Particuliere eigenaar

Hotel Noah & Bistro Tulum

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
9 van 9 kamers weergeven

Studio, 1 kingsize bed met slaapbank, kitchenette

  • 34 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Studio, 1 kingsize bed met slaapbank, balkon

  • Uitzicht op de stad
  • 36 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Studio, meerdere bedden, kitchenette

  • Uitzicht op de stad
  • 36 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 2 eenpersoons slaapbanken
  • Gratis wifi

Eenvoudige kamer, 2 eenpersoonsbedden

  • Uitzicht op de stad
  • 13 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Eenvoudige kamer, 1 kingsize bed

  • Uitzicht op de stad
  • 13 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed, balkon

  • Uitzicht op de stad
  • 15 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

KING ROOM

  • 20 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

KING PETTITE

  • 20 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel Noah & Bistro Tulum is in de historische wijk in Tulum te vinden. Parque Xel-Há is een geliefde trekpleisters en het natuurschoon van de omgeving kun je bij Playa Tulum en Playa Paraíso bewonderen. Holistika Kunstwandeling en LabnaHa Ecopark Adventures zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Tulum
Kaart
Av Tulum No 88 Mz 5 Tulum, Tulum, ROO, 77760

In de buurt

  • Een rotsachtige kustlijn met turquoise water en een stenen gebouw op een klif.
    Jaguar Park
    3 min. rijden - 1.8 km
  • Dos Aguas Park
    6 min. lopen - 0.6 km
  • Hospital de Tulum
    13 min. lopen - 1.1 km
  • Hunab Lifestyle Center
    3 min. rijden - 1.4 km
  • Cenote Calavera
    4 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Tulum (TQO) - 65 min. rijden

Restaurants

  • Taqueria Honorio
    2 min. lopen
  • La Chiapaneca
    2 min. lopen
  • La Guarida
    3 min. lopen
  • Mestixa
    2 min. lopen
  • Negro Huitlacoxe
    2 min. lopen

Over deze accommodatie

Hotel Noah & Bistro Tulum

  • Hotel in de buurt van Tulum Mayan Ruins
  • Bij Hotel Noah & Bistro Tulum kun je uitkijken naar faciliteiten zoals een dakterras, een koffiebar/café en een tuin. Naast gratis wifi op de kamer hebben gasten de beschikking over voorzieningen zoals een restaurant.
  • Daarnaast profiteer je van het volgende:
    • Een buitenzwembad
    • Een continentaal ontbijt (tegen een toeslag), strandlakens en een bagageopslagruimte
    • Een rookvrije accommodatie, een kluis bij de receptie en een natuurreservaat
    • Tuinmeubels
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel ingericht en voorzien van gemakken als airconditioning. Daarnaast bieden ze voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Extra gemakken in alle kamers zijn onder andere:
    • Badkamers met douches en haardrogers
    • Koffiezetapparaten/waterkokers en plafondventilatoren

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.30 uur tot 12.00 uur: MXN 120 voor volwassenen en MXN 120 voor kinderen
  • Een koffiebar/café
  • Een restaurant

Dingen om te doen

  • Buitenzwembad

Gezinsvriendelijk

  • Buitenzwembad

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Kluisje bij de receptie
  • Receptie met beperkte openingstijden

Buiten

  • Dakterras
  • In een natuurreservaat
  • Strandlakens
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Meer

  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Eten en drinken

  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Meer

  • Airconditioning
  • Individueel ingericht
  • Plafondventilator

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks tussen 08.00 uur en 11.00 uur geopend.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Voer- en drinkbakken zijn aanwezig

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Vóór het inchecken dien je een borgsom van MXN 2000 te betalen.

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Optionele extra's

  • Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. MXN 120 voor volwassenen en ca. MXN 120 voor kinderen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 009-007-007162/2025

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Is Hotel Noah & Bistro Tulum voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Noah & Bistro Tulum?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan.

Wat kost het om bij Hotel Noah & Bistro Tulum te parkeren?

Bij dit hotel kun je niet parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij Hotel Noah & Bistro Tulum?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: 23.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Noah & Bistro Tulum uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Waar ligt Hotel Noah & Bistro Tulum?

Dit hotel ligt in Centrum van Tulum, op 0,5 km van Dos Aguas Park en op 3,7 km van Tulum Mayan Ruins. Ook Hospital de Tulum en Hunab Lifestyle Center liggen binnen 2 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.