kunt ontdekken zijn onder andere Place du Général de Gaulle en Standbeeld van Paul Cézanne. Carrousel Paul Cézanne en Hôtel de Caumont - Centre d'Art zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Aix-en-Provence
Meer appartementen in Aix-en-Provence
Kaart
13 Bis Rue des Bœufs, Aix-en-Provence, Aix-en-Provence, 13100

In de buurt

  • Een straat met bomen in het avondlicht, verlicht met decoraties.
    Cours Mirabeau
    9 min. lopen - 0.8 km
  • Een grote houten dubbele deur met ingewikkelde houtsnijwerken, gesierd door twee kolommen en twee ramen met witte omlijsting.
    Aix-en-Provence Tourism Office
    11 min. lopen - 0.9 km
  • Grand Théâtre de Provence
    6 min. lopen - 0.6 km
  • The Alleys Provencal (Les Allees Provencale)
    8 min. lopen - 0.7 km
  • Hôtel de Caumont - Centre d'Art
    12 min. lopen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Aix-en-Provence - 13 min. lopen
  • Luchthaven Marseille - Provence (MRS) - 23 min. rijden

Restaurants

  • Land&Monkeys Aix
    7 min. lopen
  • Le Novo
    9 min. lopen
  • Lauréat Café
    4 min. lopen
  • Atmosph'R
    4 min. lopen
  • Le Jardin Ephem'R
    6 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Parenthèse Aixoise?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Parenthèse Aixoise te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Parenthèse Aixoise?

Je kunt inchecken vanaf: 16.00 uur; je kunt inchecken tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Parenthèse Aixoise uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Parenthèse Aixoise?

Dit appartement ligt in Couronne Urbaine, binnen 15 minuten lopen van Pavillon Noir en Cours Mirabeau. Ook La bastide du Jas de Bouffan en Grand Théâtre de Provence liggen binnen 10 minuten lopen. Station Aix-en-Provence ligt op 13 minuten lopen.

Beoordelingen over Parenthèse Aixoise