Het huisje ligt in het kleine dorpje Aste-Béon, vier kilometer ten noorden van Laruns, een klein stadje met 1400 inwoners op 40 kilometer ten zuiden van Pau.
De locatie is idyllisch en rustig, in de buurt van de Gave d'Ossau en met uitzicht op de Ossau-vallei en de toppen. Op de site vindt u andere chalets en een receptie, evenals een conciërge, een tennisbaan en een petanqueveld.
De accommodatie bestaat uit een woon- / eetkamer, een badkamer, een toilet, een kitchenette, een tweepersoonskamer op de begane grond en een andere op de mezzanine en twee stapelbedden. Buiten is er een terras met een prachtig uitzicht op de bergen en een tafel met zes stoelen. Er is ook een slaapbank voor een extra bed. De verwarming wordt verzorgd door elektrische kachels en in de winter door een houtkachel.
De locatie is ideaal om te wandelen, wandelen en klimmen op elk moment van het jaar en om te skiën in de winter. De skigebieden Gourette en Artouste liggen op 30 minuten rijden. De Spaanse grens ligt op slechts 25 kilometer afstand bij de Pourtalet-pas, aan de voet van de vallei.
Laruns heeft een wekelijkse markt op zaterdagochtend en heeft een supermarkt evenals alle gebruikelijke lokale winkels, banken, postkantoor en diverse bars en restaurants.
Ideaal gelegen voor fietsliefhebbers, in de buurt van de passen van Marie Blanque, Aubisque en Soulor. Gelegen in het Pyreneeën Nationaal Park en dicht bij twee spa's, Hot Waters en Good Waters.
Het dichtstbijzijnde station is Buzy, dat het hoofdstation verbindt met Pau, vanwaar treinen vertrekken naar Parijs, Bayonne, Bordeaux, Lourdes, Tarbes en Toulouse. Er is ook een regelmatige busdienst naar Pau.
De dichtstbijzijnde luchthaven is Pau-Pyrénées-Uzein, die lijnvluchten heeft naar Parijs Orly en Parijs Charles de Gaulle, evenals naar Lyon. Low-cost luchtvaartmaatschappijen bedienen momenteel Lourdes-Tarbes, Biarritz, Toulouse en Bordeaux.