The Keys

2.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

4,2 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
De huidige prijs is € 45
inclusief belastingen en toeslagen
30 jun - 1 jul

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Standaard tweepersoonskamer, 2 queensize bedden

  • 33 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Eenpersoonskamer

  • 21 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Je vindt The Keys in Kissimmee. Ben je graag actief bezig? Dan zijn Mystic Dunes Golf Club en Golfclub Arnold Palmer's Bay Hill zeker een bezoek waard. Bewonder je liever de populaire trekpleisters in de omgeving, neem dan een kijkje bij Oude stad en Disney's Typhoon Lagoon Waterpark. Walt Disney World® Resort en Disney's Hollywood Studios® mag je zeker niet overslaan. Bekijk onze reisgids voor Kissimmee
Kaart
4700 W. Irlo Bronson Memorial HWY, Kissimmee, FL, 34746

In de buurt

  • Drie familiewapens op een muur begroeid met klimop.
    Medieval Times
    2 min. rijden - 2.1 km
  • Kissimmee Go-Karts
    2 min. lopen - 0.2 km
  • Capone's Dinner Show
    8 min. lopen - 0.7 km
  • Lake Cecile
    12 min. lopen - 1.1 km
  • Shingle Creek Regional Park
    3 min. rijden - 3.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Poinciana - 8 min. rijden
  • Kissimmee Station - 9 min. rijden
  • Orlando International Airport (MCO) - 29 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    1 min. lopen
  • Medieval Times Dinner & Tournament
    2 min. rijden
  • Taco Bell
    3 min. rijden
  • Wendy's
    10 min. lopen
  • El Tenampa Mexican Restaurant
    15 min. lopen

Over deze accommodatie

The Keys

  • Hotel in de buurt van Oude stad
  • The Keys biedt onder meer voorzieningen zoals wasvoorzieningen aan. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Bovendien profiteer je van voordelen zoals:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Parkeerplaatsen voor campers, bussen en vrachtwagens en een automaat
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van The Keys zijn voorzien van gemakken zoals airconditioning en beschikken over faciliteiten zoals gratis wifi.
  • Andere voorzieningen zijn onder andere:
    • Badkamers met bad-/douchecombinaties
    • Televisies met premium tv-zenders
    • Wekelijkse schoonmaakservice en bureaus

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Parkeerplekken voor campers/bussen/vrachtwagens ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Gezinsvriendelijk

  • Wasserij

Voorzieningen

  • Automaat
  • Reisgidsen
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (wekelijks)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • 2 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Geen lift
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen

Meer

  • Aparte rookruimtes

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad/douchecombinatie
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Tv met premium kabelzenders

Eten en drinken

  • Restaurantgidsen

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureau
  • Toegang via buitengalerij

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 23.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: USD 30
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

De receptie is op maandag t/m vrijdag tussen 09.00 uur en middernacht geopend en op zaterdag t/m zondag tussen 09.00 uur en 01.00 uur.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.30 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Contante borgsom: USD 20 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Optionele extra's

  • Toeslag voor vroeg inchecken: USD 30 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij The Keys ?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoeveel kost een verblijf bij The Keys ?

Vandaag, 29 jun. 2026, kost een verblijf bij The Keys van één nacht voor twee volwassenen op 30 jun. 2026 min. € 45, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij The Keys te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij The Keys ?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: 23.30 uur. Vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid) is mogelijk tegen een toeslag van USD 30. Op beperkte tijden kun je laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij The Keys uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt The Keys ?

Dit hotel in Kissimmee ligt binnen 10 minuten lopen van Kissimmee Go-Karts en Capone's Dinner Show. Ook Lake Cecile en Medieval Times liggen binnen 2 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.

