Particuliere eigenaar
Casa Benjamin
Accommodatieklasse: 3
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Casa Benjamin





Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Huis laden

Huis
- 4 slaapkamers
- Max. aantal: 9
- 2 tweepersoonsbedden en 5 twijfelaars
Misschien vind je dit ook leuk

Park Hyatt Cabo Del Sol
Cabo San Lucas
- Op privéstrand
- Zwembad
- Bubbelbad
- Spa
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 5 beoordelingen
10
Uitzonderlijk
5 beoordelingen
De prijs is € 823
€ 823
inclusief belastingen en toeslagen
1 nov - 2 nov

1 Homes Cabo
El Medano Ejidal
- Zwembad
- Spa
- Parkeren inbegrepen
- Restaurant
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 144 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
144 beoordelingen
De prijs is € 811
€ 811
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt

Esperanza, Auberge Collection
Cabo San Lucas
- Op privéstrand
- Zwembad
- Bubbelbad
- Spa
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 488 beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
488 beoordelingen
De prijs is € 908
€ 908
inclusief belastingen en toeslagen
28 okt - 29 okt

Zadun Los Cabos, a Ritz-Carlton Reserve
San José del Cabo
- Op privéstrand
- Zwembad
- Bubbelbad
- Spa
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 220 beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
220 beoordelingen
De prijs is € 1.087
€ 1.087
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt

Solaz, A Luxury Collection Resort, Los Cabos a Marriott Hotel
San José del Cabo
- Zwembad
- Bubbelbad
- Spa
- Huisdiervriendelijk
9.2 van 10, Fantastisch, 223 beoordelingen
9,2
Fantastisch
223 beoordelingen
De prijs is € 853
€ 853
inclusief belastingen en toeslagen
29 okt - 30 okt

Grand Velas Boutique Hotel - Adults Only - All Inclusive
Cabo San Lucas
- Zwembad
- Ontbijt inbegrepen
- Spa
- All-inclusive beschikbaar
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 79 beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
79 beoordelingen
De prijs is € 1.420
€ 1.420
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt

The Cape, A Thompson Hotel, by Hyatt
Cabo San Lucas
- Zwembad
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Parkeren inbegrepen
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 1.003 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
1.003 beoordelingen
De prijs is € 486
€ 486
inclusief belastingen en toeslagen
27 okt - 28 okt

Villa La Valencia Los Cabos Beach Resort & Spa - All Inclusive
San José del Cabo
- Zwembad
- All-inclusive
- Spa
- Kinderzwembad
8.8 van 10, Uitstekend, 484 beoordelingen
8,8
Uitstekend
484 beoordelingen
De prijs is € 544
€ 544
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt

Grand Velas Los Cabos - All Inclusive
Cabo San Lucas
- Zwembad
- Bubbelbad
- All-inclusive
- Spa
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 412 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
412 beoordelingen
De prijs is € 1.445
€ 1.445
inclusief belastingen en toeslagen
27 okt - 28 okt

Breathless Cabo San Lucas - Adults Only - All Inclusive
El Medano Ejidal
- Zwembad
- Bubbelbad
- Ontbijt inbegrepen
- All-inclusive
8.4 van 10, Zeer goed, 1.001 beoordelingen
8,4
Zeer goed
1.001 beoordelingen
De prijs is € 492
€ 492
inclusief belastingen en toeslagen
2 nov - 3 nov
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Casa Benjamin ligt in de wijk Ampliación Mariano Matamoros in Los Cabos. El Arco en Land's End zijn een paar bijzondere bezienswaardigheden om te bezoeken. Wil je liever iets actiefs doen? Dan kun je bij Jachthaven Del Rey en Quivira Golf Club terecht. Strand Santa Maria en 4 de Marzo Park zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Los Cabos
Meer pensions in Los Cabos
Ampliación Mariano Matamoros, Cabo San Lucas, BCS, 23460
In de buurt
Jachthaven Del Rey8 min. rijden - 2.0 km
San Lucas-kerk8 min. rijden - 2.0 km- Cabo San Lucas Visitor Information Center17 min. lopen - 1.5 km
- Plaza Bonita Mall19 min. lopen - 1.6 km
- Winkelcentrum Puerto Paraiso7 min. rijden - 1.6 km
Lokaal vervoer
- Internationale luchthaven Los Cabos (SJD), San Jose del Cabo, Baja California Sur, Mexico - 37 min. rijden
Restaurants
- Shark Ink8 min. lopen
- El Toro Güero5 min. lopen
- Chick'n Shock10 min. lopen
- Carnicería las palmas7 min. lopen
- La casa de la abuela3 min. lopen
Over deze accommodatie
Casa Benjamin
- Pension in de buurt van Jachthaven Del Rey
- Casa Benjamin biedt onder meer voorzieningen zoals een gratis ontbijt met lokale gerechten aan. Blijf verbonden met gratis wifi op de kamer.
- Overige voordelen zijn o.a.:
- Gratis plaatsen voor zelf parkeren
- Kamervoorzieningen
- Alle kamers van Casa Benjamin zijn voorzien van faciliteiten zoals gratis wifi.
Vergelijkbare accommodaties

