Gehele woning·Particuliere eigenaar

Fully Renovated Vintage Lake House steps from the lake and local amenities

Fotogalerie voor Fully Renovated Vintage Lake House steps from the lake and local amenities

Een zacht panda-knuffel met een hartvormige accessoire, een fles wijn en een schaal met snacks op een tafel.
Een slaapkamer met een bed, een plafondventilator, een raam met jaloezieën en een nachtkastje met een lamp.
Een moderne woonkamer met een flatscreen televisie, een open haard, een bruine leren bank en een ronde salontafel.
De gevel van ijssalon The Big Moo met een neonreclame en een krijtbordmenu.
Een moderne woonkamer met een hoekbank, twee zwarte krukken en een kleine tafel.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

4 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 9

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 329
inclusief belastingen en toeslagen
7 sep - 8 sep

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Fully Renovated Vintage Lake House steps from the lake and local amenities

  • Beautifully decorated and fully renovated vintage lake house. Steps from the lake and local amenities. Breath taking sunsets and numerous walk paths to enjoy in the town of Sylvan Lake, Alberta. Includes a welcome basket specially created for each guest. Set up for families, special occasions and pet friendly. Dedicated work space. Spacious yard with fire pit, picnic table and outside games. Kitchen prepared with all of the essentials. Plenty of space for everyone to enjoy a vacation away from home. Black out blinds to enjoy a restful sleep, large living room to cozy up and watch a movie or play board games. Separate recreation downstairs with games, tv and a dartboard. Laundry on site. Dining room table to enjoy family meals and share the adventures of your day. Enjoy coffee on the front deck with view of the lake. There are 4 spacious bedrooms, three full bathrooms and home sleeps 9 people. Play pen and high chair available. Whether it’s going to the beach, ice fishing, walking along the path or going out for for supper, everything is steps away from our home. Sylvan Lake offers a number of great restaurants, water activities, golf, go carts, ice fishing, shopping and local artisans.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Magnetron
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel
  • Open haard

Entertainment

  • Boeken
  • Dvd-speler
  • Smart-tv
  • Spellen

Buiten

  • Barbecue
  • Patio
  • Vuurplaats

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau
  • Bureaustoel

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • 2 huisdieren in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • 3 treden naar de ingang
  • Geen lift
  • Gladde vloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Hardhouten vloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Tapijten in gemeenschappelijke ruimtes
  • Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Trapleuningen
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan een meer
  • Dicht bij de jachthaven
  • Dicht bij een spa
  • Dicht bij een ziekenhuis

Dingen om te doen

  • Sportschool
  • Golfbaan in de buurt
  • Jetskiën in de buurt
  • Kajakken in de buurt
  • Motorbootverhuur in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Schaatsmogelijkheid in de buurt
  • Sleeën in de buurt
  • Sneeuwscooteren in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Vogelspotten in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Waterskiën in de buurt
  • Watertuben in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zeilen in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasser inruimen en opzetten
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooiene n het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen en de deuren op slot doen
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Huisdieren toegestaan
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen honden en katten zijn welkom
2 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Toegestane evenementen: familiebijeenkomsten and verjaardagsfeesten

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feestjes en evenementen (waaronder familiebijeenkomsten en verjaardagsfeesten) zijn toegestaan op het terrein voor maximaal 10 gasten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusser
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie

Over deze buurt

dit vakantiehuis bevindt zich zowel vlak bij een waterpark als aan een meer in Sylvan Lake. Heb je zin in een actieve uitstap? Neem dan een kijkje bij Lakeside Go Karts & Mini-Golf en Sylvan Lake Marina Bay. Wie liever in alle rust van het natuurschoon in de omgeving geniet, is bij Sylvan Lake Provinciaal Park en Jarvis Bay Provincial Park aan het juiste adres. Ga je met je kinderen op vakantie? Overweeg dan een bezoek aan Summerland Leisure Park en Bower Ponds. Ontdek de wateractiviteiten in de omgeving. Er zijn namelijk tal van faciliteiten in de buurt, bijvoorbeeld voor jetskiën en kajakken. Je kunt ook de natuur in trekken en wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Sylvan Lake
Meer vakantiehuizen in Sylvan Lake
Kaart
Sylvan Lake, AB

In de buurt

  • Een modern gebouw met een glazen gevel en een balkon, omgeven door bomen en een heldere lucht.
    Sylvan Lake
    5 min. lopen - 0.4 km
  • beach near Sylvan Lake
    6 min. lopen - 0.6 km
  • Sylvan Lake Provinciaal Park
    8 min. lopen - 0.7 km
  • Sylvan Lake Marina Bay
    8 min. lopen - 0.7 km
  • Lakeside Go Karts & Mini-Golf
    8 min. lopen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Red Deer, Alberta (YQF-Regionale luchthaven Red Deer) - 30 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    4 min. rijden
  • Snake Lake Brewing Co
    6 min. rijden
  • Lighthouse Community Eatery
    5 min. rijden
  • Boston Pizza
    6 min. rijden
  • Dairy Queen
    11 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Fully Renovated Vintage Lake House steps from the lake and local amenities ?

Ja, bij deze accommodatie zijn katten en honden toegestaan (maximaal 2 in totaal).

Hoeveel kost een verblijf bij Fully Renovated Vintage Lake House steps from the lake and local amenities ?

Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij Fully Renovated Vintage Lake House steps from the lake and local amenities van één nacht voor twee volwassenen op 7 sep. 2026 min. € 329, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Fully Renovated Vintage Lake House steps from the lake and local amenities te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Fully Renovated Vintage Lake House steps from the lake and local amenities ?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Fully Renovated Vintage Lake House steps from the lake and local amenities uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Fully Renovated Vintage Lake House steps from the lake and local amenities ?

Dit gezinsvriendelijke vakantiehuis in Sylvan Lake ligt aan een meer, binnen 10 minuten lopen van Sylvan Lake, Lakeside Go Karts & Mini-Golf en Sylvan Lake Provinciaal Park. Ook Sylvan Lake Marina Bay en Landmark Cinemas Sylvan Lake liggen binnen 3 km afstand.

Beoordelingen over Fully Renovated Vintage Lake House steps from the lake and local amenities