The Allen Hotel

Accommodatieklasse: 3.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Zakelijke services
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 113
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Deluxe penthouse, 1 kingsize bed, balkon

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, 1 kingsize bed

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, 1 kingsize bed (ADA)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, 1 kingsize bed, balkon

8,0 van 10
Zeer goed
(6 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, 2 tweepersoonsbedden

8,0 van 10
Zeer goed
(3 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, 2 tweepersoonsbedden, balkon

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Executive kamer, 1 kingsize bed

9,0 van 10
Fantastisch
(7 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Executive penthouse, 1 kingsize bed, balkon

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

The Allen Hotel is gelegen in de wijk Manhattan in New York. De accommodatie heeft een gunstige ligging in een winkelbuurt en vlak bij de luchthaven. Bezoek hier een aantal culturele hoogtepunten, zoals Barclays Center Brooklyn en Radio City Music Hall, of een paar populaire attracties, bijvoorbeeld Lincoln Center of American Dream. Amerikaans natuurhistorisch museum en DreamWorks Water Park mag je zeker niet overslaan. Gasten zijn erg tevreden over hoe gemakkelijk je vanuit dit hotel bij het openbaar vervoer komt: naar Delancey St. Station is het maar 4 minuten lopen en naar Grand St. Station (Chrystie St.) 4 minuten. Bekijk onze reisgids voor New York
Kaart
88 Allen Street, New York, NY, 10002

In de buurt

  • Een landelijke keuken met een oude fornuis, een gootsteen en een eettafel met stoelen.
    Lower East Side Tenement Museum
    1 min. lopen - 0.0 km
  • Een bord met historische informatie over 97 Orchard Street.
    Orchard Street Shopping District
    1 min. lopen - 0.0 km
  • Een ruime hal met een podium, houten vloeren en een balkon met metalen hekwerk.
    Bowery Ballroom
    5 min. lopen - 0.4 km
  • Een lange hangbrug met een blauwe lucht op de achtergrond.
    Manhattan Bridge
    6 min. lopen - 0.6 km
  • Een sierlijk stenen poortbogenwerk met ingewikkelde decoraties, omringd door moderne wolkenkrabbers en een gebouw van rode baksteen.
    Universiteit van New York
    14 min. lopen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • New York 9th St. Station - 4 min. rijden
  • Delancey St. Station - 4 min. lopen
  • Luchthaven LaGuardia (LGA) - 24 min. rijden

Restaurants

  • Popeyes Louisiana Kitchen
    3 min. lopen
  • Shu Jiao Fu Zhou Cuisine 潭頭王福州小吃
    2 min. lopen
  • Phở Grand
    3 min. lopen
  • Double Chicken Please
  • Congee Village
    1 min. lopen

Over deze accommodatie

The Allen Hotel

  • Hotel in de buurt van Universiteit van New York
  • Voorzieningen zoals een terras, een fitnesscentrum en een businesscentrum en een ligging in de buurt van Brooklyn Bridge en Washington Square Park maken van The Allen Hotel de ideale accommodatie. In de sauna of het stoombad kom je gegarandeerd tot rust. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Andere voordelen zijn o.a.:
    • Hulp bij uitstapjes/tickets, een 24-uurs receptie en een geldautomaat/bankservice
    • Vergaderruimtes, een kluis bij de receptie en meertalig personeel
    • Een rookvrije accommodatie, een bankethal en koffie/thee in de lobby
    • Uit gastbeoordelingen blijkt dat gasten zeer te spreken zijn over het behulpzame personeel en de nabijheid tot het openbaar vervoer
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van The Allen Hotel zijn voorzien van voordelen zoals airconditioning en beschikken over faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes. Uit de gastbeoordelingen blijkt dat gasten een hoge dunk hebben van de schone kamers van de accommodatie.
  • Extra voorzieningen zijn o.a.:
    • Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • Dagelijkse schoonmaakservice, bureaus en telefoons

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes

Dingen om te doen

  • Sauna
  • Sportschool
  • Stoombad

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Geldautomaat
  • Kluisje bij de receptie

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets
  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Zakelijke diensten

  • Businesscentrum
  • Computerstation
  • Vergaderruimte

Buiten

  • Terras

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Handgreep naast het toilet
  • Informatieborden in braille of reliëfletters
  • Lift
  • Luisterhulpmiddelen
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijkheid

Meer

  • 1 gebouw
  • 7 etages
  • Feestruimte
  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Gratis lokale gesprekken
  • Kluis
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 03.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Huisdieren zijn toegestaan tegen USD 50.00 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Resorttoeslag: USD 34.42 per accommodatie, per nacht
De resorttoeslag is inclusief:
  • Gebruik van het fitnesscentrum
  • Flesje water op de kamer
  • Gebruik van kamerkluis

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: USD 50.00 per huisdier, per verblijf
  • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
Geluiddichte kamers kunnen niet worden gegarandeerd.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij The Allen Hotel?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan. Er geldt een toeslag van USD 50.00 per huisdier, per verblijf. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Hoeveel kost een verblijf bij The Allen Hotel?

Vandaag, 28 aug. 2026, kost een verblijf bij The Allen Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 31 aug. 2026 min. € 113, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij The Allen Hotel te parkeren?

Bij The Allen Hotel kun je niet parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij The Allen Hotel?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: 03.00 uur. Het is niet mogelijk om na sluitingstijd in te checken.

Tot hoe laat kan ik bij The Allen Hotel uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt The Allen Hotel?

Dit hotel ligt in Manhattan, binnen 2 km afstand van Lower East Side Tenement Museum, Universiteit van New York en Brooklyn Bridge. Ook 5th Avenue en Wall Street liggen binnen 3 km afstand. Delancey St. Station en Grand St. Station (Chrystie St.) liggen op 5 minuten lopen.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.