4BD Diamante: Private Pool w/ a Huge Balcony
Mariano Matamoros
4BD Diamante: Private Pool w/ a Huge Balcony
Mariano Matamoros
- Zwembad
- Keuken
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi

Morgan Residences 508 @ Boutique Hotel With Pool, Gym & Spa
Centrum Cabo San Lucas
Morgan Residences 508 @ Boutique Hotel With Pool, Gym & Spa
Centrum Cabo San Lucas
- Huisdiervriendelijk
- Uitzicht op de bergen
- Woonruimte/eetruimte

Morgan Residences 607b @ Boutique Hotel With Pool, Gym, Spa
Centrum Cabo San Lucas
Morgan Residences 607b @ Boutique Hotel With Pool, Gym, Spa
Centrum Cabo San Lucas
- Huisdiervriendelijk
- Uitzicht op de stad

Cerro Colorado Studio Condo in Cabo San Lucas
Centrum Cabo San Lucas
Cerro Colorado Studio Condo in Cabo San Lucas
Centrum Cabo San Lucas
- Huisdiervriendelijk

Morgan Residences 508b at Boutique Hotel With Pool, Gym, Spa
Centrum Cabo San Lucas
Morgan Residences 508b at Boutique Hotel With Pool, Gym, Spa
Centrum Cabo San Lucas
- Huisdiervriendelijk
- Uitzicht op de bergen

Morgan Residences 607a @ Boutique Hotel With Pool, Gym, Spa
Centrum Cabo San Lucas
Morgan Residences 607a @ Boutique Hotel With Pool, Gym, Spa
Centrum Cabo San Lucas
- Huisdiervriendelijk
- Uitzicht op de bergen
- Woonruimte/eetruimte

Morgan Residences 603 at Boutique Hotel With Pool, Gym & Spa
Ampliación Mariano Matamoros
Morgan Residences 603 at Boutique Hotel With Pool, Gym & Spa
Ampliación Mariano Matamoros
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi

Morgan Residences 607 @ Boutique Hotel With Pool, Gym & Spa
Centrum Cabo San Lucas
Morgan Residences 607 @ Boutique Hotel With Pool, Gym & Spa
Centrum Cabo San Lucas
- Huisdiervriendelijk
- Gedeeltelijk uitzicht op zee
- Woonruimte/eetruimte

Morgan Residences 508a at Boutique Hotel With Pool, Gym, Spa
Centrum Cabo San Lucas
Morgan Residences 508a at Boutique Hotel With Pool, Gym, Spa
Centrum Cabo San Lucas
- Huisdiervriendelijk
- Uitzicht op de stad
- Woonruimte/eetruimte

Estudio con vista al mar en Cabo
Ampliación Mariano Matamoros
Estudio con vista al mar en Cabo
Ampliación Mariano Matamoros
- Zwembad
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa Benjamin?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan.
Wat kost het om bij Casa Benjamin te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik inchecken bij Casa Benjamin?
Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Benjamin uitchecken?
Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.
Waar ligt Casa Benjamin?
Dit pension ligt in Ampliación Mariano Matamoros, binnen 2 km afstand van Gemeentelijke Markt en Jachthaven Del Rey. Ook Medano-strand en Baai van Cabo San Lucas liggen binnen 3 km afstand.
Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?
Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.