Gehele woning

Todd Townhouse- 5 Min to Broadway- 2 Bed 2.5 Bath

Fotogalerie voor Todd Townhouse- 5 Min to Broadway- 2 Bed 2.5 Bath

Een moderne keuken met witte kasten, roestvrijstalen apparatuur en een centraal kookeiland.
Een moderne woonkamer met een glazen eettafel, lederen fauteuils, een bank en een televisie.
Een moderne keuken met witte kasten, roestvrijstalen apparatuur en een centraal eiland met zitplaatsen. Er hangen ingelijste foto's aan de muur en een deur met een handgreep.
Een moderne, goed verlichte slaapkamer met een bed, een bank, een bureau en een groot raam met jaloezieën.
Een rij herenhuisen met drie verdiepingen, voorzien van voortuintjes en een verharde oprit.

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Gehele woning

2 slaapkamers3 badkamers180 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Airconditioning
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
De huidige prijs is € 336
inclusief belastingen en toeslagen
19 jul - 20 jul

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Todd Townhouse- 5 Min to Broadway- 2 Bed 2.5 Bath

  • ♛ Top Host
    ▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔
    Comfortable 2BR Stay Near Downtown

    Welcome to this comfortable 2-bedroom, 2.5-bath home conveniently located just minutes from Downtown Nashville. Ideal for small groups, business travelers, or weekend visitors, this straightforward space offers a functional layout and easy access to Broadway, The Gulch, and major city attractions. Whether you`re here for work or a quick getaway, this home provides a simple and convenient place to stay.



    ▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔

    THIS HOME IS PERFECT FOR . . .

    ✓ Weekend Trips – Close to downtown without the downtown price.

    ✓ Business Travelers – Quick access to the city center.

    ✓ Small Groups – Two bedrooms with private bathrooms.

    ✓ Extended Stays – Practical layout with essential comforts.

    ✓ Event & Concert Guests – Easy ride to Broadway and major venues.

    ✓ And More! – A simple, convenient Nashville home base.

    ▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔

    ▌LIVING & KITCHEN

    ⊙ Open living area with comfortable seating and TV.

    ⊙ Fully equipped kitchen with standard appliances and basic cookware.

    ⊙ Dining space suitable for casual meals or takeout nights.

    ▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔

    ▌BEDROOMS

    ⊙ Bedroom 1 – Queen bed with private ensuite bathroom.

    ⊙ Bedroom 2 – Queen bed with private ensuite bathroom.

    ⊙ Half bath located on the main level for added convenience.

    ▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔

    ▌BATHROOMS

    ⊙ Two full bathrooms attached to each bedroom.

    ⊙ One half bath on the main living level.

    ⊙ Fresh towels and essential starter supplies provided.

    ▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔

    ▌LOCATION HIGHLIGHTS

    ⊙ Short drive to Broadway and Downtown Nashville.

    ⊙ Close to local restaurants and everyday essentials.

    ⊙ Easy access to major roads and city attractions.

    ▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔

    ▌THE EXPERIENCE TEAM

    ● CLEAN & PREPARED
    Professionally cleaned before every stay.

    ● SIMPLE & COMFORTABLE
    Functional layout designed for convenience.

    ● EASY CHECK-IN
    Self check-in instructions provided prior to arrival.

    ● RESPONSIVE SUPPORT
    Available if you need assistance during your stay.



    ▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔

    ⊙ Full access to the entire home.

    ⊙ Self check-in with secure entry.

    ⊙ Parking available on-site or nearby.



    ▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔
    We`re Here for You 24/7!

    Your host will be available daily from 8am-11pm via the booking site, app, or by phone. Emergencies outside of business hours will be directed to the host emergency line. Immediate services (police, fire, medical) are available 24/7.

    Rest assured, we’re always just a message away!



    ▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔
    ⊙ Local guests must inquire before booking (within 25 miles of Nashville)

    ⊙ Smoke-free property – A $250 fee applies if violated

    ⊙ Respect quiet hours after 10 PM

    ⊙ Early check-in or late check-out available upon request—subject to availability

    ...

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2,5 badkamers
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 180 vierkante meter

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in de wijk Watkins Park in Nashville. Bekende bezienswaardigheden om hier te bezoeken zijn bijvoorbeeld Auditorium Ryman en The Parthenon en er zijn ook nog andere populaire attracties in de omgeving, zoals Country Music Hall of Fame & Museum en Dierentuin van Nashville. Voor een avondje uit kun je Ascend Amphitheater overwegen en als je op zoek bent naar een lokale topattractie, is een bezoek aan Nashville Shores Waterpark perfect. Bekijk onze reisgids voor Nashville
Meer vakantiehuizen in Nashville
Kaart
Nashville, TN

In de buurt

  • Een bakstenen gebouw met een bordje voor Marathon Music Works.
    Marathon Music Works
    8 min. lopen - 0.7 km
  • Een gebouw met een koepel, omgeven door bomen met herfstkleuren.
    Universiteit Vanderbilt
    13 min. lopen - 1.1 km
  • Een straat met fel licht en neonborden, waaronder 'Sunday', 'Budweiser' en 'The Roof'.
    Broadway
    3 min. rijden - 2.4 km
  • Meharry Medical College
    6 min. lopen - 0.6 km
  • Fisk University
    6 min. lopen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Nashville Riverfront Station - 11 min. rijden
  • Internationale luchthaven Nashville (BNA) - 17 min. rijden

Restaurants

  • Chick-fil-A
    11 min. lopen
  • Grandpa Bar
    12 min. lopen
  • Sonic Drive-In
    5 min. lopen
  • Zaxby's Chicken Fingers & Buffalo Wings
    5 min. lopen
  • Starbucks
    11 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Todd Townhouse- 5 Min to Broadway- 2 Bed 2.5 Bath?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoeveel kost een verblijf bij Todd Townhouse- 5 Min to Broadway- 2 Bed 2.5 Bath?

Vandaag, 5 jul. 2026, kost een verblijf bij Todd Townhouse- 5 Min to Broadway- 2 Bed 2.5 Bath van één nacht voor twee volwassenen op 19 jul. 2026 min. € 336, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Todd Townhouse- 5 Min to Broadway- 2 Bed 2.5 Bath te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Todd Townhouse- 5 Min to Broadway- 2 Bed 2.5 Bath?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Todd Townhouse- 5 Min to Broadway- 2 Bed 2.5 Bath uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Todd Townhouse- 5 Min to Broadway- 2 Bed 2.5 Bath?

Dit vakantiehuis ligt in Watkins Park, binnen 2 km afstand van Fisk University en Universiteit Vanderbilt. Ook Broadway en Bridgestone Arena liggen binnen 3 km afstand.

Beoordelingen over Todd Townhouse- 5 Min to Broadway- 2 Bed 2.5 Bath

Beoordelingen

Uitstekend

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen

9,0

Netheid

8,0

Locatie

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jastin M.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Good location
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

Louis M.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
The washing machine didn’t work and I had 2 days of dirty laundry (I lease a farm in Tennessee and worked on the property on Thursday and Friday before I went to Nashville) that I wanted to wash but ended up going home a day early because I didn’t want those sweaty clothes to stay dirty to long?
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

fred A.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
As advertised but unlike every other VRBO/Air B&B we have used, there weren't any Keurig pods for the coffee maker. Everything else was great.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Rosie A.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Stay was lovely. House was clean and well furnished.
4 nachten verbleven in juni 2026