Particuliere eigenaar

Hotel suites walking distance to downtown Puerto Vallarta

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Airconditioning

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

dit hotel ligt in de wijk Hotelzone in Puerto Vallarta. Ben je graag actief bezig? Dan zijn Cruiseterminal en Golfclub Naya Vidanta zeker een bezoek waard. Bewonder je liever de populaire trekpleisters in de omgeving, neem dan een kijkje bij VidantaWorld en Los Arcos. Waterpark Splash Vallarta en Vallarta Zoo zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Puerto Vallarta
Kaart
Puerto Vallarta, JAL

In de buurt

  • Een zonsondergang boven een strand met golven en een boot in de verte.
    Playa Las Glorias
    7 min. lopen - 0.6 km
  • Twee mensen paardrijden langs een strand bij zonsondergang.
    Playa Camarones
    14 min. lopen - 1.2 km
  • Een strand met zachte golven en een schip aan de horizon.
    Hotel Zone-strand
    17 min. lopen - 1.5 km
  • Een strand in de schemering met een rotsachtige kustlijn, palmbomen en verlichte gebouwen.
    Malecon
    4 min. rijden - 2.3 km
  • Teatro Vallarta
    16 min. lopen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Puerto Vallarta, Jalisco (PVR-Licenciado Gustavo Diaz Ordaz Intl.) - 18 min. rijden

Restaurants

  • Sheraton Lobby Bar
  • Nine Ninety 9
    4 min. lopen
  • El Patron
    4 min. lopen
  • La Villita
    1 min. lopen
  • Embarcadero Gastro-Bar
    1 min. lopen

Over deze accommodatie

Hotel suites walking distance to downtown Puerto Vallarta

  • Hotel in de buurt van Baai van Banderas
  • Hotel suites walking distance to downtown Puerto Vallarta ligt niet al te ver van Malecon en biedt faciliteiten zoals een bubbelbad. Blijf verbonden met wifi op de kamer.
  • Andere voordelen zijn o.a.:
    • Een zwembad
    • Een rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van Hotel suites walking distance to downtown Puerto Vallarta zijn uitgerust met gemakken zoals airconditioning en beschikken over faciliteiten zoals internet.
  • Extra voorzieningen zijn onder andere:
    • 2 badkamers met douches en baden of douches
    • Magnetrons en kookplaten

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet

Dingen om te doen

  • Bubbelbad
  • Zwembad

Meer

  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Tv

Eten en drinken

  • Kookplaat
  • Magnetron

Meer

  • Airconditioning

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 12:00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: rookmelder
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Veelgestelde vragen

Is Hotel suites walking distance to downtown Puerto Vallarta voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Hotel suites walking distance to downtown Puerto Vallarta?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoe laat kan ik inchecken bij Hotel suites walking distance to downtown Puerto Vallarta?

Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel suites walking distance to downtown Puerto Vallarta uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12:00 uur uit te checken.

Waar ligt Hotel suites walking distance to downtown Puerto Vallarta?

Dit hotel ligt in Hotelzone, binnen 10 minuten lopen van Galeria Flores en Baai van Banderas. Ook Malecon en Playa de los Muertos liggen binnen 5 km afstand.