Gehele flat

Pacifika Apartments

Accommodatieklasse: 3.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,6 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 147
inclusief belastingen en toeslagen
20 okt - 21 okt

Kameropties

Pacifika 8014 , hermoso departamento !

  • 140 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 8
  • 1 kingsize bed, 2 eenpersoonsbedden en 1 kingsize slaapbank

Pacifika 8013 , hermoso departamento!

  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 8
  • 1 kingsize bed, 2 eenpersoonsbedden en 1 kingsize slaapbank

6012 depa Pacifika con excelente vista en Marina

  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 5
  • 1 kingsize bed en 2 eenpersoonsbedden

Pacifika 6012, hermoso departamento !

  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 8
  • 1 kingsize bed, 2 eenpersoonsbedden, 1 queensize bed en 1 tweepersoons slaapbank

Pacifika 5010 , hermoso departamento !

  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 2 eenpersoonsbedden

Pacifika 3011 , hermoso departamento !

  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 8
  • 1 kingsize bed, 2 eenpersoonsbedden en 1 kingsize slaapbank

Pacifika 1014 , hermoso departamento !

  • Uitzicht op het meer
  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 8
  • 2 kingsize bedden, 2 eenpersoonsbedden en 1 kingsize slaapbank

Pacifika 1012 , hermoso departamento !

  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 8
  • 1 kingsize bed, 2 eenpersoonsbedden en 1 kingsize slaapbank

Pacifika 2009 , hermoso departamento !

  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 8
  • 1 kingsize bed, 2 eenpersoonsbedden en 1 kingsize slaapbank

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Pacifika Apartments ligt vlak bij het strand in de wijk Marina Mazatlán in Mazatlán. Pacific Golf Center en Countryclub en golfclub El Cid zijn voor actievelingen een bezoekje waard, terwijl wie zin heeft in een middagje winkelen bij Galerías Mazatlán en La Gran Plaza Mall aan het juiste adres is. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Estadio Teodoro Mariscal of Mazatlán Stadion op het programma heeft staan. Bekijk onze reisgids voor Mazatlán
Meer flats in Mazatlán
Kaart
2312 Avenida Camaron Sabalo, Mazatlán, Sinaloa, 82102

In de buurt

  • Een strand met golven, een rotsachtige heuvel en palmbomen.
    Playa Brujas
    17 min. lopen - 1.5 km
  • Een kustlandschap met een rotsachtige kustlijn, een strand en bergen op de achtergrond.
    Cerritos-strand
    19 min. lopen - 1.6 km
  • Een kuststadsgezicht met een opvallende heuveltop, uitgerust met zendmasten, een strand en een rustige zee.
    De Mazatlan Malecón
    11 min. rijden - 6.9 km
  • Bula
    7 min. lopen - 0.6 km
  • Galerías Mazatlán
    17 min. lopen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Mazatlan, Sinaloa (MZT-General Rafael Buelna Intl.) - 38 min. rijden

Restaurants

  • El Pargo & La Vaca
    12 min. lopen
  • Restaurante Panama Marina Cabo Carena
    9 min. lopen
  • Rico's Café Marina
    11 min. lopen
  • Acaxee Bar
    14 min. lopen
  • Panama
    9 min. lopen

Over deze accommodatie

Pacifika Apartments

  • Appartement in de buurt van De Mazatlan Malecón
  • Pacifika Apartments biedt faciliteiten zoals een terras en een tuin aan. Blijf verbonden met gratis wifi op de kamer.
  • Tijdens je verblijf profiteer je bovendien van het volgende:
    • Een buitenzwembad
    • Een lift
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Pacifika Apartments zijn voorzien van gemakken zoals luxe beddengoed en gemeubileerde balkons en bieden bovendien extraatjes zoals laptopwerkplekken en airconditioning.
  • Aanvullende voorzieningen zijn onder andere:
    • Regendouches, haardrogers en shampoo
    • Flatscreentelevisies van 50 inch met digitale zenders
    • (kleding)kasten, keukens en grote koelkasten/vriezers

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Zandstrand in de buurt

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeerplaatsen binnen 5 meter van de accommodatie
  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Blender
  • Keukenpapier
  • Koelkast/vriezer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Magnetron

Slaapkamers

  • Donzen dekbed
  • Luxe beddengoed

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Regendouche
  • Shampoo
  • Zeep

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 50 inch met digitale zenders

Buiten

  • Gemeubileerd balkon
  • Terras
  • Tuin

Werkplekken

  • Laptopvriendelijke werkplek

Comfort

  • Airconditioning
  • Plafondventilator

Huisdieren

  • Geen huis- of assistentiedieren

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Gladde vloer in de kamer
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Helling bij de hoofdingang
  • Lift (102 centimeter brede deur)
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Rolstoeltoegankelijk zwembad
  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)

Diensten en faciliteiten

  • Receptie met beperkte tijden

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 13 units
  • Tuin

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks tussen 11.00 uur en 22.00 uur geopend.
Je ontvangt binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over de lockbox. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig bij de receptie.
Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je identiteitsbewijs aan de accommodatie te verstrekken
Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie Expedia voorafgaand aan het inchecken te downloaden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkluis

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

  • Mastercard
  • Visa

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Borgsom: USD 40 per accommodatie, per verblijf
  • Schoonmaakkosten: USD 20 per accommodatie, per verblijf
  • Resorttoeslag: USD 13 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Veelgestelde vragen

Is Pacifika Apartments voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Pacifika Apartments?

