Asterousia
Reisgids
Bezoek Asterousia

Aquila Atlantis Hotel
Close to the city center, many dinner options in the city nearby. Parking was a bit of an issue, we decided to park at Port P2 which costs 3 euro per 24 hours. Its a short 10 minute walk to Port parking
Beoordeeld op 15 aug 2024

Agapi Beach Resort - Premium All Inclusive
L'établissement offre une expérience exceptionnelle, notamment grâce à ses restaurants de qualité, ses plages magnifiques et son environnement privilégié.
Beoordeeld op 20 okt 2025

Stella Island Luxury Resort & Spa - Adults Only
Het is prachtig
Beoordeeld op 20 mei 2024

Village Heights Resort
Kamers zijn iets aan de oudere kant toe maar zeer ruim en proper, resort is groot! Leuke eet opties met de a la carte restaurant, enkel spijtig dat als je all-in neemt er nog veel is waarvoor je moet bij betalen. Als activiteiten, heel leuke mogelijkheden en zeer gemakkelijk met de app
Beoordeeld op 8 okt 2025

Petousis Hotel & Suites
Heel mooi en goed gelegen hotel. Lekker eten ook in de taverne. Op wandelafstand van de zee
Beoordeeld op 19 sep 2025

Nana Golden Beach - All Inclusive
Super service en aardige gastvrij personeel.
Beoordeeld op 3 apr 2024
Controleer de beschikbaarheid van hotels in Asterousia
Populaire plekken om te bezoeken
Nikos Kazantzakis Museum
Tijdens je vakantie in Archanes-Asterousia kun je een keer de galerijen in Nikos Kazantzakis Museum bezoeken. Probeer de geweldige restaurants of de levendige bars in dit wandelvriendelijke gebied.
Minos-Miliarikis Wijnmakerij
Probeer op vakantie in Áyiai Paraskiaí eens iets nieuws met een proeverij bij Minos-Miliarikis Wijnmakerij. Verken het havengebied met een wandeling of geniet lekker van de geweldige restaurants.
Stilianou Winery
Probeer op vakantie in Nikos Kazantzakis eens iets nieuws met een proeverij bij Stilianou Winery.
Titakis Wijnmakerij
Probeer op vakantie in Nikos Kazantzakis eens iets nieuws met een proeverij bij Titakis Wijnmakerij.
Musical Workshop Labyrinth
In Choudetsi kun je 's middags de galerijen in Musical Workshop Labyrinth bewonderen. Wandel hier langs de kust of neem een hapje of drankje bij de geweldige restaurants.
Lyrarakis
Probeer op vakantie in Nikos Kazantzakis eens iets nieuws met een proeverij bij Lyrarakis. Wandel hier langs de kust of neem een hapje of drankje bij de geweldige restaurants.
Activiteiten

E-ticket en audiotour voor Knossos Palace: ontgrendel Minoïsche majesteit

Kreta: Paleis van Knossos E-Ticket en audiogids

Heraklion Archeologisch Museum Kaartje & Audio Gids

Knossos Paleis & Archeologisch Museum: E-Tickets met audiotours

Kreta: Paleis van Knossos Toegangsticket & Optionele audiogids
Ontdek de wereld met Expedia
- Hotels in Maridaki
- Hotels in Asimi
- Hotels in Heraklion
- Hotels in Archanes-Asterousia
- Hotels in Gortyna
- Hotels in Loukia
- Hotels in Valis
- Villa's in Asimi
- Villa's in Heraklion
- Campings en stacaravans in Heraklion
- Appartementen in Heraklion
- Aparthotels in Heraklion
- Hotels voor volwassenen in Heraklion
- Hotels met zwembad in Heraklion
- Hotels met waterpark in Heraklion
- Hotels met casino in Heraklion
- Strand in Heraklion
- All-Inclusive in Heraklion
- Klooster van Koudoumas
- Vakanties in Ethia
- Vakanties in Heraklion
- Vakanties in Asimi
- Bezoek Archanes-Asterousia
- Bezoek Tsoútsouros
- Bezoek Rotasi
- Bezoek Gortyna
- Bezoek Kolena
- Bezoek Heraklion
- Bezoek Partira
- Bezoek Arkalochori
- Bezoek Inia
- Bezoek Asimi
- Bezoek Ethia
- Bezoek Valis
- Bezoek Larani
- Bezoek Mournia
- Haven van Heraklion
- Stalis-strand
- Star Beach Water Park
- Paleis van Knossos
- Archeologisch Museum van Heraklion
- Haven van Hersonissos
- Archeologische Site van Knossos
- Crete Golf Club
- Sarandaris-strand
- Historisch Museum van Kreta
- Stadhuis van Heraklion
- Convention Centre Creta Maris
- Fort van Koules
- Aquaworld Aquarium
- Loggia van Heraklion
- Strand van Ammoudara
- Waterpark Acqua Plus
- Waterpark Watercity
- Leeuwenplein
- Komos-strand
- Alternatief Kreta
- Morosini-fontein
- Agios Titos-kathedraal
- Paleis van Phaistos
- Dinosauria Park
- Nationaal historisch museum van Kreta
- Venetiaanse Muren