Haixin Youth Hotel

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Parkeren inbegrepen
  • Zakelijke services
De huidige prijs is € 10
inclusief belastingen en toeslagen
26 aug - 27 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
18 van 18 kamers weergeven

Cozy Twin Room

  • Max. aantal: 2
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Deluxe Double Room

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe Standard Room

  • Max. aantal: 2
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Duplex Room

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Cozy Queen Room

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Fashion Single Room

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Boutique Double Room

  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Duplex Room ( No window )

  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Deluxe Duplex Room Loft (Bathtub)

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Guestroom - Double Occupancy, City-View (Bathtub)

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Guestroom (Waterbed) (Bathtub)

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Comfy Themed Room (Bathtub)

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Guestroom (Roundbed)

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Romantic Room (Bathtub)

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Smart Room

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Guestroom

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Value Queen Room (No Window)

  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Fashionable Double Room

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Haixin Youth Hotel ligt in de wijk Jinshui-district in Zhengzhou. Bij Renmin-park en Baisha Reservoir geniet je van het natuurschoon van de omgeving, terwijl Henan Geologisch Museum en Henan Museum hier twee van de culturele hoogtepunten zijn. Century-amusementspark en Zhengzhou Reuzenrad zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Zhengzhou
Kaart
Intersection of Dongming Road and Jinshui Road, Zhengzhou, Henan, 450000

In de buurt

  • Zhengzhou Stadsgodtempel
    2 min. rijden - 2.2 km
  • Museum van Zhengzhou
    8 min. rijden - 9.4 km
  • Zhengzhou Tenniscentrum
    12 min. rijden - 12.1 km
  • Provinciaal Sportstadium van Henan
    15 min. rijden - 16.0 km
  • Universiteit van Zhengzhou
    19 min. rijden - 20.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Zhengzhou East - 10 min. rijden
  • Zhengzhou (CGO) - 30 min. rijden

Restaurants

  • Uncle Yang藏式酒吧
    6 min. rijden
  • Dairy Queen
    5 min. rijden
  • 小餐馆
    4 min. rijden
  • McDonald's (麦当劳)
    4 min. rijden
  • KFC 肯德基
    5 min. rijden

Over deze accommodatie

Haixin Youth Hotel

  • Hotel in Jinshui-district
  • Haixin Youth Hotel biedt onder meer voorzieningen zoals een conferentiecentrum aan.
  • Daarnaast profiteer je van het volgende:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een oplaadpunt voor elektrische auto's, een bagageopslagruimte en een lift
    • Een rookvrije accommodatie

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Voorzieningen

  • Bagageopslag

Zakelijke diensten

  • Conferentiecentrum

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift

Meer

  • Gebouwd in 2010
  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Entertainment

  • Kabel-/satellietzenders

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 10.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 14.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards.
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Alipay en WeChat Pay.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en services.

Veelgestelde vragen

Wat kost het om bij Haixin Youth Hotel te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoeveel kost een verblijf bij Haixin Youth Hotel?

Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij Haixin Youth Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 26 aug. 2026 min. € 10, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Haixin Youth Hotel?

Je kunt vanaf 10.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Haixin Youth Hotel uitchecken?

Je dient uiterlijk om 14.00 uur uit te checken.

Waar ligt Haixin Youth Hotel?

Dit hotel ligt in Jinshui-district, binnen 5 km afstand van Zhengzhou Stadsgodtempel, Zhengzhou International Convention and Exhibition Center en Henan Stadion. Erqi Herdenkingstoren ligt op 4,5 km.