Plan, boek en reis vol vertrouwen
Samen is beter
Bespaar tot € 215 als je een vlucht en hotel samen boekt*
Vind de ideale optie
Met meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
Zonder zorgen
Plan, boek en beheer je reis op één plek
Tophotels in Aste-Béon
Hotel Roissy Lourdes
16 Avenue Monseigneur Schoepfer, Lourdes, Hautes-Pyrenees
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 73 per nacht van 16 jun. tot 17 jun.
€ 73
per nacht
16 jun. - 17 jun.
8,4/10 Very Good! (561 beoordelingen)
"Beetje gedateerd maar keurige kamer. Perfecte locatie. Vriendelijke ontvangst."
Beoordeeld op 10 jun. 2024
Hotel Panorama
11/13 Rue Sainte-Marie - BP85, Lourdes, Hautes-Pyrenees
De prijs is € 102 per nacht van 5 jul. tot 6 jul.
€ 102
per nacht
5 jul. - 6 jul.
8,4/10 Very Good! (433 beoordelingen)
Hotel centraal gelegen.
"Deftig, goed gelegen hotel. Vriendelijk personeel. Minpunt: vasttapijt in de kamer wat niet ideaal is voor mensen met allergieën. Ook het ontbijtbuffet zou iets uitgebreider mogen."
Beoordeeld op 7 apr. 2018
Best Western Hotel & SPA Pau Lescar Aeroport
6, rue Saint Exupéry, Lescar, Pyrenees Atlantiques
De prijs is € 85 per nacht van 16 jun. tot 17 jun.
€ 85
per nacht
16 jun. - 17 jun.
9,2/10 Wonderful! (252 beoordelingen)
Excellent
"Excellent, toujours bien accueillie, lit et petit déjeuner de qualité"
Beoordeeld op 18 mei 2024
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Populaire plekken om te bezoeken
Ossau Valley Trail
Maak tijdens je vakantie in Aste-Béon zeker tijd voor een bezoek aan Ossau Valley Trail. Verken de parken met een wandeling wanneer je in de omgeving bent.
Meer reisopties
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.