Gehele flat

Amazing Casa Serenity in PV

Fotogalerie voor Amazing Casa Serenity in PV

Een terras op het dak met buitenmeubels, waaronder stoelen en tafels, en grote parasols voor de schaduw.
Een woonkamer met een tv op een houten kast, een bank met kussens, een salontafel met een plant en uitzicht op een tuin door een schuifdeur.
Een dakzwembad met ligbedden en parasols, met uitzicht op een stadslandschap en de zee.
Een keuken met houten kastjes, een aanrecht, een fornuis en een fruitschaal.
Een keuken met houten kasten, een gasfornuis, een spoelbak en een betegelde achterwand.

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Gehele flat

2 slaapkamers2 badkamers158 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Amazing Casa Serenity in PV

  • Summary:

    Discover Casa Serenity, a beautifully renovated 2-bedroom, 2-bath condo that preserves its authentic Mexican charm while offering all the comfort of a modern coastal getaway. With a spacious ocean-view balcony that stretches from end to end, this home invites you to relax, breathe, and enjoy unforgettable sunsets every day.



    Located just minutes from the iconic Conchas Chinas beach and a short drive from the vibrant Romantic Zone, this condo is perfect for couples, friends, or families seeking a peaceful escape without being far from Vallarta’s best dining, galleries, and nightlife.



    The Space:

    This bright, open-layout condo features:



    Two comfortable bedrooms, each with a king-size bed and A/C for a restful night’s sleep.

    Two full bathrooms, including one with a bathtub, ideal for unwinding after a day at the beach.

    A fully equipped, spacious kitchen, perfect for cooking at home.

    In-unit washer and dryer for your convenience.

    A cozy living room with Smart TV, ceiling fans, A/C, and natural cross-breeze throughout.

    A large oceanview balcony, furnished with a table and seating—your new favorite spot for morning coffee or sunset cocktails.



    Guest Access:

    The complex consists of two buildings. Guests have access to the heated rooftop pool. Please note that accessing the pool requires going down and up some stairs, which may be important to consider for anyone with mobility concerns.



    The Neighborhood:

    Casa Serenity is located in Conchas Chinas, one of Puerto Vallarta’s most exclusive and peaceful residential areas. Known as the “Beverly Hills of Vallarta,” this neighborhood blends lush jungle hillsides with panoramic ocean views and quiet, winding streets.



    Getting Around:

    A short walk to Conchas Chinas Beach, a beautiful, semi–secluded stretch of coastline perfect for swimming and relaxing.

    6 minutes from the Romantic Zone, where you’ll find the best restaurants, cafés, bars, art galleries, and boutique shops.

    Close enough to enjoy the energy of town, yet far enough to experience tranquility, privacy, and the soothing sound of the ocean.

    Conchas Chinas is ideal for guests who appreciate comfort, nature, and breathtaking views while still being connected to everything Puerto Vallarta has to offer.



    Other Things to Note:

    *This property is not pet friendly

    * The building has no elevator.

    * There is a 5 night minumum stay



    Housekeeping service is available on request for an additional fee. Supplies are provided at the beginning of your stay. If you run out, it will be your responsibility to replace them.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookplaat
  • Magnetron

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche
  • Haardroger
  • Shampoo

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 158 vierkante meter

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in de wijk Conchas Chinas in Puerto Vallarta. Als je graag een activiteit wilt doen, kun je een kijkje nemen bij Cruiseterminal en Golfclub Naya Vidanta. Geniet je liever van het buitenleven? Breng dan een bezoekje aan Baai van Banderas en Playa de los Muertos. Vallarta Zoo en VidantaWorld zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Puerto Vallarta
Meer flats in Puerto Vallarta
Kaart
Puerto Vallarta, Jalisco

In de buurt

  • Een kustlandschap met rotsachtige oevers, helderblauw water en gebouwen op een heuvel.
    Playa Conchas Chinas
    7 min. lopen - 0.6 km
  • Een smalle straat met winkels en borden, waaronder een opvallend 'Habanos' bord.
    Olas Altas
    14 min. lopen - 1.2 km
  • Een kuststad met een strand, veel gebouwen en bergen op de achtergrond.
    Playa de los Muertos
    17 min. lopen - 1.3 km
  • Een kabelbrug met een centrale toren, voetpad en boten op het water.
    Pier van Los Muertos
    7 min. rijden - 2.0 km
  • Lindomar Strand
    7 min. lopen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Puerto Vallarta, Jalisco (PVR-Licenciado Gustavo Diaz Ordaz Intl.) - 31 min. rijden

Restaurants

  • La Palapa
    15 min. lopen
  • The Top Sky Bar
    9 min. lopen
  • Sapphire Ocean Club | Bistrot Local
    12 min. lopen
  • Blondies
    14 min. lopen
  • Cocos Kitchen
    14 min. lopen

Veelgestelde vragen

Is Amazing Casa Serenity in PV voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Amazing Casa Serenity in PV?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoe laat kan ik inchecken bij Amazing Casa Serenity in PV?

Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Amazing Casa Serenity in PV uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Amazing Casa Serenity in PV?

Dit appartement ligt in Conchas Chinas, binnen 10 minuten lopen van Playa Estaca en Baai van Banderas. Ook Playa de los Muertos en Pier van Los Muertos liggen binnen 2 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Amazing Casa Serenity in PV

8,6

Uitstekend

10

Netheid

7,6

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This was a beautiful stay for four adults. Very quiet, safe and a wonderful roof top area and pool. The area is very nice but walking is an issue due to the cobblestones and hilly terrain. Cheap Ubers or taxis were abundant.
10 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
All was good just a small issue with the washing machine only having hot water to it. Other than that all was very enjoyable and comfortable.
7 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This condo is a great place in an excellent location. Just be aware that it’s right on a main road, so you will hear some road noise, but it wasn’t a big deal for us. Chris, the host, was very communicative and attentive to the property. Any issues or concerns were handled quickly, and I would happily stay at any of his properties again. The walk to the nearby beach is short, but the hike back up is a workout—which I actually loved.
6 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, inchecken en accuraatheid advertentie
Negatief: Communicatie, locatie
Host welcoming, unable to use gas oven, Traffic from highway and construction very noisy when sitting on balcony. Clean, beautiful condo. Mix up with host frustrating
9 nachten verbleven in januari 2026