Geheel appartement

Metro Natolin Charming Apartment

Fotogalerie voor Metro Natolin Charming Apartment

Een moderne badkamer met douche, toilet, wastafel en een wasmachine.
Een moderne woonkamer met een houten vloer, een ronde salontafel, een oranje bank, een eettafel met stoelen, en een keuken in de achtergrond.
Een meerhoog gebouw met een grote glazen ingang, een zichtbaar bord met 'Galeria' en 'URSYNOW', en een voetgangersoversteek voor het gebouw.
Een moderne woonkamer met een houten vloer, een witte zuil, een oranje bank, een eettafel met stoelen en grote ramen.
Een moderne keuken met witte kasten, een zwarte kraan en een houten vloer.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

38 m²

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Metro Natolin Charming Apartment

  • Metro Natolin Charming Apartment is an ideal place to stay in one of the greenest and most peaceful districts of Warsaw. Located at Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36, the apartment offers an excellent location that combines proximity to nature with easy access to the city's attractions. In the immediate vicinity, there is the picturesque Park przy Bażantarni, which is a perfect place for relaxing walks, morning runs, or outdoor picnics. The park is also a popular meeting spot for local residents and offers a playground for children as well as numerous walking paths. Nearby, you will also find the Natolin Forest and, slightly further away, Kabaty Forest — the largest forest complex in Warsaw, ideal for lovers of active recreation. It is a perfect destination for cycling trips, walks, or jogging surrounded by nature. For nature enthusiasts, Kabaty Forest offers many charming corners and trails that encourage longer excursions away from the city noise. Metro Natolin Charming Apartment is also conveniently located in terms of transportation. Right next to the apartment, there is the Natolin metro station, providing quick and direct access to the city center. Thanks to the nearby bus and tram stops, guests can easily travel throughout Warsaw. The area around the apartment also offers numerous restaurants, cafes, service points, and the Galeria Ursynów shopping center. The proximity of forests and Park przy Bażantarni makes the neighborhood a true paradise for nature lovers and those who enjoy active leisure. At the same time, thanks to the well-developed public transport network, guests have quick access to all the conveniences of city life.

    Metro Natolin Charming Apartment features a living room with a sofa bed and a kitchenette, as well as a bathroom. Guests can enjoy a range of high-quality amenities, including free WiFi, a TV, washing machine, fan, iron, hair dryer, fridge with freezer, oven, dishwasher, induction hob, coffee machine, kettle, and kitchen accessories. Guests also have access to a parking space in the underground garage.

    To help you get started comfortably, we provide a starter set of basic hygiene products such as toilet paper, soap, shampoo, and shower gel. Please note that these items are available in limited quantities and are intended mainly for the first days of your stay. To ensure full comfort throughout your visit, we recommend purchasing additional supplies according to your needs.

    You will certainly find everything you need here for a pleasant and comfortable stay.

    Apartment size: 38 m2

    Access from Warsaw Chopin Airport:

    * 13 minutes by taxi
    * 41 minutes by public transport

    Access from Modlin Airport:

    * 67 minutes by taxi
    * 81 minutes by public transport

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Eten en drinken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 38 vierkante meter

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in de wijk Ursynów in Warschau. Voor wat culturele hoogtepunten maak je een uitstap naar Wilanów-paleis en Królikarnia-paleis en een aantal bezienswaardigheden die je in de omgeving kunt ontdekken zijn onder andere Natolin en Belvédèrepaleis. Neem een kijkje bij een evenement of maak een wedstrijd mee bij Nationaal Stadion en denk er ook aan wat tijd voor Pałac Kultury i Nauki (Paleis van Cultuur en Wetenschap) te maken, een topattractie die je niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Warschau
Meer appartementen in Warschau
Kaart
Warszawa, Województwo mazowieckie

In de buurt

  • Een geplaveid plein met kleurrijke gebouwen, een houten bank en een lantaarn.
    Oud stadsplein
    44 min. rijden - 24.8 km
  • Een Europese straat met kleurrijke gebouwen, terrassen en mensen aan tafels.
    Rynek Starego Miasta (Oude Stadsmarkt)
    44 min. rijden - 24.8 km
  • Natolin
    11 min. lopen - 0.9 km
  • Arena Ursynów
    19 min. lopen - 1.6 km
  • Ursynowskie Centrum Kultury Alternatywy
    20 min. lopen - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Natolin Station - 3 min. lopen
  • Station Warsaw Sluzewiec - 10 min. rijden
  • Frederic Chopin Airport (WAW) - 15 min. rijden

Restaurants

  • Barek Na Wyżynach
    4 min. lopen
  • Wół Na Stół
    8 min. lopen
  • Szyszka Chmielu
    1 min. lopen
  • Bar Van Binh
    4 min. lopen
  • Gaumarjos Georgian / Gruzińska
    8 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Metro Natolin Charming Apartment?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Metro Natolin Charming Apartment te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Metro Natolin Charming Apartment?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Metro Natolin Charming Apartment uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Metro Natolin Charming Apartment?

Dit appartement ligt in Ursynów, binnen 2 km afstand van Natolin, Ursynowskie Centrum Kultury Alternatywy en Arena Ursynów. Ook Służewiec Renbaan en Inspiracje Conferentiecentrum liggen binnen 5 km afstand. Natolin Station ligt op maar 3 minuten lopen en naar Kabaty Station is het 13 minuten lopen.

Beoordelingen over Metro Natolin Charming Apartment

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk