Fairfield by Marriott Luquillo Beach

Accommodatieklasse: 3.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Ontbijt inbegrepen
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 197
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
9 van 9 kamers weergeven

Kamer, 1 kingsize bed

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(8 beoordelingen)
  • 27 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer, 2 queensize bedden (View)

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(19 beoordelingen)
  • Uitzicht op de bergen
  • 31 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed, terras

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(6 beoordelingen)
  • Uitzicht op de bergen
  • 27 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 kingsize bed

9,0 van 10
Fantastisch
(73 beoordelingen)
  • 27 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 2 queensize bedden

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(60 beoordelingen)
  • 31 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Junior suite, 1 kingsize bed

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 32 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Suite, 1 kingsize bed met slaapbank, uitzicht op bergen

  • Uitzicht op de bergen
  • 42 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 kingsize bed (Mobility/Hearing Accessible, Tub)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 kingsize bed (Mobility/Hearing Access, Roll-in Shwr)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Fairfield by Marriott Luquillo Beach ligt vlak bij het strand in de wijk Mata de Plátano in Luquillo. Carabalí Rainforest Park is een geliefde trekpleister en het natuurschoon dat de omgeving te bieden heeft, is bij Strand Luquillo en Strand van Azul te bewonderen. Ook een bezoek aan Playa La Pared en Balneario La Monserrate is sterk aanbevolen.Bekijk onze reisgids voor Luquillo
Kaart
3KM 36.0 MATA DE PLATANO, Luquillo, 00773

In de buurt

  • Een strand met een palmboom en strakblauwe lucht.
    Balneario La Monserrate
    8 min. lopen - 0.7 km
  • Een strand met een toren voor de strandwacht, palmbomen en een helderblauwe lucht.
    Strand Luquillo
    11 min. lopen - 0.9 km
  • Een strand met turquoise water, een zandstrand en hoge gebouwen op de achtergrond.
    Strand van Azul
    13 min. lopen - 1.2 km
  • Luchtbeeld van een strand met helder turquoise water, een zandstrand en verspreide palmbomen.
    Playa La Pared
    3 min. rijden - 2.3 km
  • Playa Fortuna
    2 min. rijden - 1.9 km

Lokaal vervoer

  • San Juan (SJU-Internationale luchthaven Luis Munoz Marin) - 37 min. rijden

Restaurants

  • La Parrilla Restaurant
    13 min. lopen
  • Roca Taina
    7 min. lopen
  • Carabalí Bar & Grill Restaurant
    5 min. rijden
  • Simple Food
    2 min. rijden
  • McDonald's
    7 min. rijden

Over deze accommodatie

Fairfield by Marriott Luquillo Beach

  • Hotel in de buurt van Strand Luquillo
  • Fairfield by Marriott Luquillo Beach bevindt zich in de buurt van Balneario La Monserrate en Strand van Azul en biedt extraatjes zoals een gratis uitgebreid ontbijt, een casino en een kruidenier/supermarkt. Voorzieningen zoals een vip-casinokamer, 300 gokautomaten en 6 speltafels maken dit hotel uitermate geschikt voor gokliefhebbers. Ga beslist een hapje eten bij La Isla Restaurant, het plaatselijke restaurant. Blijf verbonden dankzij gratis wifi op de kamer met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximaal 10 toestellen) en maak gebruik van voorzieningen zoals een terras en wasvoorzieningen.
  • Daarnaast profiteer je van het volgende:
    • Een buitenzwembad
    • Parkeerplaatsen (toeslag), een geldautomaat/bankservice en een 24-uurs receptie
    • Een bagageopslagruimte, vergaderruimtes en een computerstation
    • Een bankethal, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een waterkoeler
    • Uit de gastenbeoordelingen blijkt dat gasten zeer te spreken zijn over het ontbijt, de strandligging en het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 104 kamers zijn voorzien van extraatjes zoals (laptop)kluisjes en laptopwerkplekken en beschikken bovendien over faciliteiten zoals gratis wifi en bureaustoelen.
  • Aanvullende gemakken in alle kamers zijn onder andere:
    • Haardrogers en shampoo
    • Smart-televisies van 55 inch met satellietzenders
    • (kleding)kasten, recycling en mini-koelkasten

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximaal 10 toestellen)
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (USD 17 per dag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Eten en drinken

  • Gratis uitgebreid ontbijt beschikbaar van 06.30 uur tot 09.00 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 10.00 uur in het weekend
  • Een bar/lounge
  • Een restaurant

Restaurants ter plaatse

  • Cienx35 Bar
  • La Isla Restaurant

Dingen om te doen

  • 24-uurs sportschool
  • 300 gokautomaten
  • 6 speltafels
  • Buitenzwembad
  • Casino (836 vierkante meter groot)
  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Gezinsvriendelijk

  • Buitenzwembad
  • Kruidenier/supermarkt
  • Magnetron op de kamer
  • Minikoelkast
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Geldautomaat
  • Kruidenier/supermarkt
  • Wasserij
  • Waterkoeler

Gastendiensten

  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Zakelijke diensten

  • 24-uurs businesscentrum
  • Computerstation
  • Vergaderruimtes

Buiten

  • Rechtstreekse toegang tot het strand
  • Strandlakens
  • Terras

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • 8 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Informatieborden in braille of reliëfletters
  • Lift (107 centimeter brede deur)
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
  • Rolstoeltoegankelijk restaurant
  • Rolstoeltoegankelijk zwembad
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie (86 centimeter hoog)
  • Rolstoeltoegankelijke sportschool
  • Tapijt in de kamer
  • Zwembadlift aanwezig

Meer

  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
  • Feestruimte
  • Gebouwd in 2023
  • Geen plastic roerstaafjes
  • Tentoonstellingen van plaatselijke kunstenaars
  • Tours en activiteiten van lokale aanbieders
  • Waar mogelijk worden voedingsproducten van de korte keten gebruikt

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv van 55 inch met satellietzenders

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater
  • Koffiemolen
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Magnetron
  • Minikoelkast

Meer

  • (Laptop)kluis
  • Aangrenzende kamers beschikbaar
  • Airconditioning
  • Bureau
  • Bureaustoel
  • Gratis lokale gesprekken
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Recycling
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Huisdieren zijn toegestaan tegen een toeslag van USD 75 per huisdier (afhankelijk van de verblijfsduur)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Kinderen kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze op de kamer van de ouder of voogd slapen
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bestemmingstoeslag: USD 30 per accommodatie per nacht

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Optionele extra's

  • Toeslag voor onoverdekt parkeren: USD 17 per dag
  • Toeslag voor huisdieren: USD 75 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur)
  • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 22.00 uur.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

Veelgestelde vragen

Is Fairfield by Marriott Luquillo Beach voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is geopend van 09.00 uur tot 22.00 uur.

Hoeveel kost een verblijf bij Fairfield by Marriott Luquillo Beach?

Vandaag, 24 aug. 2026, kost een verblijf bij Fairfield by Marriott Luquillo Beach van één nacht voor twee volwassenen op 31 aug. 2026 min. € 197, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Fairfield by Marriott Luquillo Beach?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan. Er geldt een toeslag van USD 75 per huisdier, per week. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Wat kost het om bij Fairfield by Marriott Luquillo Beach te parkeren?

Parkeren is mogelijk tegen een toeslag van USD 17 per dag.

Hoe laat kan ik inchecken bij Fairfield by Marriott Luquillo Beach?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Fairfield by Marriott Luquillo Beach uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Waar ligt Fairfield by Marriott Luquillo Beach?

Dit hotel in Mata de Plátano biedt rechtstreeks toegang tot het strand en ligt binnen 10 minuten lopen van Balneario La Monserrate en Strand Luquillo. Ook Strand van Azul en Playa La Pared liggen binnen 2 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.