Beoordelingen

Beoordelingen over The Keys

4,2

3,8

Netheid

6,0

Locatie

5,4

Personeel en service

3,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 73 van 654 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 57 van 654 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 79 van 654 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 84 van 654 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 361 van 654 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Damain

Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Weslie

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid
Unfortunately the air conditioner sucks in my room. Staff is chill for the most part. They are working with me for acquire a weekly rate for when I am in the area working.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Steven

Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
I killed 3 roaches. Cops banging on neighbors door for hours
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Alexander and Tamara

Positief: Netheid
No towels
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Sabatino

Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
They actually weren’t there at the Keys hotel. There was a sign go to go to their sister hotel 2 miles away, called the ambassador. Worst hotel I’ve ever stayed at in 50 years and that would be considering I’d probably stayed in several hundred hotels over the years.
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Jose

Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I was not able to stay the office was closed then some lady said the rooms were in bad shape and to go to another hotel
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

taisha

Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The guy who worked last night was extremely rude and there was roaches in my room and blood on the sheets worst stay ever. Roaches in the mini fridge bathroom was cleanish at least. Would definitely not recommend.
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Wanda

Positief: Personeel en service, voorzieningen
I would stay here again.
7 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Holly

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
When we arrived to check in, the office was closed. There was a note on the door asking check-ins to go to their sister hotel. We went to the sister hotel, and their office was closed as well. The phone number to The Keys did not work and no one answered when I called the sister hotel. I paid for a hotel I couldn’t stay at.
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Yudier

Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
No lo recomiendo
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Pierre

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I enjoyed my stay
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Pierre

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
I enjoyed my stay
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Timothy Brian

Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was disgusting. No towels or toilet paper. And to to it off my room got broken into.
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Eileen

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Hospitality

The front desk people have great hospitality especially the Hispanic lady. She is wonderful. Keep those staffs they are great. Thank you guys so much.
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Jose

Positief: Netheid
Good
7 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Raul

Positief: Personeel en service
Bueno
2 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Oleksandr

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very bad hotel. Recommend to avoid this place.
1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Tom

Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was really friendly. The room was dirty but we needed it's bad
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Rabia

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good location . Affordable price for an affordable accommodation. Staff was really polite . Room was clean and i was happy with my service. This facility has a deposit fee before checking in and that is refunded apon check out.
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd

4/10 – Slecht

UMIT

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very bed
1 nacht verbleven in november 2022
Geverifieerd

6/10 – Matig

Nathaniel

Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
No issues with the staff when checking in, but the front office did not have AC, and she told me that if anything was wrong with the room, to come back and she would change rooms for me. She handed me two towels, one of which was white and the other was blue/orange i.e. bleach stained, and gave me the remote for the room. She made me leave a cash deposit of $20 to ensure you bring the room key, two towels, and remote back. The room itself was overall poor quality but all I cared about was the bed and lack of bugs and was only staying one night so didn't switch rooms. Five stars on lack of bugs. The beds were probably the most intact furniture in there. But there were holes in the walls, crayon everywhere, stains on the walls and carpeting, the drawers were all dryrotted, missing tracks, overall nonfunctional. Large chunks of tile missing from the bathroom floor, a hole in the tub itself was just patched up with tape, complete chunks of trim missing from around the door frames, and the sink's plumbing underneath was so poorly connected that it drained out onto the floor under the sink so profusely that you wouldn't even think there was plumbing there in the first place. There were two refrigerators because the one that was in the cabinet didn't work and they decided instead of taking that one out and putting the new one in, they would just leave it and put a second on a broken table next to the cabinet. The neighbors and surrounding area was super shady.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Keston

Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Place was dirty, smelly, moldy and had roaches
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
2 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Jobito

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was friendly but property not good
1 nacht verbleven in mei 2023
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Aquiles

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
It was terrible roaches claiming in the walls the rugs very dirty smell so bad a/c didn’t work no towels tv had only 3 channels. We stayed because we were very tired looking for 2 hours for place to stay this trip was inspected so we didn’t check the previous reviews
1 nacht verbleven in december 2024