Five Islands Hotel

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,8 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Parkeren inbegrepen
  • Restaurant
  • Bar
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 63
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
9 van 9 kamers weergeven

Double Room with Private Bathroom

  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Double Room with Shared Bathroom

  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Queen Room with Private Bathroom

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Klassieke tweepersoonskamer, gedeelde badkamer

7,6 van 10
Goed
(19 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Single Room with Shared Bathroom

8,0 van 10
Zeer goed
(8 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Klassieke Twin kamer

8,6 van 10
Voortreffelijk
(8 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Comfort kamer

7,2 van 10
Goed
(12 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Klassieke tweepersoonskamer, gedeelde badkamer

9,0 van 10
Fantastisch
(17 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Deluxe kamer

8,0 van 10
Zeer goed
(8 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Five Islands Hotel ligt in de wijk Cringila in Wollongong. Voor wat culturele hoogtepunten maak je een uitstap naar Breakwater Battery en Wollongong City Gallery en een aantal bezienswaardigheden die je in de omgeving kunt ontdekken zijn onder andere Australia's Industry World en Flagstaff Hill Fort. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Illawarra Performing Arts Centre of WIN Stadium op het programma heeft staan. Bekijk onze reisgids voor Wollongong
Kaart
87-93 Five Islands Rd, Cringila, NSW, 2502

In de buurt

  • Een traditionele Chinese pagode met meerdere verdiepingen, omringd door weelderige groene bomen en gebouwen met oranje daken.
    Nan Tien Temple
    3 min. rijden - 4.6 km
  • Een vuurtoren op een grasachtige klif aan de oceaan.
    Wollongong City Beach
    8 min. rijden - 6.2 km
  • Lake Illawarra
    5 min. rijden - 3.5 km
  • Australia's Industry World
    5 min. rijden - 3.9 km
  • Universiteit van Wollongong
    7 min. rijden - 10.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Cringila - 9 min. lopen
  • Shellharbour, NSW (WOL) - 13 min. rijden

Restaurants

  • Aish's Seafood & Takeaway
    4 min. rijden
  • Mcdonalds
    3 min. rijden
  • Wests Illawarra
    4 min. rijden
  • KFC
    4 min. rijden
  • Iron Yampi
    4 min. rijden

Over deze accommodatie

Five Islands Hotel

  • Hotel in Cringila
  • Bij Five Islands Hotel zijn er de volgende voorzieningen: een speeltuin, 2 bars en een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.
  • Tijdens je verblijf profiteer je bovendien van het volgende:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een bagageopslagruimte, een geldautomaat/bankservice en koffie/thee in de lobby
    • Uit de gastenbeoordelingen blijkt dat gasten niets dan lof hebben voor het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Five Islands Hotel zijn voorzien van faciliteiten zoals wifi. Uit gastenbeoordelingen blijkt dat gasten lovend zijn over de schone kamers van deze accommodatie.
  • Aanvullende voorzieningen zijn onder andere:
    • Verwarming en plafondventilatoren
    • Douches en gratis toiletartikelen
    • Flatscreentelevisies van 24 inch met digitale zenders
    • Waterkokers, dagelijkse schoonmaakservice en bureaus

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • 2 bars/lounges
  • Een restaurant
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes

Dingen om te doen

  • Speeltuin

Gezinsvriendelijk

  • Speeltuin

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Geldautomaat
  • Receptie met beperkte openingstijden

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap

Meer

  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 24 inch met digitale zenders

Eten en drinken

  • Elektrische waterkoker

Meer

  • Bureau
  • Plafondventilator
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 14.00 uur; inchecken is mogelijk tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks tussen 14.00 uur en middernacht geopend.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

De volledige accommodatie is gesloten van 25 december tot 26 december.

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en rookmelder
Registratienummer van de accommodatie 27828194353
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Five Islands Hotel?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoeveel kost een verblijf bij Five Islands Hotel?

Vandaag, 28 aug. 2026, kost een verblijf bij Five Islands Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 31 aug. 2026 min. € 63, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Five Islands Hotel te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Five Islands Hotel?

Je kunt inchecken vanaf: 14.00 uur; je kunt inchecken tot: middernacht. Het is niet mogelijk om na sluitingstijd in te checken.

Tot hoe laat kan ik bij Five Islands Hotel uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Five Islands Hotel?

Dit hotel ligt in Cringila, binnen 5 km afstand van Port Kembla Hospital, Australia's Industry World en Nan Tien Temple. Ook Lake Illawarra en Milne Avenue Reserve liggen binnen 5 km afstand. Station Cringila ligt op 9 minuten lopen en naar Station Lysaghts is het 18 minuten lopen.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.