Vandaag, 19 okt. 2026, kost een verblijf bij Pacifika Apartments van één nacht voor twee volwassenen op 20 okt. 2026 min. € 147, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Pacifika Apartments?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Pacifika Apartments te parkeren?

Je kunt in de buurt gratis parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij Pacifika Apartments?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: 23.00 uur. Het is niet mogelijk om na sluitingstijd in te checken.

Tot hoe laat kan ik bij Pacifika Apartments uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Pacifika Apartments?

Dit appartement ligt in Marina Mazatlán, binnen 2 km afstand van Bula, Playa Brujas en Cerritos-strand. Ook Galerías Mazatlán en Mazatlán International Center liggen binnen 3 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.

Beoordelingen

Beoordelingen over Pacifika Apartments

7,6

Goed

7,6

Netheid

8,0

Voorzieningen

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 28 van 68 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 15 van 68 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 11 van 68 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 68 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 68 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Excelente

Excelente lugar, muy bonito tranquilo limpio y excelente ubicación
5 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Muy agusto, tranquilo y seguro
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Muy acogedor el departamento estuvimos muy agusto muchas gracias
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Nos gustó todo en general, facil ubicación, habistaciones con buena vista y comodas
4 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a very spacious place, my girls and I loved staying there.
7 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Muy bonito y tranquilo
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Excelente ubicación para acceder a Zona Dorada
3 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bonito
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Bien obicada
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Una estancia placentera comoda , lastima que los antros cercanos rompan la armonia y tranquilidad con su excesivo volúmen
2 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
super bien
4 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The management company for the unit was amazing. If I had a rental unit in mazatlan, I would hire them absolutely. Amazing people. Prompt service even after hours. They help me Resolve internet challenges, a refrigerator, and a microwave all in short order. Amazing amazing people. The only issue is the lighting in the room was minimal because the patio window, patio door is very narrow and the unit is very small it might be 200 ft total. The photographs are very deceptive, you think it's a massive space it's very tiny. Overall, though, great value
28 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Creo la alberca debería ser libre las 24 horas
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
El único inconveniente es que terminaron de limpiar a las 4 de la tarde cuando mi entrada era a las 3 pm. Fue incómodo tener a la señora de limpieza ahí mientras nos instalábamos.
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Negatief: Netheid
The place and surroundings are very nice. Unfortunately the unit was not cleaned so we ended doing house cleaning and washing bedsheets and towels.
4 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Negatief: Communicatie
I didn't think it was very good like the hotels
2 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, communicatie

Muy tranquilo el lugar

El lugar esta bonito muy tranquilo la habitación. Esta amplia lo único que le falta un poco mas de limpieza. La toallas estaban humedad y almohadas estaban muy incómodas
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, communicatie

Muy tranquilo el lugar

El lugar esta bonito muy tranquilo la habitación. Esta amplia lo único que le falta un poco mas de limpieza. La toallas estaban humedad y almohadas estaban muy incómodas
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Muy bien el departamento, pero al edificio y en general al desarrollo le hace falta un poco de mantenimiento.
4 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Positief: Inchecken
Negatief: Communicatie, accuraatheid advertentie
En este caso tuve una muy mala experiencia ya que la habitación no contaba con ropa de cama suficiente para las personas que ofertan y al solicitarla me contestaron que en ese momento por hacer la solicitud en la noche, que es cuando se utiliza la ropa de cama para utilizar los sofás cama de la sala, me dijeron que no era posible atender mi solicitud y tuve que esperar a que al día siguiente literalmente fueron y me aventaron una bolsa con dos cobertores a la puerta de la habitación, al igual que el microondas que no funcionaba y hasta el día siguiente llevaron otro que funcionaba a medias, muy mala experiencia, NO lo recomiendo por la mala atención al cliente que tienen
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid, communicatie
La habitación que renté no contaba con los servicios descritos en la descripción de la misma, se excusaron con que al no ser departamento lo que renté, era "obvio" que no contaba con tales servicios como cocina, horno, etc... Por suerte en cuanto llegué, lo reporté y rápidamente me asignaron otro hotel sin problema y de mejor categoría. Este lugar no lo recomiendo por su mala información y atención al cliente.
5 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, communicatie
It’s a nice place but we found a scorpion and lizard inside, I communicated it but nothing was done to prevent further creatures from entering, we figure it out.
6 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Positief: Communicatie
Just a place to sleep, they don't provide anything, not even toilet paper.
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
.
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Negatief: Comfort kamer
There was no internet, the bed had no top sheet, apartment was over run with ants including the bed, could have used a broom and dustpan to clean up as no maid service in 5 days, dogs running loose and crapping all over, kids running in the halls screaming till 3 in the morning, bed may as well have been a concrete slab it was so hard , could have used a small table and chairs in deck
5 nachten verbleven in oktober 2025