Hotel Doral Apucarana

Accommodatieklasse: 2.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Ontbijt inbegrepen
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Zakelijke services
  • Wasvoorzieningen
  • Roomservice
De huidige prijs is € 30
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
9 van 9 kamers weergeven

Comfort Double Room, 1 Double Bed

  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Standard Double Room, 1 Double Bed

  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Standard Twin Room, 2 Twin Beds

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standaard tweepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed

7,8 van 10
Goed
(6 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Comfort tweepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Deluxe tweepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed

8,0 van 10
Zeer goed
(2 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard Twin kamer, 2 eenpersoonsbedden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Comfort Twin kamer, 2 eenpersoonsbedden

9,0 van 10
Fantastisch
(2 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Deluxe driepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Je vindt Hotel Doral Apucarana in Apucarana. Wie graag een middagje gaat winkelen kan zich bij Centronorte winkelcentrum prima vermaken, terwijl bijna iedereen wel van al het groen bij Parque Estadual Mata dos Godoy en Biguacu Park kan genieten. Bekijk onze reisgids voor Apucarana
Kaart
R. Osório Ribas de Paula 90, Apucarana, Parana, 86800-140

In de buurt

  • Nossa Senhora de Lourdes kathedraal
    2 min. lopen - 0.2 km
  • Centronorte winkelcentrum
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Biguacu Park
    13 min. lopen - 1.1 km
  • Apucarana woud
    19 min. lopen - 1.6 km
  • Jaboti Meer
    3 min. rijden - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Londrina (LDB) - 69 min. rijden

Restaurants

  • BooKafé
    6 min. lopen
  • Pietro Café
    7 min. lopen
  • Costela e Cia
    6 min. lopen
  • Praça de Alimentação Shopping Centro Norte
    5 min. lopen
  • Bisa Cafés Especiais
    5 min. lopen

Over deze accommodatie

Hotel Doral Apucarana

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Hotel Doral Apucarana biedt faciliteiten zoals een gratis ontbijtbuffet en wasvoorzieningen aan. Blijf verbonden met gratis wifi op de kamer.
  • Daarnaast biedt dit hotel de volgende voordelen:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een rookvrije accommodatie, 2 vergaderruimtes en een 24-uurs receptie
    • Een bankethal en een lift
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 60 kamers zijn uitgerust met voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Overige gemakken in alle kamers zijn onder andere:
    • Televisies van 22 inch met kabelzenders
    • Dagelijkse schoonmaakservice en telefoons

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen en parkeerplaatsen voor personenbussen beschikbaar

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 06.30 uur tot 10.00 uur

Gezinsvriendelijk

  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Zakelijke diensten

  • 2 vergaderruimtes

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Lift
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoeltoegankelijk restaurant
  • Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie

Meer

  • Feestruimte
  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Tv van 22 inch met kabelzenders

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice

Meer

  • Aangrenzende kamers beschikbaar
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken tussen 14.00 uur en middernacht, en tussen middernacht en 6
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag in rekening gebracht

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
Contactloos betalen is mogelijk
Geluiddichte kamers kunnen niet worden gegarandeerd.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen naar Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Doral Apucarana?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Doral Apucarana?

Vandaag, 30 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel Doral Apucarana van één nacht voor twee volwassenen op 31 aug. 2026 min. € 30, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Hotel Doral Apucarana te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Hotel Doral Apucarana?

Je kunt inchecken tussen 14.00 uur en middernacht, en tussen middernacht en 6. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Op beperkte tijden kun je laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Doral Apucarana uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).

Waar ligt Hotel Doral Apucarana?

Dit hotel in Apucarana ligt binnen 5 minuten lopen van Nossa Senhora de Lourdes kathedraal en Centronorte winkelcentrum. Ook Biguacu Park en Apucarana woud liggen binnen 2 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.